ferdas_rawa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ann_ann ale będą zmuszeni zapłacić też premię zawodnikom, do tego w tym roku wpływy z LM nie będą tak duże jak rok temu, a premie owszem bo negocjowane przy podpisywaniu kontraktu, zresztą finał to jeszcze nie wygrana :-)
0
A ja liczę na awans po ciężkiej dogrywce :-)
6
Zrobić połowy na 30 min efektywnego czasu gry i po sprawie :-)
0
@grejtxkrzychu czyli nic konkretnego :-) a warto pamiętać, że z Sevilla w tym sezonie mierzyliśmy się już 4 razy, a nie 2 jak wynika z Twojego komentarza.
0
@grejtxkrzychu Sevilla stawiana na równi z Juve, właśnie dlatego zadałem to pytanie.
Tylko co nam te zwycięstwa dały?
0
Mamy końcówkę sezonu, stąd mam pytanko, bo nie śledzę wszystkich spotkań. Ile meczów z trudnymi rywalami wygrała a ile przegrała drużyna Koamana?
Owszem mogę sobie sprawdzić, ale bardzo interesuje mnie jak rozumiane (przez użytkowników) jest słowo 'trudny' - trudny przeciwnik.
0
@Zip lubisz swoja prace?
0
@Jeydy a zauwazyles sie on nawet w akcjach przeszkadza, nawet nie wie jak sie ustawiac. No dawno nie widzialem tak slabego sedziowania
1
@Gregor1899 sedzia to pomylka...
0
@th@les a co tam robi Lenglet? :)
0
@Umberto jalowa od pierwszego postu ktory napisales
0
@Umberto gadales z nim? :) uwielbiam jak sie ludzie powoluja na mysli Koemana a nikt nawet go na zywo widzial. Koeman wystawial na poczatku Pedriego na skrzydle xD
Podsumowujac, to wierz Koemanowi, tylko badz konsekwentny, a nie dobierasz sobie argumenty pod teze!
0
@Umberto ktory nigdy nie byl typowa 9tka xD ok wszyako jasne
2
@Bykunn widze ze lubisz dramy:) BLM to ruch rasistowski, smierc GF, typa ktory nie sluchal polecen policjantow, co tutaj drazyc? Porownujesz to do zatrzymania Satchowiaka? Moze od razu porownaj do morderstwa na Popieluszce...
0
@Umberto ale ty jestes klotliwy, albo niekumaty. Po co wzmacniac pozycje w ktorej moze wystapic tylu graczy skoro sa wieksze potrzeby czyli defensywa, def pomocnik, napastnik, a ten sie uczepil ze Pedri gra lepiej w srodku noz na skrzydle. Co probujesz mi udowodnic? Co chcesz przekazac?
0
@LUPR skad wiesz ze dostal 300 baniek? :) Real nie wyda calej na dwie pozycje, bo zaraz im Ramos odejdzie, gracze sie starzeja a poki Benz nie odejdzie, Jovic, to nie kupia Haalanda i Mbappe
0
@Bogan napisane wyraznie komu daje w pierwszej kolejnosci, Argentynczykom. Chcesz to poszukam ci innych, bo temat byl walkowany:)
0
@Umberto dlatego kolega napisal opcjonalnie. Wiec skoro wiesz to po co ta dyskusja, bo lepiej gra w srodku? Oczywiste, ale opcjonalnie mozna go wystawic na lewym skrzydle.
0
@Umberto Pedri ma profil Iniesty i może grać na skrzydle, a w tym sezonie nawet parę razy zaczynał na skrzydle. To tak dla sprostowania
2
@kondrel19 ale na szczęście nie ma tyle kasy, żeby kupić obu. Real nie ma aż takich długów jak Barca, ale o stabilnej sytuacji to Oni również mogą pomarzyć, w szczególności, że inne pozycje lada moment będą wymagały wzmocnień. Choć w Realu zaczyna się już dyskusja o przyszłych wyborach na sternika klubu z Madrytu, więc Perez zrobi wszystko aby ściągnąć wielkie nazwisko...
1
@LeoMessiah https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-27/messi-tylko-raz-chcial-wymiany-koszulek-zrobil-wyjatek-dla-legendy/
Messi niechętnie oddaję koszulki, a już w ogóle się nie wymienia. Dlatego załatwienie sobie wstawiennictwa u kolegi z reprezentacji dość mocno zwiększa szansę.
1
Perez woli Mbappe, dlatego naprawdę liczę że Haaland będzie u Nas :)
1
Milo ze Dembele odcial sie od sztabu med Barcelony i widac efekty
0
@Turio no jak nie występuje? Z naszej szkółki wychodzą 9tki, tylko bardzo rzadko, bo system szkolenia młodzieży Barcelony nie ma patentu na 9-tki
16
Żeby tak w Barcy B trafił się jeszcze jeden ŚO i 9-tka na miarę Suareza :-)
1
Tylko nie Martinez...
0
@Comentateiro i stulejarz nie został wybrany Młodzieżowym Słowem Roku a nawet nie zdobył żadnego głosu jury:
https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/rozstrzygniecie-plebiscytu-mlodziezowe-slowo-roku-2017%3B6383058.html/a" target="_blank" rel="nofollow">https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/rozstrzygniecie-plebiscytu-mlodziezowe-slowo-roku-2017%3B6383058.html" target="_blank" rel="nofollow">https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/rozstrzygniecie-plebiscytu-mlodziezowe-slowo-roku-2017%3B6383058.html
Edit: Wybacz nie do Ciebie.
0
@JarekS nie mam zamiaru wchodzić w Tobą w dyskusję. Jest to wyraź obraźliwy, agresywny, napastliwy. Zasłaniaj się definicją PWN, ale słowo którego ja użyłem była tym co chciałem powiedzieć,
"W odróżnieniu do Ciebie ja znam znaczenie słów" - bardzo ambitny argument :-) jeśli to prawda, to podtrzymuję swoją wypowiedź. Gdybym chciał napisać ordynarny albo grubiański to bym tak napisał. Więc już nie myśl za mnie i skończmy tę dyskusję. Albo to przyjmiesz do wiadomości albo nie. Ale nie obrażaj ludzi, słowami których nie rozumiesz.
ps. tak jest jestem naprawdę solidnie wykształcony i nie mam potrzeby się tym chwalić. A przepychanie się kto jest 'bardziej wykształcony' nie jest w moim interesie.
2
@formentera2017 młodzi inaczej reagują na przeciążenia, jednak, takie wyeksploatowanie może się odbić w przyszłości. Mimo wszystko, więcej odpoczynku + rotacje. Tak ja bym to widział.
2
@JarekS powiem Ci tak, nie myślałem, że jesteś takim chamem :-) troszkę wstyd, człowiek na poziomie, wykształcony, z językami, pracujący w branży footballu młodzieżowego, a takie określenia. Szkoda słów