fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masz rację Sanchez już był i to słaba opcja. Szukajmy młodych gdzie jest nasz scouting do ciężkiej k....y
0
są opcje ale nie dla zarządu Barcelony. Więc kupmy Dembe i zacznijmy już szykować się do sezonu bo czas ucieka. Nasz zarząd nie ma żadnego planu na nic. Cou out i teraz szukamy kogoś innego? my powinniśmy już działać w momencie problemów z LFC. A my tylko czekamy a czas ucieka.
0
czy ty rozumiesz, że Atleti ma bana i nie sprzeda nikogo, poza tym Barcelona zaznaczyła że w związku z tym nie podkupi żadnego zawodnika z Atleti.
1
dokładnie masz rację Bill raczej sprawdza swój arsenał. Bardzo cieszy gra Garoppolo i tak jak napisałeś czekamy na Legendę Toma w akcji już niedługo zaczynamy!.
0
he he :)
1
I jeszcze kilka słów o NFL. W pierwszym spotkaniu presezonu NE przegrywa z Jacksonville 31-24 bardzo fajnie zagrał QB Jimmy. W linku terminarz gier NE Patriots pozdrawiam użytkownika zadafcb ;) czekamy na start sezonu.
http://www.nfl.com/teams/schedule?team=NE&season=2017&seasonType=REG
1
dokładnie i wreszcie Celtics grają w Europie! ;)
1
Celtics-Wizards na to czekam!! i oczywiście spotkanie GSW-Cavs :) będzie się działo
3
odbiegając troszeczkę od pełnego emocji okienka transferowego ;) kilka słów o zbliżającym się nowym sezonie NBA. Znamy rozkład jazdy Christmas Day i tak:
18.00 New York Knicks – Philadelphia 76ers
21.00 Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers
23.30 Boston Celtics – Washington Wizards
2.00 Oklahoma City Thunder – Houston Rockets
4.30 Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves
będzie co oglądać ;D
0
dokładnie panowie
1
Nie wiem czy było ale Isco przedłużył kontakt z realem
1
tak
0
rozumiem
0
dokładnie i tym większy szacunek za to co robi ;)
0
konferencja podałem link...
0
0
no właśnie nie mam jeden z użytkowników pisał o tym, że za kilka minut miała odbyć się konferencja BVB
1
Panowie ktoś śledzi konferencję BVB?
2
może ma ustawione powiadomienia i z telef. pisze np na basenie - jedno nie wylkucza drugiego :)
0
dokładnie
7
ważne, żeby Barcelona uzgodniła warunki z BVB
0
i gitara!!
6
witamy! ;D
0
a my na nich narzekamy ;D
14
Perez już spocony
0
to lubię!!! :D
1
kurcze fizycznie jest przygotowany. Wielcy zawodnicy wchodzą i grają
0
ha ha :D trzymamy za słowo ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
szacun! trzymaj tak dalej ;D