ferdas_rawa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SzfarnyFan a Ty zrozumiałeś moją wypowiedzieć, czy tylko bezmyślnie się dowaliłeś? :-)
0
@MarcelNJ11 kto na defensywnym pomocniku?
0
@Gall pojawiają się plotki, że zgłaszają się chętni na zakup Moriby, więc zeby chłopak nie myślał o odejściu do prasy wyciekła informacja, że będzie zawodnikiem pierwsze drużyny. BIznes
1
Jeśli z niego taki fan Barcy to jak przegra, to rozumiem, że sponsor i tak przyjdzie? Czy...?
0
@rocky5 czyli powtorzyles to co napisalem, jedyny argument, nikt inny nie chcial przyjsc, a Ty oczywiscie byles w zarzadzie i o tym wiesz. Jasne Barcelona na poziomie Wisly, cien klubu, fajni trenerzy trenuja sredniakow z Bundeslig, Premier League a do Barcelony nie przyjda bo jest slaba... Nadal lepsza niz kluby ktore prowadza :)
1
@4Fabregas4 popieram w 100%, nie wiem czemu robi sie z Koemana osobe o cechach Mesjasza. Ktory ma byc zbawieniem Barcy a bez niego pochlonelo by Nas pieklo.
Kazdy powtarza w kolko te same argumenty, ze mlodzi graja, ze nikt inny nie chce, ze legenda albo ze dibry trener. Ale jak zejdziesz na fakty to juz robi sie gorzej, tracimy duzo, malo strzelamy, Koeman gra tak samo, choc z Sevilla zaskoczyl wszystkich, brawo, zmiany w kolo te same, stylko jak za Setiena, albo koncowka EV... Ja nie widze w nim nic rewelacyjnego, ale dla niektorych to Cruyf z Pepem w jednym
0
@kuz poczytaj sobie jak wyglądały kampanie kiedyś a zrozumiesz, że Laporta nie zrobił nic odkrywczego i jest... jak to ładnie nazwałeś, baranem co podąża śladem innych. Poza tym łączenie każdej wypowiedzi anty real z Laportą... no grubo :-)
i ps od kiedy to się mówi, że baran ślepo podąża za innymi?
0
@AxelF kwestia gustu, dla mnie numer z bilboardem był spoko, ale sugerowanie, że ktoś jedzie na jego pomyśle, jak to nie ma nic z tym wspólnego? Zawsze w kampanii prezydenckiej czy to Realu czy Barcelony pojawiał się wątek odwiecznego wroga, sam Perez został tym kim został bo zwinął nam Figo. Laporta Ameryki nie odkrył, więc jeśli mam sugerować się Twoją retoryką, to Laporta jest również naśladowcą...
0
@kuz czyli sobie z Nas jaja robisz, Laporta może sobie do kampanii włączać Real Madryt, ale jak ktoś inny to już obciach, Twoje zdanie to dla mnie czysta hipokryzja, do której masz pełne prawo.
Tylko czemu od razu wyzywać ludzi od baranów?
1
@kuz a czy to przypadkiem Laporta nie wykupił wiekiego bilboardu w Madrycie naprzeciw Santago Bernabeu?
"... z dobrą szkocką w ręku i ma niezłą bekę z walki baranów i ich pomysłów..." - czyli rozumiem, że ryje sam z siebie?
0
@th@les Przecież to Koeman... on robi zawsze te same zmiany
0
@Moczymorda36 xD może odstaw alkohol?
0
@Herbert to już inna para kaloszy, ja od dawna nie oczekuję od dziennikarzy jakiejkolwiek analizy, nie tylko od tych z Mundo :-)
0
@pasquda ale ja się z Tobą nawet zgodzę, ale skoro pierwsze połowy grają tak jak Atletico i Real, to trzeba szukać przyczyn czemu w drugiej połowie jest gorzej. Brak zmienników i kontuzję na pewno są jedną z przyczyn, ale zmęczenie i duża ilość meczy w porównaniu do Atletico i Realu którę grają tyle samo to już lekka przesada.
1
@pasquda Ty tak na serio?
1
Wielu z Was śmieszkuję, że to żaden wyczyn, że śmieszna statystyka, ale pokazuję kilka ważnych aspektów:
- zmiany Koemana i jego brak umiejętności odwracania wyników meczów,
- krótka ławka,
- problemy z przygotowaniem fizycznym,
Formalnie nie mamy złego składu, potrafimy grać w piłkę, ale niestety nie starcza nam sił i pomysłu na cały mecz, często po zmianach Koemana gra siada. Ile to już było meczów, że graliśmy nieźle, nagle zmiany i po Barcy.... Warto nad tym pomyśleć.
0
@JarekS nie odpowiedziales mi na moje pytania mimo ze dwa razy prosilem.
A kibicowalem Barcelonie jak na lawce byl van Gaal i prezesem byl Gaspard i dla mnie Kluivert to byl gosc. Wiec zle analizujesz moje wypowiedzi. Skoro nie widzisz pytan. Wybacz ale przejrzalem tylko z grubsza to co napisales. Jasne wynalazl pilkarzy w Ajaxie, cala szkolka Ajaxu to jego zasluga. Ale w innych klubach tych sukcesow nie powtorzyl. Napisalem wprost odpowiedz na pytanie a pozniek krytykuj. Jasne ze podalem pare nazwisk ktore przyszly mi do glowy, bo dla mnie kazdy jest lepszy niz Koeman, wedlug mojego kryterium. Twoje jest takie nie stac nas na nikogo innego... I w kolko piszesz same ogolniki. Koeman gra w kolko tymi samymi pilkarzami, gra jest coraz gorsza, brzydsza i siada tez przygotowanie fizyczne. Miala byc rewolucja a praktycznie caly czas eychldzi 433, zamiast zaskakiwac ciagle te same zmiany w tych samych momentach. Czytelnie.
