fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A ja uważam , że transfer Cou dał jasny sygnał Iniescie, że "czas się zwijać" sorry ale młodszy nie bedzie. Pożegnać z honorami jak Xaviego i jedziemy dalej.
1
Jazda Legia z ogórami!!!
0
xD
15
grał to chyba za dużo powiedziane pojawił się na ostatnie 12 minut gry i zrobił karnego... dla Valencii. Widac było po nim zmęczenie po meczu w Rzymie
3
ja patrzę na to wszytsko z zupełnie innej perspektywy. Początek sezonu był dla nas bardzo cięzki i mało optymistyczny z uwagi na odejście Neya, szukanie wzmocnień na ostatnią chwilę, nowy trener, zarząd to wszystko sprawiło, że większość z nas 2 tytuły na koniec sezonu wzięłoby w ciemno. Teraz wszyscy czują niedosyt i słusznie bo mogło być dużo dużo lepiej. Ale nadal mamy duże szanse na dwa tytuły.
3
a ja jestem ciekaw co Klopp zrobiłby z Dembele w swoim klubie.
0
przełamaliśmy "klątwę" na stadionie San Sebastian to i Celtę ogramy ;)
1
Coutinho zagrał znakomicie
1
aż zęby bolą jak on przyjmuje piłkę już nie wspomnę o tym bajecznym dryblingu... no po prostu dramat.
21
Suarez mimo bramki to jest .... mega drewno i te jego przyjęcie i ten zwód na raz ehhh.. wszyscy obrońcy LL wiedzą co zrobi Suarez
0
dokładnie
12
dał z siebie wszystko w Rzymie więc odpoczywa :)
1
uff to dobrze, że Valverde ma plan B :)
1
Vettel z pole position z drugiego miejsca rusza "Iceman" Forza Ferrari!!!
0
Jak Valencia spuchnie w drugiej połowie to wejdzie z złamanym palcem ;)
1
Son
0
;)
0
no niestety, zobaczymy w Sobotę co wymyśli Valverde i przede wszytskim co nasi zagrają
8
spokojnie może Valencia spuchnie
0
Kręcina i Twitter? oj będzie się działo ;)
1
to prawda ;)
1
ja się nie podpalam dystansu więcej ;)
0
no chyba, że Bayern zakończy rywalizację w pierwszym spotkaniu :)
0
dzięki ale nie sledzę wszystkiego co dzieje się na La Rambli ;) jeszcze raz dziękuje za info ;)
0
dzięki
0
ciekawe czy James ma jakiś zapis w umowie (wypożyczenie) mówiący o tym, że nie będzie grał przeciwko realowi?
0
zobaczymy ;)
0
dlaczego real - Liva? finał Roma - Bayern
1
Bayern musisz!!!! xD
1
o kurcze widze, że wystawiamy ciężkie działo przeciwko Valencii, która złapała 2 oddech w LL. Gomes w pierwszym składzie - oj będzie się działo w Sobotę.