0

Sam piszesz, że może odkupić a nie że go odkupi, to jest ten niuans.

2

Chyba nie doczytałeś, Eibar ma prawo pierwokupu i odkupi go z Barcy, więc Milan nie będzie gadał z Nami. Sorry ale nie wierzę w to, że Barca zagwarantowała sobie prawo odkupu. Szukamy następcy dla Alby a każdy lewy obrońca z naszej szkółki jest za słaby... Mamy teraz jakąś paranoję na szukanie piłkarzy we Francji...
A Cucurella był u Nas, wcześniej Grimaldo... zobaczcie jak grają Ci piłkarze rok, dwa po odejściu z Katalonii. Grimaldo w tym momencie jest jak Semedo jak do Nas przychodził za 35 mln + 15 mln zmiennych. Ehh rozlazła się ta szkółka...

1

Kto z tego ataku mógł nam wbić te gole a mimo tego nie wbił? Jak ich największa gwiazda nie potrafiła trafić w bramkę :-) ja tylko z tego meczu zapamiętam jak Vini z Benzemą przepychali się w walce o piłkę przy kontrze dla Realu, w końcu Francuz ustąpił i zbiegł tylko po to aby MEGA crack z Brazylii, nowy boski Neymar stracił piłkę.

Formalnie ich atak to padaka i Nasi obrońcy nie powinni pozwolić im na nic. To, że coś tam zagrali jest wynikiem, że nam blok defensywy czasem szwankuje bo nie ma wsparcia z przednich formacji, czyli w pomocy oprócz Rakitica nikt nie wraca się do obrony. A o ataku to nie wspomne.

1

Isco... serio szkoda chłopaka... zły wybór goni jeszcze gorszy.

Kibic Barcy, który gra w Realu, jego styl pasowałby do gry Katalończyków a tak męczy się grą w Realu, niestety tylko na treningach. Mimo tego, że gra w stolicy, to Barca interesowała się nim, a ten zamiast skorzystać, przedłużył kontrakt tylko po to aby cały Madryt go opluwał jak siedzi na ławce a ostatnio na trybunach...

0

Ejj, co za różnica Bale, Benzema, Vinicious poziom ten sam xD

2

Skąd takie wnioski? Czy w La Liga jest ktoś lepszy? Dla mnie to najlepszy napastnik młodego pokolenia grający w Hiszpani...

3

Nareszcie :D gra w Barcy to nie okazja, ale zaszczyt.

2

No to poprawiłeś mi humor xD

0

Zamiast Roberto Arthur i zgoda:)

0

"W turnieju byłyby rozgrywane trzy MECZE- dwa półfinały oraz finał" - tutaj jest napisane, że zamiast dwumeczu o finał będzie półfinał i finał, czyli nadal potrzeba dwóch terminów. Moim zdaniem dużo ciekawsza formuła niż mecz - rewanż. Dwumecz o tytuł w przypadku piłki nożnej to trochę przeżytek, bo jeżeli w pierwszym meczu jest 3-0 to często nie chcę się oglądać rewanżu, nawet finał LM jest rozgrywany jako jeden mecz. Oczywiście pojawia się pytanie co z półfinałami, że to niesprawiedliwe blabla... ale na teraz jest to szansa dla innych zespołów niż Real, Barca czy Atletico i to czyni tą formułę lepszą niż klasyczne podejście.

0

Ale tutaj nie będzie takiego problemu bo przy założeniu że Barca Sevilla to mecz półfinałów to wejdzie tylko 1 drużyna. Tylko finaliści zagrają 2.

1

Ale jedna drużyna zagra 2 mecze więc np Barcelonie nie dojdzie jeden mecz ekstra. Dla mnie ciekawy pomysl

2

No tak jak teraz na to popatrzyłem, przymknąłem lewe oko to widzę, że mogli mieć jednego ojca xD

0

Guardiola też w tym momencie łapał dołek... np: w 2008, wygrywał wszystko i wszędzie, aż przyszedł luty wtedy remis z Betisem, porażka z Atletico, porażka z Espanyolem, remis z Lyonem, później 5-2 wygrana z OL i jazda po LM. Gołym okiem widać, że Barca jest oszczędzana... szyuką będzie ją ponownie obudzić, do tego kluczowe będą mecze z RM. jak oba przegramy to może być cienko, ale jak oba wygramy to na tej fali jedziemy do końca xD

0

Hmmm. "Co-ownership deals were common in Italian football,[1] before being banned at the end of the 2014–15 season." - więc interesuje mnie czy te 15% nadal obowiązuje, czy nie. Bo na mocy jakiego prawa Inter nabył dodatkowe 50% do karty zawdoniczej? W momencie sprzedaży Mauro do Samdorii prawo pozwalało na takie deale, więc zgodnie z zasadą, że prawo nie działa wstecz, Barca powinna się upomnieć o 7,5 % w przypadku przejścia Icardiego do innego klub.

0

Alena dostaję szansę, o dziwo Malcom też coś zagrał (inaczej nie mówiłbyś że umie grać), jedynie Oriol nie ma czego szukać w 1 składzie. Może właśnie EV stopniowo ich wdraża w wielką piłkę? Zobacz, że Ernesto zaczął stawiać na Arthura, z Demebele też zrobił dobrego grajka... Lenglet to akurat słaby przykład bo musiał go wystawić, ale nie zmienia to faktu, że gra. Obstawiam, że w następnym sezonie i Puig dostanie awans do 1 kadry

6

Mam pytanie. Barcelona sprzedając Icardiego do Samdorii zagwarantowała sobie prawo do 15% kwoty następnego transferu. W 2013 Inter odkupił 50% praw do jego karty zawodniczej. Więc pytanie, czy Samdoria nadal jest właścicielem tych 50% i czy Barcelonie nadal należy się 15% od kwoty transferu (ew. połowy).

