fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie wszyscy zasypiają :) ja czekam z niecierpliwością na mecz Barcelony :)
0
z tego co kojarzę to Barcelona juz składała oferte w wysokości 80 mln i Live odrzuciło propozycję Katalończyków
0
zobaczymy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
możesz wrzucić jakąś fotkę?
3
kurcze szkoda tej końcówki bo wynik 2-1 przed spotkaniem w Warszawie wyglądał dobrze na tak grającą Astane. Szkoda, no nic czekamy na rewanż
0
oj "fachofcy, fachofcy" brawo (L)!!!!
0
Przecież Legia wylosował tych przeciwników, to co miała zgłosić do Uefy, że nie będzie grała bo to są za słabi przeciwnicy?
0
ale chyba nie powiesz mi, że oceniasz te dwa zespoły po dwóch kolejkach? liga długa
0
rozumiem
0
Nie, ale widzę, że większość ma ból dupy bo gra Legia a nie pażdzierze walczące o utrzymanie w naszej lidze.
5
fura nie fura, ale grali. A gdzie były pozostałe nasze orły?
12
a teraz wyobraż sobię pozostałe nasze ekipy w walce z Astaną. Tfu!!!
0
jak cała TVP
0
nie
0
masz rację i już poprawiam
0
i to sa właśnie te perełki jestem ciekawy czy jutrzejszy mecz Barcelony skomentuje Ulatowski? ;)
0
może kiedyś się doczekamy
0
Chłopak ma talent, ale gra Lique 1 a gra z najlepszymi w Lidze Hiszpańskiej to zupełnie inny poziom. Ale to są problemy realu
0
Dokładnie ja kibicuje Legii, ale Lechowi żle nie życzę oczywiście w Europejskich pucharach bo istotą są pkt dla Polski. A póżniej płacz, że Polskie kluby odpadają z owcami z Madagaskaru lub, już czekamy 21 lat na Polski zespół w LM.
0
to plota real szykuję się na Mbappe
3
to już chyba wolę oglądać szachy niż piasta w LM :)
1
skoro Raul bierze udział w negocjacjach to Coutinho Fichado!!
tak jak w przypadku Semedo ;)
1
Oczywiście, masz rację nic na siłę natomiast ja chce aby Polskie zespoły zbierały pkt i to, że jakiegoś klubu nie lubię nie oznacza, że życzę im porażki.
0
no dokładnie i oby oglądał Legię w Europejskich pucharach, aż do maja i ból dupy ogromny :) to lubię
0
to było do Marcina ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cebulak :)
5
Jazda Legia!!! ;D
0
spokojnie sezon długi jeszcze się nagra ;)