fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarąbiste, natomiast nie wiem czy wiesz ale intro nadal jest w Hiszpańskim C+ oglądam i przed każdym spotkaniem to słyszę ;) genialne ;)
1
he he ;)
0
dokładnie ;) na spokój i przestańcie sikać
1
były
0
;D ha ha to jest nas dwóch ;)
0
jestem zainteresowany, ale potrzebuję drobnej pomocy co i jak ;)
0
prawdziwy magik! pamiętam jak kibice zachwycali się jego sztuczkami ;) ehh...
0
ha dokładnie ;)
0
gdzie ten Paryż pomieści te wszystkie gwiazdy?
0
nie traktuj zbyt poważnie rewelacji Mundo bo to zwykły szmatławiec jest
0
inaczej to widzę gdyby faktycznie Ney odszedł mamy szansę zbudować nowy projekt :) nową drużynę tak jak za Guardioli
0
stary przed Neymarem Barcelona była wielka i po Neymarze będzie wielka. Jednostki nie budują wielkiej potęgi tylko cała drużyna.
0
zgadza się, 3 sezony bez trofeów nawet najbardziej zachłanni na kasę by tego nie wytrzymali
0
wydaję mi się, że w obecnych czasach nie można niczego wykluczyć
9
100 jest przeciwnych bo w pakiecie z Neymarem jest jego ojciec więc to zrozumiałe
0
ha ha dokładnie ;)
0
ale były by jaja gdyby Emery przegrał wszystko mając taką ekipę
0
a tak mi się przypomniało może to nie NIedziela, i jeszcze tak naprawdę nic nie wiemy w sprawie Neya, ale chcieliście bombę to już niedługo możemy ją mieć.
(oby nie)
1
i są długo oczekiwane emocje ;)
0
z tym zarządem Gomes vol.2 to max co mogą kupić i to przy ogromnym szczęściu
0
he he to było dobre ;)
1
dlaczego traci w oczach kibiców? on codziennie jest pytany o to gdzie będzie grał przecież on również jest tylko człowiekiem ty byś nie zwariował od tych pytań? Według was nie powinien nic innego w życiu robić tylko dementować plotki na własny temat.
0
okienko jeszcze jest otwarte więc spokojnie
0
dokładnie masz rację
0
dokładnie masz racje i najgorsze jest to, że nikt nie reaguje na to
1
Bartomeu człowiek sukcesu i biznesu ceniony na całym świecie głównie z niebywałych promocji
0
dokładnie, i to również dotyczy MU, City i innych katarów posiadających kluby w Europie. Tak nie powinno być, że mam kasę to kupuję co mi się podoba. Mało tego w piłce powinny być wprowadzone cap space jak w NBA czyli określony budżet pozwalający mieć max 2-3 gwiazdy w drużynie. i wtedy piłka klubowa była by bardziej wyrównana.
0
P$G ma w dupie FFP te kary są tak śmieszne, że klub z Paryża nic sobie z tego nie robi. Jedyną najrozsądniejszą karą było by wykluczenie z rozgrywek Europejskich.
0
oby Bartek poleciał razem z swoimi przekrętami
0
no dokładnie