1

Ooo przepraszam masz rację :) i szkoda, że reszta zawodników Bayernu tylko się przyglądała

0

i asysta :) kto wie czy nie kluczowa dla tego dwumeczu xD

1

najlepszy zawodnikiem Bayernu był Franck Ribery gość, który ma 35 lat. On jako jedyny robił wiatr. 35 lat na karku. Lewy? za mało glutenu i dlatego wyszło jak wyszło.

4

żarty sie skończyły - najlepsza 9 na świecie wchodzi na plac gry. Możecie śmiało już wyłączyć transmisję

0

wal na priv jak już bedziesz miał wszystko ;)

0

ciekawe czy Liverpool spuchnie w drugiej połowie

0

ależ ten Salah odpalił w tym sezonie

4

Bayern- Liverpool

0

xD dobrze napisane ;) i trzeba koniecznie zadbać o nowe reklamówki ;) tak na wszelki wypak tzn na szczęscie ;)

7

oj cuda się będą działy xD

0

moim zdaniem dobrze się prezentuje

1

super wyglada gra Ruiza i Puiga

0

gdzieś czytałem, że Tuchel jest już dogadany z PSG

0

Thomas Tuchel bedzie trenerem PSG

0

Neymar sprawdzał swój kuponik na Fortunie czy mu "wpadło" xD

0

absolutnie się z Tobą zgadzam co do presingu naszych przeciwników nie potrafimy sobie w wielu spotkaniach z tym poradzić. I jeszcze pół biedy kiedy przeciwnik na samą myśl o grze przeciwko Barcelonie jest zesrany i chce jak najszybciej skończyć pojedynek. Uważam, że nie mamy przygotowanego planu na taką sytuację.

0

dokładnie ;)

0

coś mi sie wydaję, że z Depor zagramy na remis ;)

7

Para Siempre!!!

0

jak to Hajto mówi tylko z "kija nie potrafi strzelić" xD

1

jesli chodzi o Valencię to już nie będzie następnego razu ;)

0

eh... ;)

0

jak tak można popsuć kupon no jak - ja się pytam jak im nie wstyd i to jeszcze przed własnymi kibicami ;) ehhh... ;)

2

zagrałem na Valencię... ostatni raz

0

Vamos Dembe!!!! ;)

0

no dokładnie

1

Kac Wawa?

0

no może z przodu ciekawie, ale coś mi się wydaję, że zgaramy tak jak z Sevillą

4

xD dokładnie a skoro Polsat to i pay-per-view na pokazywanie karnych ;)

5

a polsat rzuty karne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?