5

Najlepiej poczekać na testy bo każdy może powiedzieć, że ma świetne, cudowne chłodzenie a potem wychodzą problemy. Fajnie, że konkurencja się powiększa. Może Xiaomi unormuje trochę te ceny ;)

6

Podczas prezentacji telefonu Xiaomi Mi Mix 2s w Szanghaju firma ogłosiła, że wchodzi na rynek laptopów gamingowych. Pierwszy model ma być wyposażony w procesory Intela siódmej generacji(i5 i i7) oraz karty graficzne Nvidia(gtx 1050 Ti i gtx 1060 6GB). Pododobno ma bardzo wydajny układ chłodzenia. RAM w wersjach 8 lub 16 GB z możliwością powiększenia do 32 GB. Dysk to talerzówka 1 TB i SSD do 256 GB. Ekran to 15,6" matowy IPS o rozdzielczości Full HD.
Laptop będzie miał 3 Watowy głośnik z Dolby Atmos. Wariant z i5 i gtx 1050 Ti został wyceniony na 3300 zł, mocniejszy z i7 i gtx 1060 6 GB na 4800 zł (ceny przeliczone z juanów, bez VAT i haraczu sklepowego).

Wygląd:https://goo.gl/images/9RwubB

Źródło: PurePC

10

Słyszeliście, że wczoraj po raz pierwszy wylądował samolot lecący bezpośrednio z Australii do Londynu.
Był to Boeing 787-9 Dreamliner i pokonał dystans 14,498 kilometrów w nieco ponad 17 godzin.
Źródło: https://www.popularmechanics.com/flight/a19587098/direct-australia-to-london/

0

Gdyby wszyscy zachowywali się tak jak ty to nie trzeba by organizować "sprzątania świata" :) Ja mam las niedaleko i wszędzie te cholerne śmieci! Masakra...

0

Można tylo trzeba robić to 4 m od granicy działki sąsiedniej i nie wolno palić śmieci. Spełniam te warunki, mam zabezpieczone ognisko i zawsze jest gaszone na koniec więc nie ma zagrożenia pożarowego.

0

Ja muszę tylko wyjść na ogródek ;) Jeśli chodzi o ogień to też uważam, że jedzenie z niego jest lepsze bo ma ten dymny aromat.

1

Jeszcze jak jest domowej roboty to aż ślinka cieknie ;) Ja dorzuciłbym jeszcze golonkę marynowaną. Również nie mogę doczekać się kociołka nad ogniskiem z kapustą, kiełbasą, boczkiem, ziemniakami z masełkiem.

0

Po pierwsze nie mam wykształcenia matematycznego, a po drugie nie popełniłem jakiegoś poważnego błędu tylko nie podałem drugiego rozwiązania. Po trzecie jest jeszcze wczesna pora i się nie wyspałem :)

0

Gdzie jest błąd?

0

Może coś w rzutniku źle ustawiłem ale hałas to tylko w wiedźminie występuje.

0

Dwa.

0

Ramblowicze! Od czas ostatniej aktualizacji Wiedźmina 3 na ps4 pro moja konsola głośniej chodzi i podczas cut scenek obraz się czasami zacina, a dalej słychać dźwięk. Trwa to parę sekund i potem wszystko działa normalnie.

6

Przecież to jest banalne ;)

0

W Full HD też wersja pro jest lepsza bo masz mniej ścin i trochę lepszą grafikę. Sam używam pro z rzutnikiem FHD i jestem zadowolony. Tylko, że w 4k jest większe wow dlatego pisaliśmy o 4k HDR.

1

Nie ma problemu :-) La Rambla zawsze do usług!

1

Dostaniesz. Nie będzie to wprawdzie OLED ale dasz radę znaleźć całkiem przyzwoity sprzęt. Polecam Ci trochę zaoszczędzić i podnieść granicę do 3000 zł bo wtedy wybór będzie większy i znajdziesz po prostu lepszy tv.

1

Jeśli masz tv 4k to jak najbardziej. Ps4 pro ma jeszcze tryb turbo dzięki któremu gry są płynniejsze.
Jeśli chodzi o aktualizacje gier to mogą mieć nawet 5 GB jak nie więcej ale to zależy od gry. Fifa to gdzieś od 300 MB do ok. 2 GB.

0

Nathan Drake i Sully z serii Uncharted, Geralt, GLaDOS z Portal 2.

0

Dragon Ball Super. Jest to jakiś serial anime.

0

Ja wczoraj wystąpiłem z wnioskiem o wyrobienie dowodu i mam odebrać pod koniec kwietnia.

0

Tak jak mówi Salvano paszport w zupełności wystarczy.

0

Nacjonalizm nie jest taki zły jak go malują. Gdy politycy przedkładają interesy swojego narodu nad innymi to wtedy państwo może się rozwijać. Gdy zaczynają "wchodzić innym w tyłek" to kraj pogrąża się w zapaści. Przez ostatnie 25 lat staczaliśmy się i dalej się staczamy w dół bo zabrakło myślenia o narodzie wśród "polityków" z Wiejskiej. Teraz mamy tylko dbałość o prywatne interesy i podlizywanie się Rosji i USA w zależności od rządzącej partii.

0

Ale Niemcy przegrały wojnę i nie powinniśmy go im oddawać. Poza tym Szczecin jest coraz ładniejszy.

0

Już nie przesadzajmy. Jest średni i można na nim spokojnie grać na średnich/wysokich ustawieniach.

2

1

Ja bym wziął The Settlers

0

Kiedyś grałem w The Settlers 2: Dziesięciolecie i bardzo mi się podobała ale zgubiłem gdzieś płytę i teraz nie mogę wrócić do niej. Tak naprawdę to każda część mnie wciągała ;)

0

Tym razem Nike się postarało. Jeśli chodzi o Orzełka to jest świetny.

0

No to teraz będzie gównoburza, że TVP preferuje Barcelonę i Kurski to frajer...

0

Jest jakieś oficjalne info?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?