fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w pucharze króla na pewno, ale w La Liga nie sądzę :)
5
oby był kozakiem w meczach o stawkę bo w La Liga takich Chape raczej nie ma
1
już wyłączyłem oby to pomogło chociaż trochę ;)
0
czerwona opaska odgania zazdrość tak to przedstawia Suarez kiedyś o tym mówił
0
i jak tu nie kochać naszego Bartka :D ciężko na wszystko pracuje w pocie czoła :D
0
z tego co pamiętam krytykował transfer do a nie z ;D
0
w drodze ;)
0
19:30
1
o tatusiu nie zapominaj to cwany lisek
2
to żaden przypadek cała sprawa z P$G był nagrana wcześniej
0
to zależy od twojej taktyki ;) ja robię to tak gram 3-5-2 i najlepszych na pomoc i jedna kosa w ataku + jakiś średni grajek i leszcze na ławkę w obronie jeden dobry i 2 średnich i leszcze na ławkę :)
2
;D oj dobrze mieć takiego eksperta w domu ;D
0
a czego się spodziewałeś po Polskiej myśli szkoleniowej? dzaga do przodu i na "afere" i to całe szkolenie. Jedż na zachód tam Ci pokażą na czym polega podejście do zawodu trenera.
1
mieli co? pecha? pecha to można mieć jak się przegrywa 2-1 w 90 minucie. Jak można przegrać prowadząc 4-0 po pierwszym spotkaniu? to jest mega frajerstwo. Juve pokazało jak się gra prowadząc 3-0
0
this is Zlatan!! i wszystko jasne ;)
0
za to w UTD by grał więcej przecież nie mają pomocników prawda?. Stary skoro w Barcelonie nie grał to i w MU nie pograłby tak dużo
3
Sergi na pewno swoje szanse otrzyma sezon długi i bardzo intensywny z uwagi na zbliżające się MŚ u Putina
0
dawaj ;) lista już długa więcej info na priv
0
Tzn główna jest tylko angielska i na tej podstawie jest stworzona liga strony FCBarca.com czyli wszystkich użytkowników tej strony i nie tylko :)
0
wszystkim użytkownikom LR biorących udział w Fantasy Premier League życzę powodzenia ;)
0
na oficjalnej stronie fcbarcelona.com
1
jak zobaczysz jak tańczy z piłką Dembe w koszulce Barcelony to przestaniesz tęsknić za Neymarem
0
Jestem zdania, że Dembe już jest topowy w swojej kategorii wiekowej
0
zamów przez neta i wydrukuj. A jak jesteś już w Barcelonie to w kasie klubu
0
;D rozumiem, ja korzystam tylko z zachodnich streamów bez zacinek. Z ipli nie korzystałem, ale już się raz sparzyłem na wykupionych transmisjach i więcej nie skorzystam :)
0
to odpal sobie stream z komentarzem angielskim bez przycinek i zaoszczędzisz kaske
0
tak
0
xD
0
może nie wszyscy o tym wiedzieli lub nie przeczytali uważnie zaproszeń ślubnych
0
jak każda Polka :) niesamowita! ;D