0

@Rust_Cohle Ten się śmieje kto się śmieje ostatni ;)

0

@Rust_Cohle Cała Wiosna przed Nami i jeszcze wszystko się może odwrócić.

2

No trudno...
Gratulacje Poznaniaki. Wygrał zespół lepszy.
Widzimy się na wiosnę w Warszawie.

0

@MessiForeverTheBest No na pewno to nie moje psy ;)

2

@tomek8756 ale przynajmniej nie strzelił prosto ;)

3

Dobra Panowie można wychodzić z Jaskiń. ;)
Brawo Legia!!!!!
Dobry meczyk jeśli chodzi o hit kolejki.

1

@Kapitan hawk @Katalończyk 99 @Cule2013
Mecz się jeszcze nie skończył Panowie ;)

1

Lech od 4 lat nie jest w stanie pokonać Legii przy Bułgarskiej.
I dzisiaj to się nie zmieni.
Jazda Legia po zwycięstwo!!!!

6

Brawo Legia!!!!
Jazda z NImi!!!
(L) ❤❤❤

0

@MessiForeverTheBest To znaczy, że nigdy nie byłeś na Legii. Stadion jest jednym z najładniejszych w Polsce z oprawami godnymi LM.

0

@mkord Dokładnie tak.
@BorzyKrzys Może i Wasz, ale na pewno nie Legii.

0

Obawiam się, że Marciniak w Poznaniu również da Szoł i przekręci jednych albo drugich.

0

@BorzyKrzys Ja nic nie przyznałem tylko napisałem, że już znaleźliście winnych a to spora różnica ;)

5

I mi bardzo pasuje ten wynik. Choć trzeba powiedzieć jasno, że dzisiaj Jagę okradli.

0

@tristan87 To musi być pomyłka bo fachofcy z La Bambli już znaleźli winnych.
To na 100% kibice Legii.

1

@PatrychoO Może nie babcie wracające z Kościoła, gra pół Polski nie tylko kibice Legii podróżuja pociagami.

0

I Raków zostaje liderem.

1

@barcelonaLM Skąd pomysł, że to kibice Legii? czy ktoś udowodnił, że to Stołeczni kibice za tym stoją?

1

@Bartosz85 Bierzemy co Nasze. Jazda Legia!!!
(L) ❤❤❤

0

@MesQueUnClub96 Zobaczymy ;)

1

I w tej chwili Jaga liderem.

0

@Sulimo O tym samym pomyślałem i obawiam się tego sędziowania Marciniaka zwłaszcza po tym jak okradł Legię w Białymstoku z karnego. Legia to mogła wygrać.
Niech wygra lepszy i oby to było wielkie meczycho. ;)

1

@IMBALEO Watpię w to. Raków już tego nie przegra.

0

@takisobiektos Genialny tylko zobaczymy co będzie dalej. To dopiero 10 spotkań za nami. Zobaczymy z Bostonem co pokażą.
@BartqRKO Przeceniasz możliwości Cavs. Boston zrobi ich na miękko. ;)

1

@Rust_Cohle Na Juve zawsze można liczyć. Gratulacje ;)
@Gaucho Ja odwrotnie. ;)

2

Yildiz i 2-0
Forza Juve!!!!
❤❤❤

1

@Rastafarnianin
Pani Janina
Jakiś czas później pani Janina drzwi zamyka
Od taryfy Rysia i wyklina
Od złodziei w myślach
Szyld policja, wchodzi, składa zeznania
Rutynowe rozpoznania zwykle są na odpierdol
Biorą tych, którzy są pod ręką
I chociaż staje kilku gości młodych
Bez cienia wątpliwości
Ten od spodni fioletowych
W swetrze brąz, dla Grzesia wstrząs
Pies gładzi wąs, gardzi nim oraz nią
“Przecież dopiero, co przyjechałem”
Tłumaczy Grześ chwilę,
Ale zlisił się na bilet
I przesiedział swe alibi
W jednym z kibli, tyle
WWO &WRC

1

Brawo Gieksa!!!!
Pięknie Panowie

1

@takisobiektos Ja powiem szczerze jestem pozytywnie zaskoczony tym startem 76. Oby tak dalej ;D

1

@Rust_Cohle Tu nie ma nad czym dyskutować ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?