0

Grzmot jest bardzo kreatywny w skokach więc jeszcze coś wymysli ;D

0

Odnoszę wrażenie, że nikt tak do końca nie wie jak rozwiązać ten problem. Najbardziej cierpią na tym kibice.

3

Kilka słów o NBA. Adam Silver ma plan aby zniechęcic drużyny do tankowania. Zmianie mają ulec szanse procentowe na wylosowanie najwyższego picku w drafcie. Do tej pory podział procentowy pomiędzy trzema najgorszymi ekipami wyglądał następująco 25%, 19,9% i 15,6% a po proponowanych zmianach przez Silvera trzy najgorsze drużyny sezonu będą miały po 14% szans na wylosowanie pierwszego wyboru. Czy to jest dobre rozwiązanie?. Jedno jest pewne sprawa tankowania jest skomplikowana i mało opłacalna dla ligi.

0

ja na Totki stawiam cały czas ;D

0

nadal gram i dla mnie i mojej ekipy nie ma to znaczenia

1

jakie? od razu Xavi mi się przypomina

1

nie ma znaczenia na jakim boisku gramy liczą się umiejętności. Graliśmy z Chelsea na SB "kartoflisko" a Ronaldinho i cała Barcelona czarowała cały świat.

0

może nie jest w formie lub oszczędzają go na LM

0

dla mnie Legia najlepszy mecz zagrała z realem na Ł3

1

to dopiero poczatek walki o koronę cieszy przewaga nad realem choć to my połowę sezonu gramy bez Dembe. Za Lucho mieliśmy +12 a skończyliśmy na +2 więc spokojnie

2

i słusznie

2

tak jak ktoś wcześniej napisał i słusznie. Jesli chce grać w Barcelonie to przyjdzie a jak jest dogadany z Bayernem to zostanie w Bundeslidze

0

NBA ma C+ a przynajmniej jeszcze

1

no dokładnie jeszcze trochę i zaczynamy sezon! ;D

1

coś mi sie wydaję, że nic nie wymyślą :)

2

spokojnie od przyszłego sezonu wchodzi nowa umowa Tv więc kluby sporo zarobIą zwłaszcza te, które będą tankowały ;) oczywiście dla słabszych drużyn to spory problem bo jak zachęcić kibiców do przyjścia na mecz gdzie Twoja ekipa przegrywa 55-60 spotkań w sezonie?

1

ha ha ha u mnie dosłownie tak samo ;D

42

La Rambla po bramce Betisu ;D
https://zapodaj.net/54db7a0ef74fd.jpg.html

4

Idealne podsumowanie:
"skończyły się strzały w 90+ Ramosa i jest to co jest..."

31

to sa własnie te wartości białych o których "czerwony" Ramos opowiadał :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

masz rację nie wszyscy

0

"tylko ślepy powie, że CR>Leo" i kibice realu

0

oby tylko dla Betisu

0

a socjopata dobrze pisał, że stawia na Napoli :)

4

oby 6-1 dla Betisu i 4 samobóje Grzmota

1

to uwaga będzie strzelał z każdej pozycji nawet piątkę Navasowi nie pozwoli wykonać aby tylko strzelac i gonić Messiego ;D

0

dziekuję ;)

0

he he :D ciekawy sposób może jak zostawię wiadro z ryżem to naprawi mi TV

0

eh.. chyba czeka mnie to samo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?