0

Próbowałeś strzałkami, krzyżakiem? Jeszcze możesz spróbować te tylne przyciski na padzie.

0

Wejdź w Extras i zrób jeszcze jednego screena.

6

Rekord na 1/4 mili ustanowiony przez dragstera z silnikiem odrzutowym: 5.06 sekundy i prędkość ponad 480 km/h .

1

Siatkówka, a nie piłka nożna ;)

1

Z Neuerem Twój ulubiony klub miałby ciężką przeprawę. Sven to tylko dobry zmiennik po prostu.

0

Jest możliwość zagrania meczu towarzyskiego.
Jeśli mam Ci pomóc znaleźć to wstaw tu screena menu głównego.

0

W Master League PES 2018 gram Barceloną i mam w składzie następujących zawodników: Griezmann, Suarez, Dembele, Messi, Paco, Coutinho, Busquets, Alba, Semedo, Umtiti, Pique, Lenglet, Mina, Vermaelen, ter Stegen, Jasper C., Arthur, S. Roberto, Rakitic, Iniesta i jeszcze paru innych. Zaproponujecie mi jakąś formację z Antkiem, Cou i Dembele?

0

1/2 MŚ? Wiem, że jest to nieprawdopodobne ale gdyby im się udało, a Portugalia odpadłaby w 1/4 to Salah miałby szansę na ZP.

1

Spokojnie jeszcze nie wygrali tej edycji LM, a jeszcze MŚ przed nami. Jeśli Salah wygra LM i zajdzie daleko na MŚ to będzie miał większe szanse na ZP od Cristiano.

0

Mr. Nobody Ci się włączył?

2

Mnóstwo pudeł i ogromny błąd Svena spowodował, że Real przeszedł. No i oczywiście nieodgwizdany karny po ręce Marcela.

5

Brak obiektywizmu?! Jeśli drużyna któryś raz z rzędu przechodzi dalej z kontrowersjami to co się dziwisz.

0

Wrzuć screena lub zdjęcie ekranu telefonem tutaj to pomogę.

0

Nie masz "Exhibition"? Najpierw wchodzisz w "Play Now" i tam powinno być "Exhibition Match", czy coś podobnego.

0

Tylko, że Mueller nie istniał praktycznie na boisku. Wg. mnie Wagner powinien wejść za Thomasa.

0

Ja tak samo.Lubię bardzo Liverpool, bo to w końcu mój drugi ulubiony klub ale ma bardzo małe szanse na wygraną. Atak mają fajny ale ich obrona oprócz van Dijka to ser szwajcarski. Nadzieja umrze dopiero po gwizdku...

0

Mają też patent na sędziego, który nie widzi ewidentnego karnego po ręce.

0

Bo to jest 1/2 LM, a sędziowanie gorsze niż w Ekstraklasie.

2

Oby Bayern zapomniał już o tej kontrowersyjnej decyzji i przycisnął w drugiej połowie, bo inaczej Real wiciśnie bramkę na 2:1 i dupa zimna. Z Realem trzeba grać twardo i zdecydowanie by coś ugrać...

0

U mnie wystarczyło w panelu sterowania Nvidia wybrać uruchom aplikację z procesorem graficznym Nvidia i ustawić najwyższą jakość.

21

Dodam też coś od siebie: Ile wierteł ma dentysta?
Stomatologiczne ;)

0

U mnie też jak w Kieleckim ;)

0

Ja wczoraj zrobiłem 15 zadań z matmy, a przedwczoraj uczyłem się polskiego. W międzyczasie gram w karierę menedżera w PES 18 Barceloną ;)

1

Ja przeskakuję z Fify na PES i na odwrót. We wrześniu chyba wrócę do Fify, bo tryb Alexa Huntera z Ligą Mistrzów brzmi świetnie.

0

Podobno Real wyjdzie z Vazquezem na prawej obronie i z Marcelo na lewej. Nie wystąpi na pewno Isco i Carvajal.

2

Bayern będzie miał ciężko bez Robbena ale przynajmniej będzie Alaba i Martinez. [Die Roten]

1

Wysoki puls gwarantowany.

10

Owsianka, kakao i La Rambla ;)

0

Masz rację. Chodziło mi o temperatury poniżej -15 stopni ;) Pomyliło mi się po prostu.

1

Uśmiejesz się na pewno ;) Fajny, odprężający film na wieczór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?