fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no może z przodu ciekawie, ale coś mi się wydaję, że zgaramy tak jak z Sevillą
4
xD dokładnie a skoro Polsat to i pay-per-view na pokazywanie karnych ;)
5
a polsat rzuty karne ;)
0
a już myślałem, że golfem się podzielą z Eleven
0
Aaaa :) już wiem o co chodzi. Dziękuję za pomoc ;)
1
dla mnie bardzo wygodny bo nie słucham komentatorów opowiadających bajki pół meczu tylko słucham gości, którzy meczem żyją czy to w LL czy w PL. Dodatkowo nie muszę męczyć się z umowami i innymi pierdołami oferowanymi przez operatorów. Trzeba szukac innych rozwiązań bo jak widać wszyscy z nami lecą w kulki.
0
chętnie przetestuje trzeba się zalogować?
2
i dlatego oglądam streamy zachodnie i mam wywalone jaja na wszystkich operatorów ;)
0
ha ha ;) a od razu Wizja Sport mi sie przypomniała jak szybko się pojawli tak szybko się zmyli z rynku ;)
0
to moim zdaniem jedna z najlepszych par tej rundy. Genialny Mitchell vs "dzik" Westbrook. trzymam kciuki za dzieciaka i cały Jazz. Co do Crowdera oddał serducho dla Celtów, ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy. Danny zrobił dobry ruch z Jae.
2
Brawo Indiana!!! ;) oby tylko nie "spuchli w drugiej połowie" ;)
3
dokładnie ich nigdy nie interesowali Polacy i Polska tylko kto pierwszy zasiądzie w radzie nadzorczej Orlenu, KGHM, czy TVP jakby to ująć taka "nowa świecka tradycja"
8
to proste. Liczy się kolejna kadencja przy korycie więc trzeba czymś zainteresować społeczeństwo. A że cofneli bonusy i premie to jest co rozdawać.
1
super idą - szkoda, że chyba w ostatnim spotkaniu w sezonie przegrali i stracili 1 miejsce ( teoretycznie przewaga własnego lodu) ale brawo i do finału! ;)
1
super!!! wielkie brawa dla Bostonu ;)
5
teraz już oficjalnie ufff ;) Game 1 for Boston Celtics!!!!
0
ja pie.... e no!!! 0,05 sek i trafił mogliśmy i powinniśmy wcześniej zamknąć ten mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
:) jeszcze kilka minut i ruszamy z PO Boston Celtics!!! ale trzymam kciuki za "Skarpety"
0
;) to może "Kolekcjoner" z Morganem Freemanem
2
"Siedem" genialny pod każdym względem
0
i bardzo dobrze!!! jak można tak prowadzić drużynę? ile Legia zmarnowała czasu na tego pseudo - amatora zwanego trenerem.
1
masz dużo racji natomiast ja nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego mając w miarę zdrową kadrę kisimy się w ustawieniu 4-4-2, które totalnie zabjia naszą grę i wszystkie nasze najsilniejsze atuty.
14
jestem zdania, że cięzko nabierać doświadczenia czy boiskowej ogłady siedząc na ławce. Dembe nie ma zgrania widać, że nie wie za bardzo jak ma się ustawiać na boisku sam Messi nie raz pokazywał mu co ma robić. Im więcej minut tym wiecej doświadczenia boiskowego.
0
dokładnie masz rację uważam, że w tej parze GSW robi sweepa. Spurs bez Leonarda nic nie zdziałają mimo świetnej grze LM Aldridgea i genialnego Popa na ławce trenerskiej. GSW mają Durantulę, Greena, Klaya, Younga z ławki.
0
dokładnie czasu nie cofniemy więc nie ma co na to patrzeć. Trzeba iść do przodu mamy w planach kilku młodych grajków z talentem i jak sam wspomniałeś przyjdzie Arthur mam nadzieję na Alenię kurcze tylko aby Valverde wykorzystał ogomny potencjał jaki drzemie w tej ekipie.
1
przypominam wszystkim zainteresowanym ( a wiem, że jest tutaj sporo takich osób) dzisiaj zaczynamy wielkie granie w NBA!!!
zaczynamy dzisiejszej nocy pojedynkiem na Zachodzie GSW vs Spurs a nastepnie
przenosimy się na Wschód i spotkanie Raptors vs Wizards
0
dokładnie masz rację i tak jest od lat wielu
1
jestem dokładnie tego samego zdania. Naszym ogromnym problemem jest brak kreatywnych zawodników w 2 linii.
0
To akurat by się zgadzało, dlatego nie czekali z sprowadzeniem Cou do lata tylko ściągneli go szybciej aby się spokojnie ogrywał w LL. No cóz to tylko nasze spekulacje mam nadzieję, że Iniesta kiedyś to wszystko przedstawi w jakiejś książce.