0

xD zaczyna się... fakt, mógłby czasem dać pograć innym, ale bez Alby nie ma wyników. A Grimaldo odszedł jeszcze za czasów Lucho... pomijając kontrowersyjne tematy, żałuję że Barca nie sprzedaję piłkarzy rezerw z opcją odkupu (nie pierwokupu) - teraz potrafią ściągać talenty na spółkę a o swoich nie dbają. Tutaj obwiniam zarząd a nie trenera

0

Miejsce jest ale kasy nie ma. To jest taki talent, że kupno go nawet na rok i sprzedaż po powrocie Umitiego do zdrowia wyjdzie na plus :P

1

Ojjj, nie będe róbił gównoburzy, ale był Grimaldo, Cucurella, a Miranda uważam, że ma potencjał :)
Grimaldo wyceniany na 30 baniek, w lidze 4 gole i 5 asyst... i dopiero 23 lata. Ps. Semedo grał z Benfice, miał podobne staty i podobny wiek jak do Nas trafił.

0

wejdź w profil Aziego, on ma w obserwowanych xD przetestowane i działa

0

EV jako jedyny Barcy (których pamiętam) grał 4-4-2 i był płacz i lament, że Barca ma grać 4-3-3. Wszystkim nie dogodzisz... EV zostaję w Barcy i jak to dzisiaj napisał Barcainfo - EV nie stawia na młodych? Arthur już jest porównywany do Xaviego, Dembele miał być niewypałem a juz od niego zaczynamy budowę składu, Langlet sprawił, że strata Umititiego nie jest dramatem, Alena dostaję minuty i coraz częściej jest doceniany za pracę... a chłopak ma dopiero 21 lat. Przypominam, że Barca 2 lata temu dostała wpierdol od Realu, prasa na całym świecie mówiła o końcu pewnej epoki... a jednak psy szczekają a karawana jedzie dalej.

Do EV mam tylko jedno zastrzeżenie, ten facet gra w kratkę w ważnych meczach, moim zdaniem ma bardzo duży problem z mobilizowaniem piłkarzy, natomiast gwarantuje stabilność, że poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. A dla mnie Barca jest na etapie przebudowy i szykowania się na erę po Mesjaszową.

1

Szkoda tylko, że na prawej.

0

"Pojawiają się opinie, że Valverde olewa szkółkę i młodych piłkarzy, a nikt u niego się nie rozwija. Warto zauważyć, że taki Carles jest cierpliwy i ta cierpliwość jest nagradzana przez Ernesto bo dostaje on szanse i co najważniejsze, przeważnie je wykorzystuje. Wystarczy zobaczyć jak za Valverde rozwijają się tacy piłkarze jak: Arthur, Lenglet, Semedo, Dembele - z którym było tyle problemów na początku sezonu, a Ernesto poradził sobie z nimi i co najważniejsze Francuz zaczął błyszczeć na boisku. "

- chciałbym serdecznie podziękować, bo ten fragment to najmądrzejsza rzecz jaką przeczytałem na tej stronie, ever.

0

Ok, a możesz powiedzieć na kogo i za kogo? :-) bo ja się z Tobą zgadzam... tylko chcę sprawdzić czy to co napisałeś przemyślałeś, czy napisałeś bo to ostatnio jest w modzie :)

1

Czy ktoś śledzi jak gra ten Wague w Barcelonie B?

0

A Valverde to zastał klub miodem i mlekiem płynący... no bez jaj.
Tak Riijkaard jest jednym z najlepszych trenerów w historii Barcy. ale tylko dlatego, że dali mu czas. Ty zwalniasz Valverde w połowie drugiego sezonu. Poczekaj, może jednak coś Barca wygra a nie biadolisz, że chcesz zwolnień... jak pamiętasz tamte czasy to takie sezony jakie robi Valverde brałbyś w ciemno, a teraz porównujesz czasy go do jednego z najczarniejszych okresów w historii Barcelony. Mniej zawiści więcej logiki.

i ps. podaj mi proszę, kto miałby zastąpić Suareza, Busquetsa i Pikeja? Nie mamy 9 na ławce, nie mamy typowego def. pomocnika - nie Rakitic nim nie jest, Vidal tym bardziej, a przy naszym szpitalu to gramy 2 obrońcami (a Pikej akurat ostatnio gra naprawdę rewelacyjnie). Więc jak, kto, co? zaproponuj zamiast się czepiać (ps. mój pierwszy post był delikatnym żarcikiem, ale się podpaliłeś jak opona pod sejmem)...

0

Tylko on miał przygotować kadrę Kataru na 2022... i nie jestem przekonany, że patent na Guardiole w jego przypadku przejdzie. Bardzo bym chciał, aby przyszedł do Barcelony, a odszedł jako najlepszy trener w historii... tylko mam wrażenie, że to nie ten moment, że najpierw muszą odejść koledzy z boiska, żeby nie było sentymentów.

0

Ty chyba nie pamiętasz pierwszego sezonu Riijkarda, jak zaliczył nawet manitę od Malagi. W połowie sezonu bliżej mu było do strefy spadkowej niż tytułu i całe środowisko kibicowski chciało jego odejścia i krytykowało go, że nie pasuję do Barcy... i o patrz... człowiek mądry po czasie jednak by go nie zwolnił a wtedy jakbyś się zachował?

4

jego numer na koszulce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?