Jak masz P8 to Samsung będzie dobrym wyjściem.
Ja mam P9+ i jeszcze nie myślę o wymianie, bo dobrze mi działa i dostanę Androida Oreo. Poza tym nie cierpię tzw. "notcha".
Ja przed egzaminem napisałem parę rozprawek, a dostałem opowiadanie o podróży, która zmieniła czyjeś życie. Napisałem wzorując się na Assassin's Creed: Black Flag oraz na "Pan i władca: na krańcu świata".
Tylko, że Benzema jest podstawowym napastnikiem Realu. To pokazuje, że Benzema ma się czego wstydzić bo ma takie same statystyki jak rezerwowy Barcelony ;)
1) Szymon Marciniak poprowadzi jeden z rewanżowych półfinałów LE lub LM. Decyzja zapadnie 27 kwietnia.
2) Manchester City może zostać ukarany banem transferowym za zachęcanie argentyńskiego 15 letniego piłkarza Velez Sarsfield do zmiany klubu. W tym tygodniu Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu ma ogłosić wyrok.
Dlatego ja używam acestream i soccer stream reddit i mam to gdzieś ;) Głupie są również płatne platformy typu Ipla, czy NC+ go. Płacisz, a gdy chcesz obejrzeć mecz to wywala serwery i ups masz problem.
Spokojnie przecież mają Jamesa, który gra na wysokim poziomie i potrafi przywalić z daleka. Juup ma mocny charakter, więc nawet bez Vidala dadzą radę. Nadzieja umiera ostatnia w końcu ;)
Lubię Argentynę ale nie wygląda to zbyt różowo. Szczególnie, że Dybala będzie narzekać bo gra na tej samej pozycji co Messi. Mam nadzieję, że Sampaoli pokaże trochę swojej "magii".
Po pierwsze teraz to są chłopaki Błaszczaka, a po drugie narazie nie ma żadnej trzeciej wojny, jest tylko naprężanie muskułów. O takiej wojnie będzie można mówić jak Rosja zaatakuje USA lub inny kraj sojuszu, więc nie ma co się martwić ;)
Jeśli chodzi możliwość taktycznego ustawienia zawodników jest lepiej niż w fifie. Interfejs jest bardziej toporny (trochę musiałem się pomęczyć by ustawić płynną formację). Niestety nie ma tam licencji i trzeba wgrywać option file. Gdyby PES miał wszystkie licencje i interfejs fify to byłaby to najlepsza gra piłkarska. Gram na ps4.
0
Możesz mi napisać na pw przed meczem?
Mam swoje źródła ale może twoje będzie lepsze.
0
Drhtv, http://streamshunter.tv. Jeśli chodzi o Soccer Streams Reddit:https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ to godzinę przed meczem poszukaj. Wtedy znajdziesz
1
Soccer streams Reddit tam poszukaj.
0
To moją następną Fifą będzie 20-stka.
0
Jak masz P8 to Samsung będzie dobrym wyjściem.
Ja mam P9+ i jeszcze nie myślę o wymianie, bo dobrze mi działa i dostanę Androida Oreo. Poza tym nie cierpię tzw. "notcha".
0
Ja nie lubię Samsunga za krótkie wsparcie i spowalniającą nakładkę. Niby już nie ma "lagwiza" ale jakoś im nie wierzę ;)
0
Pro jest lepszy tylko jest droższy o 800 zł.
0
Motocyklem przez jezioro:
Przejechał 5,47 km po wodzie w czasie 5 minut z prędkością ok. 75 km/h.
4
Uważam, że nawet jak przyjdzie Antek, Luis powinien zostać.
1
Nie ale jest ich wiele i są w dobrej jakości. Ja tam uwielbiam angielski i wolę angielski komentarz niż polski z Eleven lub z C+.
0
Drhtv, soccer streams reddit
1
Ja przed egzaminem napisałem parę rozprawek, a dostałem opowiadanie o podróży, która zmieniła czyjeś życie. Napisałem wzorując się na Assassin's Creed: Black Flag oraz na "Pan i władca: na krańcu świata".
0
Brakuje jeszcze Camp Nou ;(
0
Ja też poproszę link.
0
Tylko, że Benzema jest podstawowym napastnikiem Realu. To pokazuje, że Benzema ma się czego wstydzić bo ma takie same statystyki jak rezerwowy Barcelony ;)
0
Co masz w lodówce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Newsy z Przeglądu Sportowego:
1) Szymon Marciniak poprowadzi jeden z rewanżowych półfinałów LE lub LM. Decyzja zapadnie 27 kwietnia.
2) Manchester City może zostać ukarany banem transferowym za zachęcanie argentyńskiego 15 letniego piłkarza Velez Sarsfield do zmiany klubu. W tym tygodniu Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu ma ogłosić wyrok.
0
Na przykład: Liga Mistrzów w systemie Pay Per View ;)
1
Mieszkam pod Szczecinem ;)
1
W tym twoim linku jak zjedziesz niżej są te o których mówię(produkty powiązane). Mam kilka paczek.
1
Przyjedź do mnie ;) Mam takie z nadzieniem morelowym polane czekoladą.
0
Dlatego ja używam acestream i soccer stream reddit i mam to gdzieś ;) Głupie są również płatne platformy typu Ipla, czy NC+ go. Płacisz, a gdy chcesz obejrzeć mecz to wywala serwery i ups masz problem.
2
Pewnie czytają La Ramblę ;)
0
Spokojnie przecież mają Jamesa, który gra na wysokim poziomie i potrafi przywalić z daleka. Juup ma mocny charakter, więc nawet bez Vidala dadzą radę. Nadzieja umiera ostatnia w końcu ;)
0
Lubię Argentynę ale nie wygląda to zbyt różowo. Szczególnie, że Dybala będzie narzekać bo gra na tej samej pozycji co Messi. Mam nadzieję, że Sampaoli pokaże trochę swojej "magii".
0
Wiem przecież. Miało być "zainteresowali" ;)
0
Pytanie dla tych którzy zainteresowali się moją karierą w PES 2018 : Czy Timo Werner będzie dobrym wyborem zamiast Griezmanna, którego nie mogę kupić?
0
Po pierwsze teraz to są chłopaki Błaszczaka, a po drugie narazie nie ma żadnej trzeciej wojny, jest tylko naprężanie muskułów. O takiej wojnie będzie można mówić jak Rosja zaatakuje USA lub inny kraj sojuszu, więc nie ma co się martwić ;)
0
Jeśli chodzi możliwość taktycznego ustawienia zawodników jest lepiej niż w fifie. Interfejs jest bardziej toporny (trochę musiałem się pomęczyć by ustawić płynną formację). Niestety nie ma tam licencji i trzeba wgrywać option file. Gdyby PES miał wszystkie licencje i interfejs fify to byłaby to najlepsza gra piłkarska. Gram na ps4.