1

punkty sa sumowane pod koniec dnia :)

0

nie bo to dopiero 1 kolejka :) i można użyć tylko raz

0

z tego co pamiętam o Paulinho prosił Valverde

0

nie

0

ha ha ha Liverpool jak zwykle ;D

9

no cóż liczę na was Lisy :D po zwycięstwo!

3

football manager ;D nie sposób się od niej oderwać

1

zwycięstwo Lisów 0-1 ;D Arsenal ostatnio przegrywa otwarcia sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zarząd swoimi działaniami pragnie wkurzyć całą La Ramblę, która ciśnie po wszystkich i po wszystkim.

2

nie gniewaj się, ale te realne szanse na tytuł LFC ma od kilkudziesięciu juz lat... LFC jest jak gadanie pismaków o transferach do Barcelony ogłoszenie transfery za kilka godzin. Still waiting

0

i osiągnie ten poziom w meczu z Barceloną?

1

jak zobaczy Theo to zmieni pozycję

1

dobrze dla nas i Messiego ;D

0

petycja

1

i podpisze nowy kontrakt po złości ;D

0

a niech biali podwyższają skoro Dembe nie chce u nich grać liczy się tylko oferta Barcy

0

Iniesta zostanie czy nie potrzebujemy kogoś za Don Andresa bo znowu zostaniemy z reką w nocniku jak z odejściem Xaviego

0

Barcainfo już podała, i tak szybko jak się pojawiła informacja tak szybko została zdementowana przez ludzi blisko związanych z LFC

0

BVB zalazła frajera to ich doją z kasy proste. Bayern ma fachowców od przeprowadzania transferów a nie jak u nas . amatorów. Dlatego Bayern robi transfery szybko i bez szopek

0

a szkoda bo pamiętam jeszcze kilka lat temu takie zachowanie zawodnika (oficjalnie zgłasza chęć opuszczenia klubu) skutkowało zmianą barw klubowych. Teraz kluby (może i dobrze) znalazły sposób na radzenie sobie z takimi zachowaniami.

0

z tym Dembe to mądra decyzja zawodnika. BYło MSN więc i mniej miejsca dla chłopaka. On chce grać a nie siedzieć na ławce więc to zrrozumiałe. Z resztą się zgadzam liczy się dobro Barcelony więc nie ma znaczenia czy przyjdzie ten czy tamten. Ważne aby sportowo zyskała Barcelona.

0

80 min. Juve drogo sprzedaje. Oni nie muszą spzedawać a my potrzebujemy na już

0

i dlatego nie my o tym decydujemy kto i za ile.

0

stary zrozum, że za każdego zawodnika Barcelona zapłaci słono. Każdy z wymienionych grajków będzie kosztował od 80-100mln. Każdy wie, że mamy kasę.

0

obawiam się, zę nie da się zapełnić luki po "generale"

0

kiedy to było? uważasz, że Sanchez z przeszłości będzie grał dokładnie tak samo?

0

a co jesli nie kupimy Dembe a on za 2-3 lata zgarnie ZP? w tedy będziesz płakał, że Barca go nie kupiła za te drobne? Bez LS będziemy grali czy z doświadczonym i klasą sportową (nie wspomnę o cennym charakterze) Deulofeu?

0

:D

5

XDXDXDXXDXD i jeszcze lody koral dla wszystkich kibiców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?