0

i jeszcze trener amator

0

dokładnie

0

myślę, że nie tylko z Kurzawą

3

Daniel nie ma piłkarza, który by podawał jak Messi

5

Neymar chyba powoli rozumie w jakie gó..o wpadł, klepanie z Marią Marią to nie to samo co MS ale ważniejsze że hajsik się zgadza

0

a kogo ma się obawiać w lidze bananowej? poczekaj na lM

0

boli ich d..pa, że nie transmitują ;D

0

jest EL Classico na które cały świat czeka

0

Roberto wejdzie na przemęczonych białych ;D

0

a ja się cieszę, że go nie ma mniej pajacowania i słuchania bredni jego ojczulka

0

brak kapitana grzmota to jednak wzmocnienie reralu

0

ha ha bardzo dobra :D

13

czekamy!!!

3

wygrają, a tym cudem jest Messi

3

jest po kontuzji

1

I jazda klepać białych!! ;D

4

nie

0

403(Abu Dhabi Sport) kolega Arnold niżej napisał :D

2

no dokładnie, żeby Douglas nie czuł się samotnie... dwie legendy razem eh...

3

to teraz nasza legenda Douglas będzie miał przynajmniej z kim pogadać jak przyjdzie Paulinho ;D

0

i słusznie nie warto się eliminowac zwłaszcza, że przed nami 2x El Classico ;D

6

"Barco dokąd zmierzasz???" po triplete

1

po prawej Garry Neville legenda MU a w środku bohater serialu Gra o Tron!!

1

dokładnie ;D

1

Mbappe miał kontuzję w poprzednim meczu

1

przykro mi ale nie, tylko C+ na platformie z tego co widzę

0

dokładnie zwłaszcza, że P$G bedzie sprzedawać zawodników. dlaczego nie patrzymy w strone Matuidi?

0

taka mentalność pana Probierza "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"

1

;D

1

pod składem masz 3 rubryki: bench boost i 3x capitan. ostatnia opcja właczona sprawia, że pkt Twojego kapitana liczone są x3 ale z tego co pamiętam możesz skorzystać tylko raz w sezonie. tak samo boost bench czyli liczą ci się pkt z ławki ale tylko w jednej kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?