fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tym ryżem wiem, że to mit i tego nie wykorzystywałem. Telefon wysuszony ale tak jak wspomniałem wyświetlacz nie reaguje mimo, że tel działa bo słyszę jak przy dotykaniu ekranu działają mi ikonki na pulpicie
0
wysuszony. Telefon działa tylko wyświetlacz nie reaguje
1
panowie problem jest. Telefon wpadł do wody choć sam sprzęt działa na ekranie widzę ciemność. Pytanko czy da się jeszcze uratować tel. i drugie pytanko ile kosztuje wymiana uszkodzonego wyświetlacza?
0
a niech idzie nikt za nim nie będzie płakał. On idealnie pasuje do Hoolywood razem z Lonzo gonzo i jego tatusiem ;D
0
chyba jednak nie ma klauzuli
1
proszę
5
za to PSG ma oglądalność tak jak na początku Big Brother ;D
16
Emery nie udzwignie tego cyrku.
0
martwi mnie kontuzja Dembe żeby nie okazało się, że przewagę 4 pkt szybko roztrwonimy
0
Ehhh...oj będzie mega ciężko... napisałem, że "aż miło" tzn, przeciwnik wie kogo pilnować i kogo faulować, po drugie gdzie napisałem, że życzę mu żle? w PSG jest pierwszym do faulowania bo stanowi teoretycznie główne zagrożenie na skrzydle. Porównujesz ligę bananową do La Ligi?
5
dlaczego? ja Neymarowi nie kibicuje poza tym chce być najlepszy to niech udowodni, że nim jest. W PSg Messiego nie ma.
2
na Benzynę zawsze można liczyć. Może on ma wpisany jakiś bonus w konrakcie za zmarnowane sytuacje i dlatego tak cisnie
4
aż miło a to dopiero początek
10
pewnie powiedzą, że łysy im tak tą bramkę rozrysował w zeszycie
2
no nie B. Lee to Legenda wszystkich Legend
3
przecież to startu nie ma do Barcelony Pepa
12
a to klaskacz i jego myśl taktyczna
1
Legenda. Dla Chucka nie ma rzeczy niemożliwych
8
i jeszcze czerwone szybciej zbiera od Pique
5
ciekawe czy policzył ile pkt zdobyli po spalonych?
2
Długo nie było wojny. Szkoda, że przez głupotę rządzących bedą cierpieć niewinni
0
dokładnie ;D
3
i rówieśnik Messiego :) co do Robbena i Francka to chyba ich ostatni sezon w barwach Bayernu
5
Trener "Wieśniaków" o Ancelottim:
"Mam wielki szacunek dla Carlo Ancelottiego. Wygrał więcej trofeów, niż ja mam par majtek w szafce..."
Chodzą słuchy, że po sezonie Ancelotti może opuścić Bawarczyków a następcą ma być właśnie Nagelsmann.
1
aaaa... już rozumiem ;)
1
kodzik do FCBarca.com 12881WD ;)
7
nie żebym się czepiał, ale Nsport należy do C+ :)
0
bedzie spokojnie
0
krótko i na temat
0
No ja akurat nie słyszałem o tym słowie wcześniej. Masz rację, że tu nie chodzi o dobro Polaków tylko o dobro własnych interesów, ale działa to w obie strony.