Jak to football nowoczesny to ja dziekuje.
A mylisz meskosc z glupota. Nie mam zamiaru udawac ze jest super jak nie jest, Barcelona to nie religia ze bede sie opieral na wierze.
0
@JarekS no Barcelona mu nie zaoferowala kontrkatu... Ale to biznes i uwierz ze rozwazylby te oferte. Ja sie nie ciskam, tylko zastanawiam sie co wy widziecie, czego ja dostrzec nie moge.
Jakis czas temu pisales ze Koeman jest super tremerem, teraz piszesz ze typowy trener na sredniaka, ciesze sie ze twa wiara peka.
Uwierz ze Barcelona to taka marka ze chetnych bedzie wielu... A lepszych od Koemana to juz na peczki. Xavi na ten eksperyment sie nadaje, skoro budujemy zespol to zacznijmy od trenera, mamy dawac szanse ogrywac sie mlodziakom ale na trenera wzielismy kolesia z 20 stazem i malymi sukcesami. Ale co ja ci bede odpisywal skoro grzecznie sie zapytalem co sie musi stac zeby uznac ze Koeman to pomylka, nawet sredniaki maja swoje minimum... Swoja droga w Barcy widzialbym nawet Lepeteguiego ktoremu w Realu nie poszlo bo chcial z nich zrobic Barce, Marcelino, ale ten poszedl do Bilbao. Z Nieniec, kazdy hajs na Nagelsmana, choc to moze za wczesnie, Tuchel, Blanc tez mi pasuja bardziej niz Koeman. Choc ja bardzo bym sie skupial na powierzeniu losow Barcy jakiemus mlodziakowi bez rutyny z dobrym nazwiskiem. Ponowie pytanie, co sie musi stac zebys powiedzial ze z Koemanem to jednak nie wyszlo. A pozniej mozesz skrytykowac moje wybory na selekcjonera Barcy
0
@wojtek_debiec4 ale ja nie wiem co myslisz, widze co piszesz.
0
@wojtek_debiec4 to jak nic nie chcesz mi przekazac to po co piszesz? Kampanie, debaty sa prowadzone w smieszny sposob, ludzie wyciagaja z nich zle wnioski, ale bez nich wybor kandydata opieralby sie na loterii, zamiast glosowac moznabylo rzucic moneta.
Laporta unika jakichkolwiek deklaracji, bo juz pare raz sie skompromitowal mowiac ze wyburzy Camp Nou, albo z Barcy zrobi spolke akcyjna. Ma przewage wiec unika konfrontacji.
Skoro dla Ciebie wszystko jest smieszne, to na jakiej podstawie dokonujesz wyboru? Nie jestem za nikim to sciema, nie mozna nie wybrac w takiej sytuacji. Po komentarzach widac ze Laporta jest ci blizszy
0
@wojtek_debiec4 to ci wmawiam ze piszesz cos co nie ma sensu... Albo piszesz nie na temat. Lepiej czasem nie mowic nic... Ze wazne sa czyny a nie slowa...no Ameryke odkryles, ale jak to sie ma do tego ze Laporta nie podjal rekawicy w debacie? Laporta mowi bardzo duzo, ale malo konkretnie, dla ciebie to spoko? Bo nie rozumiem co chcesz nam tu przekazac
0
@wojtek_debiec4 dla Ciebie niewazne co powie Laporta i tak powiesz ze fajnie zrobil
0
@JarekS fajnie ze juz nie piszesz ze Koaman jest najlepszym trenerem a takim ktory sie podjal. Bylo blisko Pochettino, ale ten jest w PSG. Moze mam dziecinne podejscie, ale chyba ostatnio bylo 1-4? Co sie musi stac zebys zrozumial ze Koeman to pomylka. Pytam wyraznie, co sie musi stac. Barcelona poza top 3? Kolejny wpierd.l od PSG? Zawalony przyszly sezon?
0
@kosiar91 zrobil duzo? Czyli co? Jaki sukces?
0
@Turio wprowadza mlodzikow? Kogo? Setien wylecial po pol sezonu, tez chciales dac mu szanse?
Z twojego postu wynika ze kazdy gra lepiej, wiec czemu gramy gorzej niz w poprzednich latach?
Taka ilosc kontuzji mamy juz od kilku lat, EV rowniez sie z tym mierzyl, cos jest nie tak ze sztabem medycznym.
0
@wojtek_debiec4 to sie kompletnie nie zgadzamy
0
@Bisz chcesz Nas uświadamiać? Czyli kogo? A ja chcę Cię uświadomić, że bajzel wynika z dymisji Bartomeu, pandemii i zatrudnienia Koemana. Taka dyskusja oparta na gdybaniu jest nawet spoko
0
@wojtek_debiec4 no ale piszesz że wolisz tych co mało mówią o dużo robią.... ale są tacy co obiecują i robią... no właśnie debaty, program, wywiady pozwalają ocenić kandydata :-) dlatego Laporta u mnie łapie minusy bo zachwouje się jak rasowy polityk.
0
@Bisz jak nie możemy się o tym przekonać to jaki jest cel Twojego wywodu. JJestem ciekaw co by powiedzieli przeciwnicy Setiena i Bartomeu gdyby Oni zostali a Barca rozwaliła PSG 10:0, ale niestety nie możemy się o tym przekonać :-)
0
już nie długo generale... jeszcze chwilka i posada trenera w Barcy będzie wolna a kto ma odbudować zespół jak nie Xavi?