W Master League PES 2018 gram Barceloną i mam w składzie następujących zawodników: Griezmann, Suarez, Dembele, Messi, Paco, Coutinho, Busquets, Alba, Semedo, Umtiti, Pique, Lenglet, Mina, Vermaelen, ter Stegen, Jasper C., Arthur, S. Roberto, Rakitic, Iniesta i jeszcze paru innych. Zaproponujecie mi jakąś formację z Antkiem, Cou i Dembele?
Spokojnie jeszcze nie wygrali tej edycji LM, a jeszcze MŚ przed nami. Jeśli Salah wygra LM i zajdzie daleko na MŚ to będzie miał większe szanse na ZP od Cristiano.
Ja tak samo.Lubię bardzo Liverpool, bo to w końcu mój drugi ulubiony klub ale ma bardzo małe szanse na wygraną. Atak mają fajny ale ich obrona oprócz van Dijka to ser szwajcarski. Nadzieja umrze dopiero po gwizdku...
Oby Bayern zapomniał już o tej kontrowersyjnej decyzji i przycisnął w drugiej połowie, bo inaczej Real wiciśnie bramkę na 2:1 i dupa zimna. Z Realem trzeba grać twardo i zdecydowanie by coś ugrać...
0
Próbowałeś strzałkami, krzyżakiem? Jeszcze możesz spróbować te tylne przyciski na padzie.
0
Wejdź w Extras i zrób jeszcze jednego screena.
6
Rekord na 1/4 mili ustanowiony przez dragstera z silnikiem odrzutowym: 5.06 sekundy i prędkość ponad 480 km/h .
1
Siatkówka, a nie piłka nożna ;)
1
Z Neuerem Twój ulubiony klub miałby ciężką przeprawę. Sven to tylko dobry zmiennik po prostu.
0
Jest możliwość zagrania meczu towarzyskiego.
Jeśli mam Ci pomóc znaleźć to wstaw tu screena menu głównego.
0
W Master League PES 2018 gram Barceloną i mam w składzie następujących zawodników: Griezmann, Suarez, Dembele, Messi, Paco, Coutinho, Busquets, Alba, Semedo, Umtiti, Pique, Lenglet, Mina, Vermaelen, ter Stegen, Jasper C., Arthur, S. Roberto, Rakitic, Iniesta i jeszcze paru innych. Zaproponujecie mi jakąś formację z Antkiem, Cou i Dembele?
0
1/2 MŚ? Wiem, że jest to nieprawdopodobne ale gdyby im się udało, a Portugalia odpadłaby w 1/4 to Salah miałby szansę na ZP.
1
Spokojnie jeszcze nie wygrali tej edycji LM, a jeszcze MŚ przed nami. Jeśli Salah wygra LM i zajdzie daleko na MŚ to będzie miał większe szanse na ZP od Cristiano.
0
Mr. Nobody Ci się włączył?
2
Mnóstwo pudeł i ogromny błąd Svena spowodował, że Real przeszedł. No i oczywiście nieodgwizdany karny po ręce Marcela.
5
Brak obiektywizmu?! Jeśli drużyna któryś raz z rzędu przechodzi dalej z kontrowersjami to co się dziwisz.
0
Wrzuć screena lub zdjęcie ekranu telefonem tutaj to pomogę.
0
Nie masz "Exhibition"? Najpierw wchodzisz w "Play Now" i tam powinno być "Exhibition Match", czy coś podobnego.
0
Tylko, że Mueller nie istniał praktycznie na boisku. Wg. mnie Wagner powinien wejść za Thomasa.
0
Ja tak samo.Lubię bardzo Liverpool, bo to w końcu mój drugi ulubiony klub ale ma bardzo małe szanse na wygraną. Atak mają fajny ale ich obrona oprócz van Dijka to ser szwajcarski. Nadzieja umrze dopiero po gwizdku...
0
Mają też patent na sędziego, który nie widzi ewidentnego karnego po ręce.
0
Bo to jest 1/2 LM, a sędziowanie gorsze niż w Ekstraklasie.
2
Oby Bayern zapomniał już o tej kontrowersyjnej decyzji i przycisnął w drugiej połowie, bo inaczej Real wiciśnie bramkę na 2:1 i dupa zimna. Z Realem trzeba grać twardo i zdecydowanie by coś ugrać...
0
U mnie wystarczyło w panelu sterowania Nvidia wybrać uruchom aplikację z procesorem graficznym Nvidia i ustawić najwyższą jakość.
21
Dodam też coś od siebie: Ile wierteł ma dentysta?
Stomatologiczne ;)
0
U mnie też jak w Kieleckim ;)
0
Ja wczoraj zrobiłem 15 zadań z matmy, a przedwczoraj uczyłem się polskiego. W międzyczasie gram w karierę menedżera w PES 18 Barceloną ;)
1
Ja przeskakuję z Fify na PES i na odwrót. We wrześniu chyba wrócę do Fify, bo tryb Alexa Huntera z Ligą Mistrzów brzmi świetnie.
0
Podobno Real wyjdzie z Vazquezem na prawej obronie i z Marcelo na lewej. Nie wystąpi na pewno Isco i Carvajal.
2
Bayern będzie miał ciężko bez Robbena ale przynajmniej będzie Alaba i Martinez. [Die Roten]
1
Wysoki puls gwarantowany.
10
Owsianka, kakao i La Rambla ;)
0
Masz rację. Chodziło mi o temperatury poniżej -15 stopni ;) Pomyliło mi się po prostu.
1
Uśmiejesz się na pewno ;) Fajny, odprężający film na wieczór.