0

Ja mam Europasat ;) Nie mogę grać w nic przez internet bo ping skacze nawet do 700 ms. Strony może otwierają się szybko, Spotify hula i YT ale jest drogi.

0

Jeśli będzie takie combo to zrobię sobie odpoczynek od piłki nożnej.

0

A co jest z Vidalem?

0

Niestety UEFA go nie ukarała. Oby dostał czerwo w pierwszym meczu ;)

0

Na 90% ;)

0

W przyszłym sezonie trenerem Bayernu będzie Niko Kovac, czyli obecny trener Eintrachtu.

0

Są tu jacyś fani Mumford & Sons?

1

"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe", "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie" i takie tam ;)

0

Bo Ernest boi się zaryzykować. Pewnie z tyłu głowy ma "piętno" Athleticu w którym z niczego miał zrobić coś. W Barcelonie ma wielu dobrych graczy tylko on nic z nimi nie zrobi. Rozumiem, że mamy tartak na niektórych pozycjach ale bez przesady.

0

Ach ten włoski temperament...

0

Nic mu nie będzie. Taki trochę bokserski uraz ;)

4

Podobno Sergio Ramos może obejrzeć pierwszy mecz 1/2 LM z trybun bo wtargnął na murawę podczas kłótni chyba z Allegrim.

Źródło:Przegląd Sportowy

0

Juup potrafi nieźle zmotywować, więc szanse są. Byle tylko czerwieni nie złapali tak jak rok temu. Trzeba mieć nadzieję i nie nastawiać się bardzo na wygraną bo po co znowu się denerwować.

0

Nie byłbym taki pewny bo Rosja ma więcej atomówek i Chiny mogłyby się do nich dołączyć.

1

Tak lubisz "śmietankowych" i piszesz Real z małej litery?

0

Mam takie samo zdanie. YWNWA!

0

Z Bayernem mają niższe prawdopodobieństwo przejścia.

1

Wg. mnie tylko Bayern może powstrzymać Penaldo przed trzecią LM z rzędu. Może zemszczą się za ostatnią wpadkę. Najlepiej jak Bawarczycy dojdą do finału, a tam dostaną lanie o Liverpoolu.

0


1/2 LM

Marzenia: Bayern vs Real Madryt

Rzeczywistość: Roma vs Real Madryt
Oby nie :)

1

Ciekawe czy jak Juve przejdzie to La Rambla padnie ;)

0

Juventus bo więcej bramek na wyjeździe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak gra Juve? P.S. oglądam Sevillę

0

Może jest coś o czym nie wiemy ;)

0

Musimy wykopać EV po prostu. Zajechany skład, Dembele na ławie, Mina ogląda mecze z trybun, zniknięcie "trójkątów".

0

Moim drugim ulubionym klubem jest Liverpool, więc Salahowi. Jeśli wygra Bayern to również nie będę przeżywał, ale jak wygra CR7 to szlag mnie trafi ;).

1

Właśnie nie wiem co Ernest tam zrobił. Przez większą część sezonu tworzyli te trójkąty, a wczoraj wszystko było z dupy.
BTW nie cierpię 4-4-2. Wolę ofensywny wariant 4-3-3. Mam nadzieję, że zmieni się trener i za rok zagramy 4-3-3 z Coutinho i zmiażdżymy calą piłkarską Europę.

0

A jak byście zareagowali na Blanca?

0

Zgadzam się ale na miejscu Barto wywaliłbym Ernesta gdzie pieprz rośnie ;). Byłem cierpliwy ale już nie mogę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?