0

@takisobiektos a nic bo chciałem wrzucić link z twittera ale treść nie wyświetlała się tutaj na La Bombli i odsyłało do żródła. I próbowałem to ominąć i finalnie się nie udało. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1

@Stinger_ Z tego co czytam to Legia już zapewniła sobię grę w co najmniej 1/16.
Oczywiście Legię interesuje Top 8. Jage pewnie również interesuje Top 8 i jest na to ogromna szansa. ;)

1

I jeszcze jedna ciekawostka:
Jeśli Legia Warszawa i Jagielonia wywalcza sobie pozycję w Top 8 Grupowej Ligi Konferencji to za automatu melduja się w 1/8 Pucharu Konferencji.

1

@Stinger_ I jest ku temu ogromna szansa. Bo zostało jeszcze kilka meczów w Lidze Konferencji + mecze na Wiosnę.

0

@FcPortoFan1999 Ja również bardzo mocno bym pochwalił Gonzalo Fejo, który również w wielkim stylu podniósł Legię z kryzysu.

4

I taka ciekawostka:
W tym sezonie do rankingu ligowego uzbieraliśmy 6.375 pkt i już tylko 1.5 pkt brakuje do pobicia rekordu punktowego 7.750 z sezonu 2022/23.
Czyli jeszcze 3 zwycięstwa i rekord zostanie pobity.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, żę tak i wiem, że wielu uważa rozgrywki LK za śmieszne, ale dla takich Lig jak Polska gdzie co sezon w Europie kopiemy się po czole ta forma rozgrywek daje Naszym zespołom klubowym mnóstwo pkt. I tak jak powiedziałem już kilka razy, że powinniśmy iść droga Czechów - Slavia, Sparta, Mlade, Viktroia Pilzno i Słowaków - Slovan Bratysława, którzy właśnie przez LK nabijali sobie pkt. I teraz zobaczcie gdzie sa Czesi? bija się z najlepszymi i Nasze drużyny również powinny iść ta droga.

3

Jest bardzo bardzo realna szansa na to aby w El do LM zobaczyć dwie Polskie ekipy. Legia i Jaga pięknie punktuja a nasi rywale w Rankingu przegrywaja. Ja wiem, że to śmiesznie brzmi, ale liczby nie kłamią. Walczymy Panowie, Walczymy!!!!

6

@Rust_Cohle Brawo Żyleta ;)

1

@Mixtape Oby jeszcze tak zagrać w Niedzielę i będzie cudnie ;)
(L)

7

Brawo Brawo Legio!!!
Legia Warszawa liderem LIgi Konferencji.
Wielka Duma.
3pkt dopisane, pkt do rankingu dopisane. I jest pięknie ;D
(L) ❤❤❤

1

@IAmLegend Nic nie było. Przykro mi ;)

6

ale co pograli. :D
Brawo Luki!!!
Pięknie pieknie Legio!!!!
(L) ❤❤❤

3

Jest Ci wybaczone Mareczku ;D
Brawo Legia!!!
Brawo Panowie!!!!

3

Brawo Luki!!!!
Brawo Legia!!!!

2

@escarabajo
(L) ❤❤❤

0

@FcPortoFan1999 Oj to nie będziemy mieli po drodze. ;)

0

@FcPortoFan1999 Kibicujesz Filadelfii?

0

@Sulimo Watpię w to. Tytuł wygra ktoś z dwójki Legia - Raków. ;)

1

Niesamowity Game Winner Brandona Millera
Szerszenie to biorą, ależ szkoda Pistons. Mieli ten mecz na widelcu.


6

@Faro Powiem Ci, że ogladałem sobie w zeszłym tygodniu takie kompilacje na jutubie wkurzonych graczy w fife. Kurcze roztrzaskane pady, zniszczone krzesła gejmingowe, myszki, klawiatury. I ja się zastanawiam po co grać w grę która tak niszczy zdrowie graczy? po co marnować czas grajac w ranodomowa symulację piłki nożnej?

0

@Rifek Gratulacje ;)

0

@michal26 No tak bo te analizy dziennikarzy były jakieś 30 minut temu. I zakładali taki scenariusz, że Trump przegrywa i pokazali co się musi wydarzyć aby wygrać z Harris. I wyrażnie pokazywali, że te 4 stany będa kluczowe dla Trumpa.

0

@michal26 Kurcze nie byłem tym zainteresowany ale dziennikarze z NBC powiedzieli, że jesli Trump przegra w KP to MUSI wygrać w 4 dużych stanach i pewnie Pensylwania była jednym z nich.
Czyli w przypadku porażki w KP musi iść na około czy coś takiego.

0

@Kgorecki2500 I w ogóle teraz jakaś babeczka powiedziała, że te wyniki exit poll nic nie znacza to znaczy nie prognozuja wygranej i przywołuje różne przykłady historyczne w Stanach.

0

Tak sobie ogladam NBC i tam padła taka informacja, że jeśli Trump przegra Północna Karolinę to będzie musiał wygrać w 4 innych stanach (zakładam, że chodzi o mocne 4 stany elektorsko). Innymi słowy Ci dziennikarze twierdza, że jeśli KP będzie na niebiesko Trumpowi będzie ciężko to wygrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?