0

w pucharze króla na pewno, ale w La Liga nie sądzę :)

5

oby był kozakiem w meczach o stawkę bo w La Liga takich Chape raczej nie ma

1

już wyłączyłem oby to pomogło chociaż trochę ;)

0

czerwona opaska odgania zazdrość tak to przedstawia Suarez kiedyś o tym mówił

0

i jak tu nie kochać naszego Bartka :D ciężko na wszystko pracuje w pocie czoła :D

0

z tego co pamiętam krytykował transfer do a nie z ;D

0

w drodze ;)

0

19:30

1

o tatusiu nie zapominaj to cwany lisek

2

to żaden przypadek cała sprawa z P$G był nagrana wcześniej

0

to zależy od twojej taktyki ;) ja robię to tak gram 3-5-2 i najlepszych na pomoc i jedna kosa w ataku + jakiś średni grajek i leszcze na ławkę w obronie jeden dobry i 2 średnich i leszcze na ławkę :)

2

;D oj dobrze mieć takiego eksperta w domu ;D

0

a czego się spodziewałeś po Polskiej myśli szkoleniowej? dzaga do przodu i na "afere" i to całe szkolenie. Jedż na zachód tam Ci pokażą na czym polega podejście do zawodu trenera.

1

mieli co? pecha? pecha to można mieć jak się przegrywa 2-1 w 90 minucie. Jak można przegrać prowadząc 4-0 po pierwszym spotkaniu? to jest mega frajerstwo. Juve pokazało jak się gra prowadząc 3-0

0

this is Zlatan!! i wszystko jasne ;)

0

za to w UTD by grał więcej przecież nie mają pomocników prawda?. Stary skoro w Barcelonie nie grał to i w MU nie pograłby tak dużo

3

Sergi na pewno swoje szanse otrzyma sezon długi i bardzo intensywny z uwagi na zbliżające się MŚ u Putina

0

dawaj ;) lista już długa więcej info na priv

0

Tzn główna jest tylko angielska i na tej podstawie jest stworzona liga strony FCBarca.com czyli wszystkich użytkowników tej strony i nie tylko :)

0

wszystkim użytkownikom LR biorących udział w Fantasy Premier League życzę powodzenia ;)

0

na oficjalnej stronie fcbarcelona.com

1

jak zobaczysz jak tańczy z piłką Dembe w koszulce Barcelony to przestaniesz tęsknić za Neymarem

0

Jestem zdania, że Dembe już jest topowy w swojej kategorii wiekowej

0

zamów przez neta i wydrukuj. A jak jesteś już w Barcelonie to w kasie klubu

0

;D rozumiem, ja korzystam tylko z zachodnich streamów bez zacinek. Z ipli nie korzystałem, ale już się raz sparzyłem na wykupionych transmisjach i więcej nie skorzystam :)

0

to odpal sobie stream z komentarzem angielskim bez przycinek i zaoszczędzisz kaske

0

tak

0

xD

0

może nie wszyscy o tym wiedzieli lub nie przeczytali uważnie zaproszeń ślubnych

0

jak każda Polka :) niesamowita! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?