4

A ja uważam , że transfer Cou dał jasny sygnał Iniescie, że "czas się zwijać" sorry ale młodszy nie bedzie. Pożegnać z honorami jak Xaviego i jedziemy dalej.

1

Jazda Legia z ogórami!!!

0

xD

15

grał to chyba za dużo powiedziane pojawił się na ostatnie 12 minut gry i zrobił karnego... dla Valencii. Widac było po nim zmęczenie po meczu w Rzymie

3

ja patrzę na to wszytsko z zupełnie innej perspektywy. Początek sezonu był dla nas bardzo cięzki i mało optymistyczny z uwagi na odejście Neya, szukanie wzmocnień na ostatnią chwilę, nowy trener, zarząd to wszystko sprawiło, że większość z nas 2 tytuły na koniec sezonu wzięłoby w ciemno. Teraz wszyscy czują niedosyt i słusznie bo mogło być dużo dużo lepiej. Ale nadal mamy duże szanse na dwa tytuły.

3

a ja jestem ciekaw co Klopp zrobiłby z Dembele w swoim klubie.

0

przełamaliśmy "klątwę" na stadionie San Sebastian to i Celtę ogramy ;)

1

Coutinho zagrał znakomicie

1

aż zęby bolą jak on przyjmuje piłkę już nie wspomnę o tym bajecznym dryblingu... no po prostu dramat.

21

Suarez mimo bramki to jest .... mega drewno i te jego przyjęcie i ten zwód na raz ehhh.. wszyscy obrońcy LL wiedzą co zrobi Suarez

0

dokładnie

12

dał z siebie wszystko w Rzymie więc odpoczywa :)

1

uff to dobrze, że Valverde ma plan B :)

1

Vettel z pole position z drugiego miejsca rusza "Iceman" Forza Ferrari!!!

0

Jak Valencia spuchnie w drugiej połowie to wejdzie z złamanym palcem ;)

1

Son

0

;)

0

no niestety, zobaczymy w Sobotę co wymyśli Valverde i przede wszytskim co nasi zagrają

8

spokojnie może Valencia spuchnie

0

Kręcina i Twitter? oj będzie się działo ;)

1

to prawda ;)

1

ja się nie podpalam dystansu więcej ;)

0

no chyba, że Bayern zakończy rywalizację w pierwszym spotkaniu :)

0

dzięki ale nie sledzę wszystkiego co dzieje się na La Rambli ;) jeszcze raz dziękuje za info ;)

0

dzięki

0

ciekawe czy James ma jakiś zapis w umowie (wypożyczenie) mówiący o tym, że nie będzie grał przeciwko realowi?

0

zobaczymy ;)

0

dlaczego real - Liva? finał Roma - Bayern

1

Bayern musisz!!!! xD

1

o kurcze widze, że wystawiamy ciężkie działo przeciwko Valencii, która złapała 2 oddech w LL. Gomes w pierwszym składzie - oj będzie się działo w Sobotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?