1

Powtórka wszystkich najważniejszych czasów z anglika przed maturą:https://www.perfect-english-grammar.com/verb-tenses.html
Wchodzicie w infographics i macie tam schemat z przykładami.

0

Dobry jest ten Milorad?

0

Dla tych co rano nie widzieli:


Maszyna z Lego robiąca śniadanie ;)

2

Garetha Bale'a lubię najbardziej ;)

0

Mam nadzieję, że tak będzie.

0

Do zobaczenia: La Rambla, La Boqueria, Sagrada Familia, port jachtowy/marina, Park Guell.

6

La Ramblo z zadań zamkniętych z dzisiejszej maturki z matmy podstawowej mam 24/25 punktów ;)

1

Maszyna z Lego Technic przyrządzająca brytyjskie śniadanie:


Gościu jest niesamowity ;)

0

Może dlatego, że Pep jest Hiszpanem.

1

Szkoda, że nie ma Dembele ;)

0

W sobotę i niedzielę gram po 10 meczów w PES w trybie menedżera.

0

Jeśli masz podstawkę w domu to możesz napisać do supportu i niektórzy tak otrzymują. Prawa autorskie wygasły, więc po kilku prośbach powinni dać.

0

Sadysta ;)

0

Bo są tylko dwie drużyny, więc co mają losować?

0

Simsy 2 są teraz za darmo ze wszystkimi dodatkami, więc chyba sobie pobiorę.

1

Grałem kiedyś z siostrą w drugą część i tak z sentymentu myślałem nad czwórką ;)

0

Co myślicie o grze The Sims 4? Słyszałem bardzo złe opinie o tej części i jestem ciekaw co La Rambla o tym myśli.

0

Znam tylko nie zakumałem.

0

I niczego nie wygrał ;)

0

Jakim Arturze?

3

Ja dałem "Cierpienia młodego Wertera" ;)

0

Wie ktoś, czy Oxlade wróci na finał LM?

0

Francja bo urodziłem się w 1999.

0

Potem też włączyłem TVP.

0

Ja oglądam Fox Sports 1 ;)

1

Tak samo będzie z Polsatem. Będzie Hajto i Borek, czyli najbardziej januszowy duet na świecie.

0

Nie doczytałem, że chodzi o mecz przez sieć ;) W Lite możesz tylko zagrać na jednym sprzęcie.

0

Próbowałeś strzałkami, krzyżakiem? Jeszcze możesz spróbować te tylne przyciski na padzie.

0

Wejdź w Extras i zrób jeszcze jednego screena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?