1

stary ja juz po studiach ekonomicznych a w moim roczniku studenckim było 35 osób w wieku 40+ :) wspaniali ludzie z ogromnymi ambicjami a nauka przychodziła im z ogromną łatwością, jesli chcesz się rozwijac to wiek nie ma żadnego znaczenia.

0

a w finale ECF game 1 for Boston Celtics!!!!

0

to prawda, ale te jego próby dryblingu to jest....tragedia w zasadzie każda taka próba kończy się stratą

2

Suarez mimo bramki to jest .... mega drewno i te jego przyjęcie i ten zwód na raz ehhh.. wszyscy obrońcy LL wiedzą co zrobi Suarez

3

Levante puchnie xD

0

mocno kontrowersyjna teza ;)

1

Wstyd k...a!!! z buta do domu!!! i oddać kibicom za bilety komedianci nie piłkarze

0

i dlatego ja nie oglądam TV

7

jedno jest pewne "setki" nie zmarnuje xD

0

Jestem innego zdania własciwie o Hanie wiemy bardzo niewiele i rozwinięcie tej postaci o osobny film jest jak najbardziej zasadny zwłaszcza, że była/jest kluczową postacią w walce z ciemną stroną. Natomiast ja również chciałbym zobaczyć osobny film o Obi Wanie i historię Qui-Gon Jinna

0

xD

21

i oby tak zostało jak najdłużej ;)

4

oni grają bez 2 all starów a są blisko finału konferencji. Natomiast ja osobiście bym sobie ten meczyk odpuścił a piszę to jako fan Celtics :)

1

no moim zdaniem "czerwony Ramos" zanotował występ kompletny ;) oby tak w finale zagrał

0

w ten sposób łysy motywuje graczy Sevilli ;)

1

czerwony ramos bardzo chciał ale ... nie pykło xD

0

no tak mi się wydaję ;)

0

dlaczego real miałby wskoczyć na 2 miejsce? przy równej ilości pkt Atleti ma korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Forza Juve!!!! 2-0

0

2-0!!! Forza Juve!!!

0

dostanie swoje szanse jak pójdzie na wypożyczenie

1

wszystkich sekcji

0

no to już chyba nie zagrają Legia 2-0

0

nawet nie wiedziałem, że notatnik ma fanpage xD

0

i to się nazywa szpaler brawo Navas ;)

0

no dokładnie, chłopak przyszedł do nas już po rozpoczetym sezonie bez okresu przygotowawczego po dwóch cięzkich kontuzjach bez znajomości języka. Chłopak ma papiery na genialnego grajka tylko trzeba go spokojnie do tego przygotować.

5

Dembele sam przyznał, że nie jest przygotowany do sezonu pod względem wydolnościowym. Uważam, że powinien spokojnie przepracować najbliższy okres przygotowawczy i zobaczymy co z tego będzie. Trzeba dać mu trochę czasu.

0

cieszy fakt, że grając w osłabieniu nie przegraliśmy z mierdami.

0

to Hiszpania tu wszystko sie może zdarzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?