6

@Comentateiro Miałem ogromne szczęście i dwukrotnie mogłem Czerwona plamę obserwować przez mój teleskop. I powiem Wam, że robi to ogromne wrażenie.
Jowisz jest moim ulubionym Obiektem, który obserwuje najczęściej na Nocnym niebie.

1

@FcPortoFan1999 Wygrana Legii i remisik w Białymstoku poproszę ;)

1

@Kidd Nasza rodzima liga zawsze wzbudza emocje. Dlatego ma tylu fanów w Polsce. ;)

2

Następna kolejka Polskiej Ektraligi kopanej zapowiada się arcyciekawie.
Jaga - Raków i Leszek - Legia.

1

@Comentateiro Bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej. ;)

0

@Popitek12 Zdecydowanie TaK

0

@Rust_Cohle Na chwilę obecna tak, ale to Ekstraliga i wszystko się może szybko zmienić. Jak w tej piosence.

0

@Sulimo Czyli ten Gurgul nie zagra przeciwko Legii. I teraz pytanie to poważne osłabienie czy raczej nie?

0

Brawo brawo i jeszcze raz brawo Nowy Zamek.

4

Rudy Gobert brutalnie wyjaśniony przez młodego dzieciaczka Christiana Brauna.
Kierowniku kochany tutaj nie było co zbierać. Rudy mocno się zagotował ;D


3

@Luciano99 Czas leci, świat się zmienia, a ja nadal mam tę kasetę VHS zakupiona za 9,99 złocisza i od czasu do czasu wspominam sobie jak to kiedyś było i jak fajnie się bawiło. Piękne czasy. Nie to co teraz.

1

@Rust_Cohle Ciekawa oferta ;D
Niestety ja już dużo wcześniej zakupiłem inne zestawy, ale gdybym to wcześniej zobaczył to bym się nie zastanawiał. ;)

0

@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze oby częściej był zamyślony ;)

1

Jutro Bawarski Walec ma szansę odskoczyć aptekom na 7 pkt.
Przestało wpadać w końcówkach spotkań i już Czabi taki kozak nie jest.
Brawo Sztutgarcik!!! Pięknie Panowie.

0

@FcPortoFan1999 Ja na szczęście mam NBa, NFL, NHL także będzie co robić ;D

0

@bartekvisca Rafał to nie jest koszykarz to raczej taki międzynarodowy scout.

1

No Sztutgarcik wytrzymajcie jeszcze 15 minut.
apteczki puchna xD

1

@zadafcb @Hasszz @takisobiektos @FcPortoFan1999
a ja tak sobie myslę Panowie, że jednak dwie wielkie marki przyciągnęły widzów.
NY Yakees czekaja 15 lat na tytuł z drugiej strony La Dodgres. Czyli starcie dwóch wielkich Metropolii w Stanach. To musiało zrobić wielkie liczby i zrobiło.

0

@LeoKrol ani jeden ani drugi
Tylko Kaziu Węgrzyn

0

@FcPortoFan1999 No chodzi mi o to, że dostanie gdzieś szansę na to aby udowodnić/sprawdzić się. ;)

7

@galix22 No nie, Czawi partaczem to na pewno nie jest. Wyciagnał Barcelonę z kryzysu albo inaczej przeprowadził Nas przez beznadziejny okres i zdobył tytuł. To jest młody trener na dorobku. Uważam, że może wszystkich zaskoczyć i gdzieś odpali. Może Unitej? kto wie. Natomiast nie ma co go skreślać. Praca w Barcelonie to jest TOP TOpów i tu skala trudności jest ogromna.

1

Niby Piątek, ale czuje jakby była Sobota.

1

@Miszak Walczymy dalej ;)

1

@SeWo77 Legia historycznie raczej jak z Wielka Barcelona ;)

1

@Rewolucja123 Potężny Mike to bierze. Tu wystarczy, że Mike raz trafi tego celebrytę i będzie po NIm. Staruszek chodzi jak maszyna ;)

0

4

@SeWo77 akurat tego nie pamiętam, ale pamiętam to że Legia Warszawa jest 16* krotnym Mistrzem Polski do tego 20 krotnym zdobywca Pucharu Polski i dwukrotnym uczestnikiem LM. Największy klub piłkarski w Polsce. O tym pamiętam doskonale. ;)
Legia Warszawa - Wielka Duma
@Comentateiro Było ciężko, ale wygrali oby tak dalej. ;)

7

I cyk Legia Warszawa melduje się w 1/8 PP
Brawo Panowie!!!
(L) ❤❤❤

1

@BulaKG młody i zdolny chłopak jest. Spokojnie jeszcze pokaże na co go stać.

3

I cyk Legia na 1-1
;D
Jazda Panowie po zwycięstwo!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?