fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ooo przepraszam masz rację :) i szkoda, że reszta zawodników Bayernu tylko się przyglądała
0
i asysta :) kto wie czy nie kluczowa dla tego dwumeczu xD
1
najlepszy zawodnikiem Bayernu był Franck Ribery gość, który ma 35 lat. On jako jedyny robił wiatr. 35 lat na karku. Lewy? za mało glutenu i dlatego wyszło jak wyszło.
4
żarty sie skończyły - najlepsza 9 na świecie wchodzi na plac gry. Możecie śmiało już wyłączyć transmisję
0
wal na priv jak już bedziesz miał wszystko ;)
0
ciekawe czy Liverpool spuchnie w drugiej połowie
0
ależ ten Salah odpalił w tym sezonie
4
Bayern- Liverpool
0
xD dobrze napisane ;) i trzeba koniecznie zadbać o nowe reklamówki ;) tak na wszelki wypak tzn na szczęscie ;)
7
oj cuda się będą działy xD
0
moim zdaniem dobrze się prezentuje
1
super wyglada gra Ruiza i Puiga
0
gdzieś czytałem, że Tuchel jest już dogadany z PSG
0
Thomas Tuchel bedzie trenerem PSG
0
Neymar sprawdzał swój kuponik na Fortunie czy mu "wpadło" xD
0
absolutnie się z Tobą zgadzam co do presingu naszych przeciwników nie potrafimy sobie w wielu spotkaniach z tym poradzić. I jeszcze pół biedy kiedy przeciwnik na samą myśl o grze przeciwko Barcelonie jest zesrany i chce jak najszybciej skończyć pojedynek. Uważam, że nie mamy przygotowanego planu na taką sytuację.
0
dokładnie ;)
0
coś mi sie wydaję, że z Depor zagramy na remis ;)
7
Para Siempre!!!
0
jak to Hajto mówi tylko z "kija nie potrafi strzelić" xD
1
jesli chodzi o Valencię to już nie będzie następnego razu ;)
0
eh... ;)
0
jak tak można popsuć kupon no jak - ja się pytam jak im nie wstyd i to jeszcze przed własnymi kibicami ;) ehhh... ;)
2
zagrałem na Valencię... ostatni raz
0
Vamos Dembe!!!! ;)
0
no dokładnie
1
Kac Wawa?
0
no może z przodu ciekawie, ale coś mi się wydaję, że zgaramy tak jak z Sevillą
4
xD dokładnie a skoro Polsat to i pay-per-view na pokazywanie karnych ;)
5
a polsat rzuty karne ;)