0

Moim drugim ulubionym klubem jest Liverpool, więc Salahowi. Jeśli wygra Bayern to również nie będę przeżywał, ale jak wygra CR7 to szlag mnie trafi ;).

1

Właśnie nie wiem co Ernest tam zrobił. Przez większą część sezonu tworzyli te trójkąty, a wczoraj wszystko było z dupy.
BTW nie cierpię 4-4-2. Wolę ofensywny wariant 4-3-3. Mam nadzieję, że zmieni się trener i za rok zagramy 4-3-3 z Coutinho i zmiażdżymy calą piłkarską Europę.

0

A jak byście zareagowali na Blanca?

0

Zgadzam się ale na miejscu Barto wywaliłbym Ernesta gdzie pieprz rośnie ;). Byłem cierpliwy ale już nie mogę...

0

Dokładnie tak ;)

1

Wpierdziel dostaną i na tym się skończy. Zagrali dobre spotkanie ale ze słabą Barceloną. Jak trafią na jakiś agresywny i grający wysokim pressingiem zespół to będzie po nich. Już większe szanse daję Liverpoolowi.

1

Tym bardziej, że Juve też miało okazje tylko ich nie wykorzystało. Życzę Ci byś mógł cieszyć się dzisiaj z awansu! ;) Forza Buffon! Forza Juve!

0

Jeszcze jest Pochettino, który lubi ofensywny football. Barcelona musi atakować, a nie stać jak ciołki i tylko się bronić. Szczęście drugich połów się skończyło.

0

Ma ktoś streama multi ligi mistrzów?

0

Wejdzie w 2. połowie pewnie. Lubię Ernesta ale trochę przesadza ;) Rozumiem, że chce pokonać wszystkich ale nie dokona tego jeśli gracze będą ledwo zipieć. Mam nadzieję, że ma jakiś plan... VeB!

0

W pełnej wersji strony przy komentarzu jest napis polecają i jak go klikniesz to wyskakują polecający użytkownicy.

0

Chyba, że Sevilla zaskoczy choć to bardzo mało prawdopodobne ;)

0

Jest to Mediapad T3 8. Ma 8 cali, 2 GB RAM, pamięć wewnętrzna 16 GB, Android 7 i rozdzielczość 1280 x 800. Może mieć modem ale nie musi bo sklep o tym nie poinformował.

1

Może jeszcze mieć małosolne lub pikle ;)

0

No tak masz rację.

0

Mina posiedzi sobie na ławce pewnie ;)

6

Oto jedno z najczarniejszych zwierząt świata kurczak Ayam Cemani. Ma czarne upierzenie, narządy wewnętrzne, mięso, a nawet kości. Tylko krew ma inny kolor(czerwony). Na Florydzie jeden z farmerów sprzedał je po 2500$ za ptaka. W Indonezji uważa się, że ma właściwości uzdrawiające.

0

Bo Benzyna pudłuje na pustą bramkę i w ogóle jest przeciętny. Choć z drugiej strony niech dalej gra u Białych, przynajmniej dalej będą grali w osłabieniu ;)

3

To świadczy również o dobrych zagraniach graczy Barcelony po których przeciwnik nie zdążył zareagować i wbił sobie piłkę do siatki.

0

Nie obchodzi mnie jakiś tam Puszkin, który tak nie cierpiał Polaków.

0

Mi chodziło tylko o prawdziwych Francuzów, którzy są biali i mają francuskich rodziców Kolorowi mogą być Francuzami ale dla mnie nigdy nie będą nimi w 100%. ;)
Czarni zaczęli mówić po francusku bo Francja siłą zdobyła ich tereny i wykorzystała jako niewolników.

0

Może użyliśmy złego słowa ale chodziło nam o 100% Francuzów, którzy urodzili się tam i mają francuskich rodziców.

0

Martynika jest terytorium francuskim więc można Varana zaliczyć ;)

0

Z tych wymienionych rodowitymi są: Lloris, Varane, Thauvin, Rabiot i Griezmann

0

Już poprawione.

2

Przemyślenia po meczu Juve-Real:

1. Juve już pożegnało się z LM,

2. CR7 jest jednym z najlepszych piłkarzy(Messi lepszy ;) ),

3. Tylko Barça jest w stanie pokonać Real w LM( może jeszcze MC jest w stanie),

4. Z drugą kartką dla Dybali sędzia się trochę pospieszył,

5. VeB!

6. Dybala gra słabo.

3

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ i nie pytać więcej! ;)

0

Tutaj są też streamy działające na ps4:
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

0

Raczej nie bo w LM pierwszeństwo ma Gigi.

0

W końcu piłka nożna jest najpopularniejszym sportem świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?