1

nie wszyscy zasypiają :) ja czekam z niecierpliwością na mecz Barcelony :)

0

z tego co kojarzę to Barcelona juz składała oferte w wysokości 80 mln i Live odrzuciło propozycję Katalończyków

0

zobaczymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

możesz wrzucić jakąś fotkę?

3

kurcze szkoda tej końcówki bo wynik 2-1 przed spotkaniem w Warszawie wyglądał dobrze na tak grającą Astane. Szkoda, no nic czekamy na rewanż

0

oj "fachofcy, fachofcy" brawo (L)!!!!

0

Przecież Legia wylosował tych przeciwników, to co miała zgłosić do Uefy, że nie będzie grała bo to są za słabi przeciwnicy?

0

ale chyba nie powiesz mi, że oceniasz te dwa zespoły po dwóch kolejkach? liga długa

0

rozumiem

0

Nie, ale widzę, że większość ma ból dupy bo gra Legia a nie pażdzierze walczące o utrzymanie w naszej lidze.

5

fura nie fura, ale grali. A gdzie były pozostałe nasze orły?

12

a teraz wyobraż sobię pozostałe nasze ekipy w walce z Astaną. Tfu!!!

0

jak cała TVP

0

nie

0

masz rację i już poprawiam

0

i to sa właśnie te perełki jestem ciekawy czy jutrzejszy mecz Barcelony skomentuje Ulatowski? ;)

0

może kiedyś się doczekamy

0

Chłopak ma talent, ale gra Lique 1 a gra z najlepszymi w Lidze Hiszpańskiej to zupełnie inny poziom. Ale to są problemy realu

0

Dokładnie ja kibicuje Legii, ale Lechowi żle nie życzę oczywiście w Europejskich pucharach bo istotą są pkt dla Polski. A póżniej płacz, że Polskie kluby odpadają z owcami z Madagaskaru lub, już czekamy 21 lat na Polski zespół w LM.

0

to plota real szykuję się na Mbappe

3

to już chyba wolę oglądać szachy niż piasta w LM :)

1

skoro Raul bierze udział w negocjacjach to Coutinho Fichado!!
tak jak w przypadku Semedo ;)

1

Oczywiście, masz rację nic na siłę natomiast ja chce aby Polskie zespoły zbierały pkt i to, że jakiegoś klubu nie lubię nie oznacza, że życzę im porażki.

0

no dokładnie i oby oglądał Legię w Europejskich pucharach, aż do maja i ból dupy ogromny :) to lubię

0

to było do Marcina ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cebulak :)

5

Jazda Legia!!! ;D

0

spokojnie sezon długi jeszcze się nagra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?