Moim drugim ulubionym klubem jest Liverpool, więc Salahowi. Jeśli wygra Bayern to również nie będę przeżywał, ale jak wygra CR7 to szlag mnie trafi ;).
Właśnie nie wiem co Ernest tam zrobił. Przez większą część sezonu tworzyli te trójkąty, a wczoraj wszystko było z dupy. BTW nie cierpię 4-4-2. Wolę ofensywny wariant 4-3-3. Mam nadzieję, że zmieni się trener i za rok zagramy 4-3-3 z Coutinho i zmiażdżymy calą piłkarską Europę.
Wpierdziel dostaną i na tym się skończy. Zagrali dobre spotkanie ale ze słabą Barceloną. Jak trafią na jakiś agresywny i grający wysokim pressingiem zespół to będzie po nich. Już większe szanse daję Liverpoolowi.
Jeszcze jest Pochettino, który lubi ofensywny football. Barcelona musi atakować, a nie stać jak ciołki i tylko się bronić. Szczęście drugich połów się skończyło.
Wejdzie w 2. połowie pewnie. Lubię Ernesta ale trochę przesadza ;) Rozumiem, że chce pokonać wszystkich ale nie dokona tego jeśli gracze będą ledwo zipieć. Mam nadzieję, że ma jakiś plan... VeB!
Jest to Mediapad T3 8. Ma 8 cali, 2 GB RAM, pamięć wewnętrzna 16 GB, Android 7 i rozdzielczość 1280 x 800. Może mieć modem ale nie musi bo sklep o tym nie poinformował.
Oto jedno z najczarniejszych zwierząt świata kurczak Ayam Cemani. Ma czarne upierzenie, narządy wewnętrzne, mięso, a nawet kości. Tylko krew ma inny kolor(czerwony). Na Florydzie jeden z farmerów sprzedał je po 2500$ za ptaka. W Indonezji uważa się, że ma właściwości uzdrawiające.
Bo Benzyna pudłuje na pustą bramkę i w ogóle jest przeciętny. Choć z drugiej strony niech dalej gra u Białych, przynajmniej dalej będą grali w osłabieniu ;)
Mi chodziło tylko o prawdziwych Francuzów, którzy są biali i mają francuskich rodziców Kolorowi mogą być Francuzami ale dla mnie nigdy nie będą nimi w 100%. ;) Czarni zaczęli mówić po francusku bo Francja siłą zdobyła ich tereny i wykorzystała jako niewolników.
0
Moim drugim ulubionym klubem jest Liverpool, więc Salahowi. Jeśli wygra Bayern to również nie będę przeżywał, ale jak wygra CR7 to szlag mnie trafi ;).
1
Właśnie nie wiem co Ernest tam zrobił. Przez większą część sezonu tworzyli te trójkąty, a wczoraj wszystko było z dupy.
BTW nie cierpię 4-4-2. Wolę ofensywny wariant 4-3-3. Mam nadzieję, że zmieni się trener i za rok zagramy 4-3-3 z Coutinho i zmiażdżymy calą piłkarską Europę.
0
A jak byście zareagowali na Blanca?
0
Zgadzam się ale na miejscu Barto wywaliłbym Ernesta gdzie pieprz rośnie ;). Byłem cierpliwy ale już nie mogę...
0
Dokładnie tak ;)
1
Wpierdziel dostaną i na tym się skończy. Zagrali dobre spotkanie ale ze słabą Barceloną. Jak trafią na jakiś agresywny i grający wysokim pressingiem zespół to będzie po nich. Już większe szanse daję Liverpoolowi.
1
Tym bardziej, że Juve też miało okazje tylko ich nie wykorzystało. Życzę Ci byś mógł cieszyć się dzisiaj z awansu! ;) Forza Buffon! Forza Juve!
0
Jeszcze jest Pochettino, który lubi ofensywny football. Barcelona musi atakować, a nie stać jak ciołki i tylko się bronić. Szczęście drugich połów się skończyło.
0
Ma ktoś streama multi ligi mistrzów?
0
Wejdzie w 2. połowie pewnie. Lubię Ernesta ale trochę przesadza ;) Rozumiem, że chce pokonać wszystkich ale nie dokona tego jeśli gracze będą ledwo zipieć. Mam nadzieję, że ma jakiś plan... VeB!
0
W pełnej wersji strony przy komentarzu jest napis polecają i jak go klikniesz to wyskakują polecający użytkownicy.
0
Chyba, że Sevilla zaskoczy choć to bardzo mało prawdopodobne ;)
0
Jest to Mediapad T3 8. Ma 8 cali, 2 GB RAM, pamięć wewnętrzna 16 GB, Android 7 i rozdzielczość 1280 x 800. Może mieć modem ale nie musi bo sklep o tym nie poinformował.
1
Może jeszcze mieć małosolne lub pikle ;)
0
No tak masz rację.
0
Mina posiedzi sobie na ławce pewnie ;)
6
Oto jedno z najczarniejszych zwierząt świata kurczak Ayam Cemani. Ma czarne upierzenie, narządy wewnętrzne, mięso, a nawet kości. Tylko krew ma inny kolor(czerwony). Na Florydzie jeden z farmerów sprzedał je po 2500$ za ptaka. W Indonezji uważa się, że ma właściwości uzdrawiające.
0
Bo Benzyna pudłuje na pustą bramkę i w ogóle jest przeciętny. Choć z drugiej strony niech dalej gra u Białych, przynajmniej dalej będą grali w osłabieniu ;)
3
To świadczy również o dobrych zagraniach graczy Barcelony po których przeciwnik nie zdążył zareagować i wbił sobie piłkę do siatki.
0
Nie obchodzi mnie jakiś tam Puszkin, który tak nie cierpiał Polaków.
0
Mi chodziło tylko o prawdziwych Francuzów, którzy są biali i mają francuskich rodziców Kolorowi mogą być Francuzami ale dla mnie nigdy nie będą nimi w 100%. ;)
Czarni zaczęli mówić po francusku bo Francja siłą zdobyła ich tereny i wykorzystała jako niewolników.
0
Może użyliśmy złego słowa ale chodziło nam o 100% Francuzów, którzy urodzili się tam i mają francuskich rodziców.
0
Martynika jest terytorium francuskim więc można Varana zaliczyć ;)
0
Z tych wymienionych rodowitymi są: Lloris, Varane, Thauvin, Rabiot i Griezmann
0
Już poprawione.
2
Przemyślenia po meczu Juve-Real:
1. Juve już pożegnało się z LM,
2. CR7 jest jednym z najlepszych piłkarzy(Messi lepszy ;) ),
3. Tylko Barça jest w stanie pokonać Real w LM( może jeszcze MC jest w stanie),
4. Z drugą kartką dla Dybali sędzia się trochę pospieszył,
5. VeB!
6. Dybala gra słabo.
3
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ i nie pytać więcej! ;)
0
Tutaj są też streamy działające na ps4:
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
0
Raczej nie bo w LM pierwszeństwo ma Gigi.
0
W końcu piłka nożna jest najpopularniejszym sportem świata.