Ja mam P9+ od 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Trafiłeś na wadliwe urządzenie ;) Poza tym mam Nougata, a za parę miesięcy Oreo. Jeśli chodzi o HTC to mam paru znajomych, którym telefon wypadł z ręki na chodnik i od razu pajęczynka.
Właśnie o to mi chodziło ;) Oni ledwo rakietę to Japonii wystrzelili,a co dopiero do USA. Poza tym ostatnio Amerykańce zestrzelili próbną rakietę pociskiem z krążownika więc z czym do ludzi... Jeszcze śmieszniejsze są groźby zatopienia ładunkiem atomowym wyspy Hokkaido ;)
EA rozwija swoją infrastrukturę internetową by w przyszłości oferować "granie w chmurze" na wzór Spotify, czy Netfliksa.
"Nieuniknione jest, że świat gier obierze ten sam kierunek, którym podąża muzyka i treści wideo. Chodzi o przejście z modelu własności na model dostępu." Chris Evenden, wiceprezes ds. relacji z inwestorami w EA
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105682
Np. mieliśmy Twardego i zamiast rozwijać jego kolejne wersje porzucono całkowicie ten projekt i jesteśmy dalej w d... Teraz mamy Rosomaki, które są dobre ale nie mają żadnych szans z czołgami. Mam nadzieję, że chociaż one będą dobrze rozwijane.
Wiem dlatego jestem "przerażony" stanem naszej armii. Polacy też mają świetne pomysły ale przez ostatnie lata władza miała ich gdzieś dlatego teraz mamy Leopardy, a Niemcy robią sobie jakieś nowe z Francją.
Bo będzie jakaś przeciwwaga ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba liczyć na siebie ale obecnie nasze pancerne leośki są śmieszne w porównaniu z Abramsem i tą Armatą. Jeśli chodzi o ww II to zgadzam się z Tobą.
Zgadzam się. W klasie mam dwóch normalnych, bliskich znajomych, a reszta mnie unika bo nie oglądam głupot na yt cały dzień i nie robię "fajnych" selfie. No ale takie jest życie ;)
0
Wolę taki skład: Niemiec
Portugalczyk Hiszpan Francuz Hiszpan
Hiszpan Portugalczyk Hiszpan
Francuz Urugwajczyk Messijczyk
0
Też chciałem zassać ale przypomniało mi się, że mam limit 15 GB i nie wiem ile zużyłem.
0
Wpisz PES 2018 w ps store i wybierz Preorder i tam jak zjedziesz będzie DEMO. 4 GB zajmuje to demo.
0
KS: Podaj imię żeńskie zawierające sławę.
U: Fiona
U-uczestnik
KS-Karol Strasburger
0
Jeszcze niech dowiedzą się, czy gra w fifę. Bo może być fanem PES-a.
0
Wg. Konami spełniasz minimalne wymagania przy hd
0
Podaj model grafy.
0
USA mogą to zestrzelić nawet krążownikiem więc jest mała szansa na zagrożenie.
0
http://kopalniawiedzy.pl, http://independent.co.uk, https://www.newscientist.com, http://www.popularmechanics.com
BTW Co Ci się z stało?
1
Pewnie tak. Poza tym jak twarzą PES-a był CR to inni też mieli obniżone.
0
Ja mam P9+ od 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Trafiłeś na wadliwe urządzenie ;) Poza tym mam Nougata, a za parę miesięcy Oreo. Jeśli chodzi o HTC to mam paru znajomych, którym telefon wypadł z ręki na chodnik i od razu pajęczynka.
0
Właśnie o to mi chodziło ;) Oni ledwo rakietę to Japonii wystrzelili,a co dopiero do USA. Poza tym ostatnio Amerykańce zestrzelili próbną rakietę pociskiem z krążownika więc z czym do ludzi... Jeszcze śmieszniejsze są groźby zatopienia ładunkiem atomowym wyspy Hokkaido ;)
0
Jeszcze możesz się zastanowić nad LG G6, Honor 9, OnePlus 5. Droższe trochę ale na pewno dostaną Androida Oreo i są bardzo wydajne.
