0

tak na ZDF 20-40

0

zgadzam się filmik mimo, że wiekowy już to znakomity. Jeśli już przy Douglasie jesteśmy to polecam również "w sieci" znakomity filmik.

0

oby się udało

1

C+ i ZDF

1

i to mi sie podoba!

3

ta delegacja wakacje ma cały rok

2

ZDF

0

przepraszam za trola, ale nie za białego zasugerowałem się Twoim pierwszym komentarzem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

34

dlaczego? bo wymieniamy własne zdania i oczekiwania względem naszej ukochanej drużyny?

0

Courtuis-Fuchs-Walker-Wiliams-King-Ali-Mane-Pogba-Eriksen-Lukaku-Firmino :) i jazda!!!

1

czekamy czekamy ;)

0

jak my wszyscy!!! liczę na Ciebie Raul!! i całe środowisko Cule ;D

0

ja pikole bajka!!! i po triplete i lanie białych :D

2

Gdzie real łysego klaskacza do Guardioli i triplete błagam, tiki taka, którą podziwiał cały świat do wrzutek z 50 metra na aferę a nóż co się uda i na Ramosa. To tak jak porównywać poloneza do ferrari ;D

2

Jazda!!!

0

a Lemingami są wszyscy Ci pseudo specjaliści co wyliczają i ogłupiają tym naród. Nie Ty.

2

czytaj ze zrozumieniem! gdzie napisałem, że popieram okradanie państwa przez cwaniaków i nieudaczników w tym również pisiorów złodziei. Uważasz, że są święci? taka sama banda załodziei jak PO nowoczesne i inne dziadostwa. Nie zgadzam się na dofinansowanie dziadom z moi podatków na żadne 500+ niech idzie do roboty. Morawiecki chwali się, że bezrobocie niskie to won nieroby do roboty. A 500+ do kosza i na drogi niech płacą. Główkę to ty masz małą skoro łykasz co kaczor debil powie. A jego pomniki interesują a nie Twoje problemy i zrozum to. Ich wyliczenia są tyle warte co informacje o transferze Coutinho do Barcelony.

16

ta szkoda, że nie po 100000+ a lemingi dalej swoje

0

ja jadę 3-5-2 kozak bramkarz jeden dobry obrońca + 2 średnich ale dobrze pkt, pomoc kozak i napad jeden kozak i jeden słabszy

0

czyli transfer blisko :)

0

Ta? a to dlaczego? co hajsu nie mamy :D

1

Komentarz usunięty

2

wiem, że to słaby argument, ale Lucho nie bez powodu na niego nie postawił (i nie jestem obrońcą byłego trenera)

2

Komentarz usunięty

0

kurcze ale to jest zastanawiające, są sponsorzy hale są pełne a te zarobki takie (bez urazy) marniutkie ;D

0

no dokładnie a i Messi może mieć więcej miejsca do hasania przy kontrach

0

I jeszcze słowo o transferze pomocnika. Otóż moim skromnym zdaniem my już mamy najlepszego pomocnika na świecie w osobie... Messiego. Ma genialny przegląd pola, posyła znakomite piłki (nikt nie jest w stanie dostrzec tego co widzi Messi) jest zwinny i nie płacze po każdym faulu. Nam potrzebni są napastnicy, którzy będą zamieniać asysty geniusza w bramki.

1

będzie remis i the special five wygra. Mou to ekspert od remisów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?