2

Czyli ze Szkocjom o wszystko ale coś czuje, że i tak nie damy rady.

0

ale grubo wyłapaliśmy na łeb od Portugalców.

1

Jest i Manita. Brawo Polacy!!!
Jeszcze Jeden!!!!
Jeszcze Jeden!!!!

4

No jest kilka niedociągnięć.

0

@Ogorinho1974 Mam na myśli Polskich kopaczy ;)

2

Jesteśmy Dziadami.

1

Liom nas ukąsił. No dobra wytrzymaliśmy całe 58 minut. Jest progres.

3

Nie wiem czy już było ale....
Juventus i Paul Pogba ogłaszają, że postanowili za obopólną zgodą rozwiązać umowę o pracę ze skutkiem od 30 listopada 2024 r.
Tym samym Pogba staje się wolnym zawodnikiem.

/photo/1

1

@Bykunn I to również najlepsza decyzja. Spokojny wieczór z małżonka relaksik ;)
Szkoda czasu na ta kopaninę. ;D
Udanego wieczoru Wam życzę ;)

7

@Poversky1000 Ja nie wybieram żadnego meczu bo mam zaplanowany spacer z moim pieskiem. I dobrze mi z tym.

3

@Rust_Cohle Przynajmniej Messi był szczery nie to co Wenicjusz Złota Wara, który ciągle wyciera sobie gębę rasizmem i płacze do sędziego, że nikt go nie lubi.

1

@Fantastyczny Chłopiec ;D
Co prawda nie miałem takich przygód jak Ty, ale również czekam na kolejny film z łysym. Powiem tak: Disel młodszy nie będzie więc nie spodziewam się wielkich fajerwerków natomiast ten serial mnie mocno interesuje. ;)

0

@kiper09 Ja również przebieram nóżkami z niecierpliwości. ;)

7

Poszukiwany Ryszard B. Riddick wraca na ekrany.
4 część przygód łysego Ryśka zatytułowana będzie: Riddick: Furya
Film pojawi się w kinach latem roku 2025 + Uniwersum zostanie rozszerzone o serial TV. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko będzie wygladało.

/photo/1

3

@Safrani Szkoda tylko nerwów tego kierowcy ciężarówki.

0

@Safrani Powiem szczerze, że obawiam się tego projektu. To już nie sa Gwiezdne Wojny jakie człowiek pokochał.

3

Nie wiem czy było ale...
L'Ekip podaje, że Mekambe ma problemy natury psychicznej.
Otocznie piłkarza informuje, że Membekambe nie radzi sobie najlepiej z obecna sytuacja, słaba gra (jest mocno krytykowany przez kibiców wrzutkuf) do tego ta historia w Szwecji - historia z molestowaniem i generalnie jest mu żle.

0

@Herato Wszyscy Panowie szczelali bramki na MŚ?

0

@FcPortoFan1999 No tylko pytanie czy Jacuś chciałby pracować w 1 lidze. To jednak spory regres z Ekstraligi do 1 Ligi.

0

@FcPortoFan1999 Został zwolniony i teraz odpoczynek. Może jakaś funkcja w Kadrach młodzieżowych?

4

@Popitek12 Fiutuf Fiutowo ale gdzie to leży na Mapie to nie mam pojęcia.

2

@zadafcb Oj tak wszyscy aby nie Chiefs ;D

3

Lions (białe stroje) vs Houston Texans
4 sekundy do końca meczu. Na tablicy remis po 23
Ostatnie kopnięcie na bramkę. 58 yardów do pokonania.
Do piłki podchodzi kopacz Pan Bates i.... Game Winner


Detroit Lions to biora. Ekipa Trenera Campbella idzie jak burza i z bilansem 8-1 sa najlepsi w Konferencji NFC.

7

My, Pierwsza Brygada,
Strzelecka gromada,
Na stos, rzuciliśmy
Swój życia los,
Na stos, na stos!

3

Zielony wyjaśnia Cunninghama
Kierowniku kochany tu nie było co zbierać. ;D
Rakiety to biora choć należy tu zaznaczyć, że Detroit Pistons wreszcie coś graja. Coś bardzo dobrego zaczyna się dziać w tej organizacji.


0

@FcPortoFan1999 Legia sobie poradzi. ;)

0

@takisobiektos No ciekawie się zapowiada.

0

Możecie mówić co chcecie, ale u Czawiego nieważne czy wygrywaliśmy czy nie to zawsze byliśmy lepsi a u Flika? no właśnie. To sa te detale.
Flik do Grudnia.

1

65 minuta a My nawet nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę RSS.
Nie pamietam takiego meczu za kadencji Flika.

0

@takisobiektos No ciężko Nam idzie z Bucks na wyjeżdzie. nawet nie pamiętam kiedy ostatnio z NImi wygraliśmy na wyjeżdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?