0

masz rację Sanchez już był i to słaba opcja. Szukajmy młodych gdzie jest nasz scouting do ciężkiej k....y

0

są opcje ale nie dla zarządu Barcelony. Więc kupmy Dembe i zacznijmy już szykować się do sezonu bo czas ucieka. Nasz zarząd nie ma żadnego planu na nic. Cou out i teraz szukamy kogoś innego? my powinniśmy już działać w momencie problemów z LFC. A my tylko czekamy a czas ucieka.

0

czy ty rozumiesz, że Atleti ma bana i nie sprzeda nikogo, poza tym Barcelona zaznaczyła że w związku z tym nie podkupi żadnego zawodnika z Atleti.

1

dokładnie masz rację Bill raczej sprawdza swój arsenał. Bardzo cieszy gra Garoppolo i tak jak napisałeś czekamy na Legendę Toma w akcji już niedługo zaczynamy!.

0

he he :)

1

I jeszcze kilka słów o NFL. W pierwszym spotkaniu presezonu NE przegrywa z Jacksonville 31-24 bardzo fajnie zagrał QB Jimmy. W linku terminarz gier NE Patriots pozdrawiam użytkownika zadafcb ;) czekamy na start sezonu.
http://www.nfl.com/teams/schedule?team=NE&season=2017&seasonType=REG

1

dokładnie i wreszcie Celtics grają w Europie! ;)

1

Celtics-Wizards na to czekam!! i oczywiście spotkanie GSW-Cavs :) będzie się działo

3

odbiegając troszeczkę od pełnego emocji okienka transferowego ;) kilka słów o zbliżającym się nowym sezonie NBA. Znamy rozkład jazdy Christmas Day i tak:
18.00 New York Knicks – Philadelphia 76ers
21.00 Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers
23.30 Boston Celtics – Washington Wizards
2.00 Oklahoma City Thunder – Houston Rockets
4.30 Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves
będzie co oglądać ;D

0

dokładnie panowie

1

Nie wiem czy było ale Isco przedłużył kontakt z realem

1

tak

0

rozumiem

0

dokładnie i tym większy szacunek za to co robi ;)

0

konferencja podałem link...

0

0

no właśnie nie mam jeden z użytkowników pisał o tym, że za kilka minut miała odbyć się konferencja BVB

1

Panowie ktoś śledzi konferencję BVB?

2

może ma ustawione powiadomienia i z telef. pisze np na basenie - jedno nie wylkucza drugiego :)

0

dokładnie

7

ważne, żeby Barcelona uzgodniła warunki z BVB

0

i gitara!!

6

witamy! ;D

0

a my na nich narzekamy ;D

14

Perez już spocony

0

to lubię!!! :D

1

kurcze fizycznie jest przygotowany. Wielcy zawodnicy wchodzą i grają

0

ha ha :D trzymamy za słowo ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

szacun! trzymaj tak dalej ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?