fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grzmot jest bardzo kreatywny w skokach więc jeszcze coś wymysli ;D
0
Odnoszę wrażenie, że nikt tak do końca nie wie jak rozwiązać ten problem. Najbardziej cierpią na tym kibice.
3
Kilka słów o NBA. Adam Silver ma plan aby zniechęcic drużyny do tankowania. Zmianie mają ulec szanse procentowe na wylosowanie najwyższego picku w drafcie. Do tej pory podział procentowy pomiędzy trzema najgorszymi ekipami wyglądał następująco 25%, 19,9% i 15,6% a po proponowanych zmianach przez Silvera trzy najgorsze drużyny sezonu będą miały po 14% szans na wylosowanie pierwszego wyboru. Czy to jest dobre rozwiązanie?. Jedno jest pewne sprawa tankowania jest skomplikowana i mało opłacalna dla ligi.
0
ja na Totki stawiam cały czas ;D
0
nadal gram i dla mnie i mojej ekipy nie ma to znaczenia
1
jakie? od razu Xavi mi się przypomina
1
nie ma znaczenia na jakim boisku gramy liczą się umiejętności. Graliśmy z Chelsea na SB "kartoflisko" a Ronaldinho i cała Barcelona czarowała cały świat.
0
może nie jest w formie lub oszczędzają go na LM
0
dla mnie Legia najlepszy mecz zagrała z realem na Ł3
1
to dopiero poczatek walki o koronę cieszy przewaga nad realem choć to my połowę sezonu gramy bez Dembe. Za Lucho mieliśmy +12 a skończyliśmy na +2 więc spokojnie
2
i słusznie
2
tak jak ktoś wcześniej napisał i słusznie. Jesli chce grać w Barcelonie to przyjdzie a jak jest dogadany z Bayernem to zostanie w Bundeslidze
0
NBA ma C+ a przynajmniej jeszcze
1
no dokładnie jeszcze trochę i zaczynamy sezon! ;D
1
coś mi sie wydaję, że nic nie wymyślą :)
2
spokojnie od przyszłego sezonu wchodzi nowa umowa Tv więc kluby sporo zarobIą zwłaszcza te, które będą tankowały ;) oczywiście dla słabszych drużyn to spory problem bo jak zachęcić kibiców do przyjścia na mecz gdzie Twoja ekipa przegrywa 55-60 spotkań w sezonie?
1
ha ha ha u mnie dosłownie tak samo ;D
42
La Rambla po bramce Betisu ;D
https://zapodaj.net/54db7a0ef74fd.jpg.html
4
Idealne podsumowanie:
"skończyły się strzały w 90+ Ramosa i jest to co jest..."
31
to sa własnie te wartości białych o których "czerwony" Ramos opowiadał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
masz rację nie wszyscy
0
"tylko ślepy powie, że CR>Leo" i kibice realu
0
oby tylko dla Betisu
0
a socjopata dobrze pisał, że stawia na Napoli :)
4
oby 6-1 dla Betisu i 4 samobóje Grzmota
1
to uwaga będzie strzelał z każdej pozycji nawet piątkę Navasowi nie pozwoli wykonać aby tylko strzelac i gonić Messiego ;D
0
dziekuję ;)
0
he he :D ciekawy sposób może jak zostawię wiadro z ryżem to naprawi mi TV
0
eh.. chyba czeka mnie to samo ;)