fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to Brazylijczyk on się niczym nie przejmuje tylko cieszy się życiem i zapewne nie ma czasu na takie bzdury
1
uważasz, że on nie ma co robić? jeśli dementowałby co chwilę głupoty na własny temat to zabrakłoby czasu na treningi i spotkania.
0
dokładnie o tym samym pomyślałem xD
1
a może on właśnie w ten sposób kpi z takich kibiców, którzy nie wierzą, że zostanie w Barcelonie
13
może wrzucił je żeby się z was pośmiać?
0
widzę właśnie, ale ta fryzura :)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Twój avatar wygrywa internety xD
0
aaaa są plotki to zmienia postać rzeczy
0
dokładnie :)
0
i wcale nie jest powiedziane, że ktoś nowy nie włączy się w walkę o złotą piłkę :)
0
ale co to ma wspólnego z rzeczywistością? ;) przecież Ney gra w Barcelonie
0
i wyszło mu te dodatkowe 23% do tych 95% :)
0
blisko nie oznacza, że został zawodnikiem P$G . Niech jeszcze kupią Pele, Van Bastena i Guardiolę i jedziemy. Ochłoń i wypij piwko
0
Taki z ciebie kibic Legii a nazwę klubu piszesz z małej litery? trollu niebieski. Jak tam finaŁ PP? lech dojechał?
1
bo przecież innym sędziowie nie pomagają? ale tym pośmiewiskiem nie jesteśmy przestań żyć fantazją a zacznij rzeczywistością. Klasowy zespół nie traci 6 bramek - chyba, że oglądałeś inny mecz w którym sędzia podarował nam 6 bramek i oszukaliśmy cały świat. Klasowy zespół jak Juve strzela 3 bramki u siebie i spokojnie gra na CN.
7
P$G od kilku lat walczy o tą LM a kończy się jak zwykle na 6-1 i pośmiewisku całego świata. Chciałbyś aby z cały świat się z Ciebie śmiał? Przecież P$G nawet własnej ligi nie potrafi wygrać a ty na LM się porywasz
1
stara fota Ney ma inne włosy i bawi się teraz w NY z kadrą Barcelony
0
Przecież Messi wiecznie nie będzie najlepszy dziwne, ale jednak to tylko człowiek. Neymar za 2-3 lata będzie w swoim prime i to on będzie dzielił i rządził. Zostanie i będzie walczył o złota piłkę w Barcelonie będzie mu łatwiej ten cel osiągnąć.
0
przecież to nic innego jak pożywka dla pismaków sprzedaż gazet w okresie ogórkowym musi się zgadzać więc piszą o plotkach bo o czym maja pisać i nie łykaj wszystkiego jak pelikan. Spokojnie
1
to będzie ciężka sprawa dla Mutombo już raz mu się nie udało a miało to miejsce w Atlancie Hawks i przegrał z grupą inwestorów. W przypadku Houston kwota może sięgać 2 mld $. Nie sadzę, aby Dikembe przejął stery zwłaszcza, że po wzmocnieniach ten klub stał się łakomym kąskiem dla innych bogatych inwestorów.
0
kurcze nie wiedziałem ;) muszę się temu przyjrzeć
0
i to powinno nam wystarczyć :)
2
Raiola jak zobaczy prowizję za transfer Marka to szybko zmieni nastawienie do Barcelony
0
A my wtedy Mączyński, Szymański, Jodłowiec i Rado i po triplete :)
a tak poważnie na rynku jest jeszcze kilku bardzo dobrych zawodników a Marku się świat nie kończy (choć osobiście bardzo bym go chciał u nas)
2
Marek zmienił agenta bo wiedział, że z poprzednim nic by nie zdziałał. Raiola to bardzo sprytny gość przeprowadził kilka bardzo skomplikowanych transferów za ogromną kasę i wie jak to załatwić więc spokojnie czekajmy na Marka w barwach Blaugrana.
0
bardzo lubię Neya, ale nie będę za nim płakał bo nie jestem fanboyem Brazylijczyka. Kibicuje Barcelonie nie Neymarowi FC. Jeśli odejdzie to trudno ja o tym nie decyduje i tak samo ty o tym nie decydujesz kto zostanie kupiony, a kto nie.
0
no masz rację w dupie będziemy jak nic :) Neymar jest świetnym zawodnikiem i co do tego nie ma wątpliwości gra z najlepszym piłkarzem w historii zdobywa trofea i jest w Barcelonie kochany. I tak jak Ty mam nadzieję, że wybierze trofea.
0
i ja również popieram dyskusję na ten temat, ale pragnę zauważyć, że my nie mamy nic do gadania w kwestii jego (ewentualnego) transferu w co nie wierzę
0
nigdzie nie napisałem, że jest nie potrzebny i tak jak większość uważam, że zostanie ;)