7 maja 2018, 21:46
1
https://www.perfect-english-grammar.com/phrasal-verbs.html
7 maja 2018, 21:21
Powtórka wszystkich najważniejszych czasów z anglika przed maturą:https://www.perfect-english-grammar.com/verb-tenses.html Wchodzicie w infographics i macie tam schemat z przykładami.
7 maja 2018, 17:36
0
Dobry jest ten Milorad?
7 maja 2018, 17:31
Dla tych co rano nie widzieli:
7 maja 2018, 17:28
2
Garetha Bale'a lubię najbardziej ;)
7 maja 2018, 14:54
Mam nadzieję, że tak będzie.
7 maja 2018, 14:37
Do zobaczenia: La Rambla, La Boqueria, Sagrada Familia, port jachtowy/marina, Park Guell.
7 maja 2018, 14:36
6
La Ramblo z zadań zamkniętych z dzisiejszej maturki z matmy podstawowej mam 24/25 punktów ;)
7 maja 2018, 08:07
Maszyna z Lego Technic przyrządzająca brytyjskie śniadanie:
6 maja 2018, 19:44
Może dlatego, że Pep jest Hiszpanem.
6 maja 2018, 19:42
Szkoda, że nie ma Dembele ;)
6 maja 2018, 17:48
W sobotę i niedzielę gram po 10 meczów w PES w trybie menedżera.
6 maja 2018, 14:13
Jeśli masz podstawkę w domu to możesz napisać do supportu i niektórzy tak otrzymują. Prawa autorskie wygasły, więc po kilku prośbach powinni dać.
5 maja 2018, 21:10
Sadysta ;)
5 maja 2018, 21:02
Bo są tylko dwie drużyny, więc co mają losować?
5 maja 2018, 21:01
Simsy 2 są teraz za darmo ze wszystkimi dodatkami, więc chyba sobie pobiorę.
5 maja 2018, 20:38
Grałem kiedyś z siostrą w drugą część i tak z sentymentu myślałem nad czwórką ;)
5 maja 2018, 20:34
Co myślicie o grze The Sims 4? Słyszałem bardzo złe opinie o tej części i jestem ciekaw co La Rambla o tym myśli.
4 maja 2018, 21:34
Znam tylko nie zakumałem.
4 maja 2018, 21:32
I niczego nie wygrał ;)
4 maja 2018, 21:30
Jakim Arturze?
4 maja 2018, 13:50
3
Ja dałem "Cierpienia młodego Wertera" ;)
3 maja 2018, 21:22
Wie ktoś, czy Oxlade wróci na finał LM?
3 maja 2018, 20:58
Francja bo urodziłem się w 1999.
3 maja 2018, 10:18
Potem też włączyłem TVP.
2 maja 2018, 21:27
Ja oglądam Fox Sports 1 ;)
2 maja 2018, 21:25
Tak samo będzie z Polsatem. Będzie Hajto i Borek, czyli najbardziej januszowy duet na świecie.
2 maja 2018, 16:50
Nie doczytałem, że chodzi o mecz przez sieć ;) W Lite możesz tylko zagrać na jednym sprzęcie.
2 maja 2018, 16:34
Próbowałeś strzałkami, krzyżakiem? Jeszcze możesz spróbować te tylne przyciski na padzie.
2 maja 2018, 16:24
Wejdź w Extras i zrób jeszcze jednego screena.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
https://www.perfect-english-grammar.com/phrasal-verbs.html
1
Powtórka wszystkich najważniejszych czasów z anglika przed maturą:https://www.perfect-english-grammar.com/verb-tenses.html
Wchodzicie w infographics i macie tam schemat z przykładami.
0
Dobry jest ten Milorad?
0
Dla tych co rano nie widzieli:
Maszyna z Lego robiąca śniadanie ;)
2
Garetha Bale'a lubię najbardziej ;)
0
Mam nadzieję, że tak będzie.
0
Do zobaczenia: La Rambla, La Boqueria, Sagrada Familia, port jachtowy/marina, Park Guell.
6
La Ramblo z zadań zamkniętych z dzisiejszej maturki z matmy podstawowej mam 24/25 punktów ;)
1
Maszyna z Lego Technic przyrządzająca brytyjskie śniadanie:
Gościu jest niesamowity ;)
0
Może dlatego, że Pep jest Hiszpanem.
1
Szkoda, że nie ma Dembele ;)
0
W sobotę i niedzielę gram po 10 meczów w PES w trybie menedżera.
0
Jeśli masz podstawkę w domu to możesz napisać do supportu i niektórzy tak otrzymują. Prawa autorskie wygasły, więc po kilku prośbach powinni dać.
0
Sadysta ;)
0
Bo są tylko dwie drużyny, więc co mają losować?
0
Simsy 2 są teraz za darmo ze wszystkimi dodatkami, więc chyba sobie pobiorę.
1
Grałem kiedyś z siostrą w drugą część i tak z sentymentu myślałem nad czwórką ;)
0
Co myślicie o grze The Sims 4? Słyszałem bardzo złe opinie o tej części i jestem ciekaw co La Rambla o tym myśli.
0
Znam tylko nie zakumałem.
0
I niczego nie wygrał ;)
0
Jakim Arturze?
3
Ja dałem "Cierpienia młodego Wertera" ;)
0
Wie ktoś, czy Oxlade wróci na finał LM?
0
Francja bo urodziłem się w 1999.
0
Potem też włączyłem TVP.
0
Ja oglądam Fox Sports 1 ;)
1
Tak samo będzie z Polsatem. Będzie Hajto i Borek, czyli najbardziej januszowy duet na świecie.
0
Nie doczytałem, że chodzi o mecz przez sieć ;) W Lite możesz tylko zagrać na jednym sprzęcie.
0
Próbowałeś strzałkami, krzyżakiem? Jeszcze możesz spróbować te tylne przyciski na padzie.
0
Wejdź w Extras i zrób jeszcze jednego screena.