0

Wiem co piszesz, ale nie możesz oceniać podejścia Barcy do LM na podstawie 1 meczu, w szachach planuje się 30 ruchów do przodu, to nie finał LM, jest jeszcze masa spotkań i uważam że rotację na tym etapie są wskazane, nie w jednym meczu a w kilku, więc liczę że z Atleti uda się to co nie wyszło wczoraj, 2 0 do przerwy , utrzymanie wyniku i zmiany kluczowych piłkarzy.

0

Oj tam oj tam - ale nie sprzedałbyś Vidala za 50?

1

No właśnie, ale byli spóźnieni bo byli źle ustawieni, bo nie bylo S.Roberto. Grali bardzo daleko od siebie i w te luki dostawali prostopadłe podania itd. Do tego jakby grali 4 z tyłu to zawsze miejsce skrajnego obrońcy zajmował pomocnik, wczoraj coś było nie tak z ustawieniem, więc EV ma u mnie minusa. Dziwi mnie tylko skąd taki eksperyment.

5

A ja bym zrobił jak z Paulinho, za 50 baniek :D a później poszukał kolejnego box-to-box i tak co roku :)

4

Tak było idiotyczne tak jak oburzanie się, że nie wpuszczono TVN i Wyborczej na kościelną imprezę. Mediów jawnie nawołujących do grzechu, zdaniem kościoła. Tak pismo mówi kochaj bliźniego, ale mówi również, aby walczyć z grzechem. A przypominam Ci, że hasła głoszone przez w/w media są zdaniem kościoła grzechem. Sluchaj lewacy dyskryminują prawaków, a prawacy lewaków. Powiedz mi jednym wolno a innym nie bo Ty tak pismo interpretujesz?

W życiu cnotą jest mówienie NIE i tylko to chciałem zaznaczyć.

0

Uważaj bo do Ciebie przyjdę xD i nie wiem o co chodziło z twarzo-czaszką, że mam otyłą twarz?

A tak na serio, to taki troszkę żart, bo bojąc się słowa dyskryminacja mamy kochać każdego? No daj spokój

4

Ale czy każdego muszę kochać tak, żeby go wpuszczać? A do łóżka w imię miłości do bliźniego wpuścisz 200 kg faceta bo on chce wejść? :-)

A i jeszcze jedno. Nie głosuje na pisiorów, bo to zaprzeczenie temu w co wierzę, ale nikt tak nie dzieli Polaków jak agenci z PO... te ich szopki... non stop manifestacje. Tak dziwnym trafem PIS rządzi a PO zostało odsunięte od żłoba i są jazdy.
Ludzie nie głosujcie ani na Grzesia ani na Jarka, weźcie głosujcie na młodych polityków, bo jak ten kraj ma się rozwijać jak rządzą nami stare dziady?

0

W krótki róg to bramkarski kryminał. I jak mawiał Tomaszewski bramkarz który daje sobie strzelić w krótki róg zawsze jest winny.

1

Co do centrostrzału to zawalił ter Stegen, obowiązkiem bramkarza jest ochrona bliższego słupka 'strzału' a wybicie dośrodkowania to robota obrońcy. Tutaj zawinił MATS, dla mnie giga klops.
Ale zwróć uwagę jak wczoraj grała Barca, przy straconych bramach byli ustawieni 3-4-3 i nie wiem czy taki był plan czy S. Roberto w ogóle nie bronił. Pierwszy gol pokazuje to dobitnie, ale drugi i trzeci również. Dopiero przy 4-2 bronili 4 obrońcami. Więc albo kolega S.Roberto nie wracał na pozycję, albo trener kazał im grać 3-4-3 i się pogubili jak dzieci we mgle.

0

'Byłoby', 'gdyby' - nie nie ogarniam jak ktoś kogoś krytykuje/ocenia w trybie przypuszczającym.

EV jest mądry bo Pique mógł wczoraj złapać kontuzję - takie odbicie piłeczki...

I napisałeś "ALE PRZEDE wszystkim Atletico jest na 4 dni przed LM i własnie to z Atletico Messi powinien odpoczywać" - Man U i Barca grają w sobotę i mają taki sam czas na odpoczynek, wczoraj też Man U grało Wolverhampton i przegrali. Oni musza walczyć o Ligę bo im awans do LM ucieknie, więc tam nie będzie rotacji, a u Nas były i wczoraj i będą w sobotę.

Ale dobrze, wczoraj miałes okazję zobaczyć co znaczy wyrokować przed czasem, to czy EV miał rację będzie wiadome za tydzień, albo i nawet na koniec sezonu. Dla mnie wczoraj zrobił dobrze, błędy popełnił, ale nie rotacjach a ustawieniu, ale do tego trzeba było obejrzeć mecz.


