0

z tym ryżem wiem, że to mit i tego nie wykorzystywałem. Telefon wysuszony ale tak jak wspomniałem wyświetlacz nie reaguje mimo, że tel działa bo słyszę jak przy dotykaniu ekranu działają mi ikonki na pulpicie

0

wysuszony. Telefon działa tylko wyświetlacz nie reaguje

1

panowie problem jest. Telefon wpadł do wody choć sam sprzęt działa na ekranie widzę ciemność. Pytanko czy da się jeszcze uratować tel. i drugie pytanko ile kosztuje wymiana uszkodzonego wyświetlacza?

0

a niech idzie nikt za nim nie będzie płakał. On idealnie pasuje do Hoolywood razem z Lonzo gonzo i jego tatusiem ;D

0

chyba jednak nie ma klauzuli

1

proszę

5

za to PSG ma oglądalność tak jak na początku Big Brother ;D

16

Emery nie udzwignie tego cyrku.

0

martwi mnie kontuzja Dembe żeby nie okazało się, że przewagę 4 pkt szybko roztrwonimy

0

Ehhh...oj będzie mega ciężko... napisałem, że "aż miło" tzn, przeciwnik wie kogo pilnować i kogo faulować, po drugie gdzie napisałem, że życzę mu żle? w PSG jest pierwszym do faulowania bo stanowi teoretycznie główne zagrożenie na skrzydle. Porównujesz ligę bananową do La Ligi?

5

dlaczego? ja Neymarowi nie kibicuje poza tym chce być najlepszy to niech udowodni, że nim jest. W PSg Messiego nie ma.

2

na Benzynę zawsze można liczyć. Może on ma wpisany jakiś bonus w konrakcie za zmarnowane sytuacje i dlatego tak cisnie

4

aż miło a to dopiero początek

10

pewnie powiedzą, że łysy im tak tą bramkę rozrysował w zeszycie

2

no nie B. Lee to Legenda wszystkich Legend

3

przecież to startu nie ma do Barcelony Pepa

12

a to klaskacz i jego myśl taktyczna

1

Legenda. Dla Chucka nie ma rzeczy niemożliwych

8

i jeszcze czerwone szybciej zbiera od Pique

5

ciekawe czy policzył ile pkt zdobyli po spalonych?

2

Długo nie było wojny. Szkoda, że przez głupotę rządzących bedą cierpieć niewinni

0

dokładnie ;D

3

i rówieśnik Messiego :) co do Robbena i Francka to chyba ich ostatni sezon w barwach Bayernu

5

Trener "Wieśniaków" o Ancelottim:
"Mam wielki szacunek dla Carlo Ancelottiego. Wygrał więcej trofeów, niż ja mam par majtek w szafce..."

Chodzą słuchy, że po sezonie Ancelotti może opuścić Bawarczyków a następcą ma być właśnie Nagelsmann.

1

aaaa... już rozumiem ;)

1

kodzik do FCBarca.com 12881WD ;)

7

nie żebym się czepiał, ale Nsport należy do C+ :)

0

bedzie spokojnie

0

krótko i na temat

0

No ja akurat nie słyszałem o tym słowie wcześniej. Masz rację, że tu nie chodzi o dobro Polaków tylko o dobro własnych interesów, ale działa to w obie strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?