0

Możesz mi napisać na pw przed meczem?
Mam swoje źródła ale może twoje będzie lepsze.

0

Drhtv, http://streamshunter.tv. Jeśli chodzi o Soccer Streams Reddit:https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ to godzinę przed meczem poszukaj. Wtedy znajdziesz

1

Soccer streams Reddit tam poszukaj.

0

To moją następną Fifą będzie 20-stka.

0

Jak masz P8 to Samsung będzie dobrym wyjściem.
Ja mam P9+ i jeszcze nie myślę o wymianie, bo dobrze mi działa i dostanę Androida Oreo. Poza tym nie cierpię tzw. "notcha".

0

Ja nie lubię Samsunga za krótkie wsparcie i spowalniającą nakładkę. Niby już nie ma "lagwiza" ale jakoś im nie wierzę ;)

0

Pro jest lepszy tylko jest droższy o 800 zł.

0

Motocyklem przez jezioro:


Przejechał 5,47 km po wodzie w czasie 5 minut z prędkością ok. 75 km/h.

4

Uważam, że nawet jak przyjdzie Antek, Luis powinien zostać.

1

Nie ale jest ich wiele i są w dobrej jakości. Ja tam uwielbiam angielski i wolę angielski komentarz niż polski z Eleven lub z C+.

0

Drhtv, soccer streams reddit

1

Ja przed egzaminem napisałem parę rozprawek, a dostałem opowiadanie o podróży, która zmieniła czyjeś życie. Napisałem wzorując się na Assassin's Creed: Black Flag oraz na "Pan i władca: na krańcu świata".

0

Brakuje jeszcze Camp Nou ;(

0

Ja też poproszę link.

0

Tylko, że Benzema jest podstawowym napastnikiem Realu. To pokazuje, że Benzema ma się czego wstydzić bo ma takie same statystyki jak rezerwowy Barcelony ;)

0

Co masz w lodówce?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Newsy z Przeglądu Sportowego:

1) Szymon Marciniak poprowadzi jeden z rewanżowych półfinałów LE lub LM. Decyzja zapadnie 27 kwietnia.

2) Manchester City może zostać ukarany banem transferowym za zachęcanie argentyńskiego 15 letniego piłkarza Velez Sarsfield do zmiany klubu. W tym tygodniu Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu ma ogłosić wyrok.

0

Na przykład: Liga Mistrzów w systemie Pay Per View ;)

1

Mieszkam pod Szczecinem ;)

1

W tym twoim linku jak zjedziesz niżej są te o których mówię(produkty powiązane). Mam kilka paczek.

1

Przyjedź do mnie ;) Mam takie z nadzieniem morelowym polane czekoladą.

0

Dlatego ja używam acestream i soccer stream reddit i mam to gdzieś ;) Głupie są również płatne platformy typu Ipla, czy NC+ go. Płacisz, a gdy chcesz obejrzeć mecz to wywala serwery i ups masz problem.

2

Pewnie czytają La Ramblę ;)

0

Spokojnie przecież mają Jamesa, który gra na wysokim poziomie i potrafi przywalić z daleka. Juup ma mocny charakter, więc nawet bez Vidala dadzą radę. Nadzieja umiera ostatnia w końcu ;)

0

Lubię Argentynę ale nie wygląda to zbyt różowo. Szczególnie, że Dybala będzie narzekać bo gra na tej samej pozycji co Messi. Mam nadzieję, że Sampaoli pokaże trochę swojej "magii".

0

Wiem przecież. Miało być "zainteresowali" ;)

0

Pytanie dla tych którzy zainteresowali się moją karierą w PES 2018 : Czy Timo Werner będzie dobrym wyborem zamiast Griezmanna, którego nie mogę kupić?

0

Po pierwsze teraz to są chłopaki Błaszczaka, a po drugie narazie nie ma żadnej trzeciej wojny, jest tylko naprężanie muskułów. O takiej wojnie będzie można mówić jak Rosja zaatakuje USA lub inny kraj sojuszu, więc nie ma co się martwić ;)

0

Jeśli chodzi możliwość taktycznego ustawienia zawodników jest lepiej niż w fifie. Interfejs jest bardziej toporny (trochę musiałem się pomęczyć by ustawić płynną formację). Niestety nie ma tam licencji i trzeba wgrywać option file. Gdyby PES miał wszystkie licencje i interfejs fify to byłaby to najlepsza gra piłkarska. Gram na ps4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?