0
Jeśli chodzi o HTC to u11 jest lepszy. Lepszy procek, nowszy Android, lepsza grafa, wyższa odporność na wodę i kurz.
1
Powinni go na roboty społeczne wysłać tak jak gościa z NBA skazali za 30g trawki.
12
5 tysięcy?! Gówniarz zarabia o wiele więcej, a dostaje śmieszną karę za pobicie kobiety. Szkoda, że 5 euro kary nie dostał...
0
Korea Płn. grozi, że pogrąży główne terytorium USA w popiele i ciemności. Mówią też o annihilacji imperialistycznego agresora.
http://www.independent.co.uk/news/world/asia/north-korea-missile-japan-latest-launch-test-crisis-news-updates-trump-us-a7947626.html
0
Ten Coman z Bayernu?
0
http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/parsons-green-explosion-latest-update-london-tube-station-train-bomb-district-line-met-police-a7947781.html
1
Kto ich trenuje?
0
Możesz jeszcze wyłączyć kompa i wyciągnąć baterię jeśli się da. Router sprawdzałeś?
0
Zresetuj kartę sieciową w menedżerze urządzeń(jeśli masz win 10 : http://www.download.net.pl/jak-przeinstalowac-karte-sieciowa-i-zresetowac-siec-w-windows-10/n/8955/), wyłącz i włącz komputer, wyciągnij router z prądu.
0
Cali Elektronicy! ;) Już widzę jak odpalasz BF-a wybierasz multiplayer i wyskakuje napis:"brak połączenia z serwerami EA".
2
1. Barcelona
2. Nicea
3. Kraków
4. Łódź
5. Monako
6. Paryż
0
EA rozwija swoją infrastrukturę internetową by w przyszłości oferować "granie w chmurze" na wzór Spotify, czy Netfliksa.
"Nieuniknione jest, że świat gier obierze ten sam kierunek, którym podąża muzyka i treści wideo. Chodzi o przejście z modelu własności na model dostępu." Chris Evenden, wiceprezes ds. relacji z inwestorami w EA
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105682
0
Np. mieliśmy Twardego i zamiast rozwijać jego kolejne wersje porzucono całkowicie ten projekt i jesteśmy dalej w d... Teraz mamy Rosomaki, które są dobre ale nie mają żadnych szans z czołgami. Mam nadzieję, że chociaż one będą dobrze rozwijane.
0
Wiem dlatego jestem "przerażony" stanem naszej armii. Polacy też mają świetne pomysły ale przez ostatnie lata władza miała ich gdzieś dlatego teraz mamy Leopardy, a Niemcy robią sobie jakieś nowe z Francją.
0
Bo będzie jakaś przeciwwaga ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba liczyć na siebie ale obecnie nasze pancerne leośki są śmieszne w porównaniu z Abramsem i tą Armatą. Jeśli chodzi o ww II to zgadzam się z Tobą.
0
Trzeba przyznać, że Putin ma niezły sprzęt. Oto jego najnowsze pancerne dziecko t14 Armata: http://www.defence24.pl/486456,brytyjski-wywiad-rewolucyjny-czolg-t-14-armata
https://www.google.pl/amp/www.popularmechanics.com/military/weapons/news/amp27023/russias-new-tank-will-out-stick-americas-abrams/
Ma bezobsługową wieżyczkę, armatę 125mm i zasięg strzału 2x większy od Abramsa oraz nowy pancerz reaktywny. Na szczęście Abrams ma pancerz wzmocniony zubożonym uranem i w przyszłości pancerzem aktywnym.
1
Zgadzam się. W klasie mam dwóch normalnych, bliskich znajomych, a reszta mnie unika bo nie oglądam głupot na yt cały dzień i nie robię "fajnych" selfie. No ale takie jest życie ;)