fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"bo ważniejszy jest rekord w La Liga bez porażki i szpaler"
0
i 1/4 LM nie dziękuję czas na kogoś innego nie z Hiszpanii bo nam potrzeba świeżości w grze a nie sriki taka
0
zastanów się, jak Messi może istnieć skoro co mecz jest rozgrywającym, atakującym itd nawet złotousty CR nie ma tyle siły aby robić wszystko za wszystkich. Messi co mecz robi nam grę bo w najlepszym Hiszpańskim klubie nie ma zawodnika, który potrafi podać do przodu
0
a moim zdaniem to wszystko było kwestią czasu już to pisałem po Sevilli brakuje nam świeżości w grze i to widać gołym okiem. Podniecamy sie meczami bez porażki w lidze kosztem odpoczynku w tak ważnych spotkaniach jak to w Rzymie
0
co los dal nam z PSG dzisiaj oddał Romie, która chciała grać i wygrać taka jest prawda
0
ciekawe rozwiązanie było z tymi wrzutkami ala real przecież w naszym zespole atakujący mają 170 cm wzrostu każda długa piłka była bez problemu wygrywana przez zawodników Romy a my 3/4 spotkania graliśmy górą
1
no cóż wydawało się, że cięzko będzie przebiić Emerego i jego 1-6 na CN, okazało się, że dokonał tego Valverde
0
miłego dnia życzymy ;)
2
a ja tylko dodam, że "pycha kroczy przed upadkiem"
0
jednak Milan 0-1
7
Bravo Vettel!!! Forza Ferrari!!!
0
uważasz, że Arka łatwo wygra?
0
O matko jaka patologia jest w obronie Juve to ja nie mam pytań
0
Forza Juve!!!! Brawo Dybala!!!
0
Forza juve!!!! szkoda tej czerwonej kartki Dybali w LM bardzo by pomógł w rewanżu na beju beju zwłaszcza, że "czerwony" Ramos nie zagra
0
to bardzo ważny mecz dla obu drużyn jeśli chodzi o utrzymanie w LL2
0
rozegram to na bramki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kurcze może faktycznie na bramki lepiej zagrać
0
Panowie Alkmaar vs PSV jakie typy? 02
0
trylogia LOTR
1
fantasy? zdecydowanie "Chłopi"
2
A my kibice Barcelony kochamy Ciebie Samu!!! prawdziwy Rzeżnik w obronie - Bestia.
6
"Benzema swoim futbolem daje radość kibicom drużyny przeciwnej" xD
0
a ten obok Suareza to chyba Neymar
0
i chyba tak własnie będzie
0
dokładnie ;)
7
osobiscie uważam, że Polskę czekają 3 bardzo trudne spotkania grupowe nie tylko ten z Kolumbią
0
mamy sporą zaliczkę w lidze więc spokojnie martwi mnie własnie wspomniana LM
0
This is Zlatan ;)