1

Boże kolejny który będzie teraz od razu wyzywał. Bez Messiego było 2 2, po jego wejściu 4 4. Barca poszła na wymianę i zostawała bezlitośnie kontrowana, zrobiło się nerwowo mimo że do 30 min powinna wygrywać 4 0. Ale to co wczoraj odpierdzielal Busquets to skandal.

I niestety to co ty piszesz to również nic mądrego. Villa Real to drużyna ze strefy spadkowej, więc w jakim meczu można odpoczywać jak nie w takim, Umtiti wcale nie jest taki słaby jak na zmiennika Piqeja a kiedy na odzyskać formę przy tak dobrej formie Lebgleta, a Malcom pokazał się z b. dobrej strony. Mecz zniszczył Busi, ale żeby to zrozumieć to trzeba było oglądać mecz a nie relacje. Ale inie EV zły...jest 8 pkt przewagi a Ty już zakładasz że z Arleti w plecy i stracimy mistrza... i przegrana z Villarealem to nie wstyd, tak samo z innymi, ale klub celujący w mistrza powinien takie mecze wygrywać bez 1 podstawowego zawodnika, bo załóżmy kontuzje Messiego, to co, wtedy to usprawiedliwia zespół w przypadku porażek?

0

Bez Messiego nie wygramy... a nie czekaj :-)

1

Zerknij na wynik. Chyba jednak EV nie jest taki głupi. Zmiennik Messiego właśnie zrobił dwa gole.

0

Jeżeli Barca bez Messiego nie jest w stanie wygrać meczu z Villarealem nie zasługuje na mistrza. Po cholerę EV ma wystawiać najmocniejszy skład z 17 drużyną La Liga?

0

Barca działała by jak fabryka, Ajax pośrednik. Barca zgarnia wychowanków, tych co mają potencjał i nie chcą siedzieć na ławie i wciska do Ajaxu. Ajax promuje, szuka kupca, jak się znajdzie to odkupuje gracza za X i sprzedaje za wielokrotność X. Albo Barca oddaje gracza do Ajaxu z obietnice % od transferu. Teraz Barca traci wychowanków bo odchodzą często za darmo, albo za grosze. A tak stabilnie można ich oddawać za jakis % + kwota minimalna .

0

Tobido został, ale nie można zmarnować takiej okazji jak de Ligt. Moim zdaniem będzie to zamiana, może właśnie dlatego Tobido trafił do Barcy.
Czy gra w Ajaxie to lepsza odskocznia niż średniaki z ligi francuskiej... dla mnie tak, ze względu na szkółkę, grę w pucharach, tylko te różnice są minimalne, więc Todibo sportowo zyskał, finansowo również.

10

Im więcej mówi się o odejściu tym lepiej gra... więc Rakitic musi odejść ;-)

0

Ale to tak naprawdę dwie różne pozycje, Lucas nie mylić z Theo to raczej ŚO niż LO. Więc idzie do Bayernu raczej na środek, bo tam Bawarczycy potrzebują mega wzmocnień. Może to znak, że de Ligt jednak woli Barcę...

Piszę raczej bo ostatnio grywał na lewej obronie, ale jego nominalną pozycją nadal jest środek.

0

No raczej że nie będzie chcieć grzać ławki, dla mnie to TOP lewych obrońców na świecie, ostatnim czasy lekko zagubiony, tak jak cały Bayern. Ale może jako alternatywa dla Alby i Busiego. Może dałoby się go jakoś przekonać...

0

Jest genialny... tylko, że taki nie Kataloński, szkoda chłopa, ale cóż nie da się kupić całego świata.

0

spokojnie mają Pereza... a powolutku widać, że mu odbija, tak jak za czasów Galacticos. Idę o zakład, że Floro jeszcze zobaczy białe chusteczki na SB :-) chętnie o to się założę...

0

Zauważyłem, stąd też określenia mistrzu, stalker - a to podobno ja nie czytam ze zrozumieniem. Po prostu nabrałem pewnych podejrzeń, nawijasz jak moja 'stara'.
Używasz mechanizmu projekcji w dyskusji a to bardzo niepokojące objawy, często prowadzą do zaburzeń paranoicznych. Notorycznie pomijasz, przeinaczasz moje wypowiedzi, a jedyny dowód jaki podajesz, to Twoje zdanie oraz kontrargument w stylu "nie czytasz ze zrozumieniem". Do tego twoje zacietrzewienie, gdybyś jeszcze próbował udowodnisz, ze Ty masz rację to jeszcze luz. ale twoim celem jest ośmieszenie drugiej strony i to niestety widać od pierwszego twoje postu. Stary naprawdę więcej luzu, bo nabawisz się wrzodów i nadciśnienia. Dla Twoje zdrowia dam sobie już spokój z ciągnięciem tej dyskusji, a jak chciałbyś jeszcze pogadać to zmieńmy temat, bo ten się przejadł.

0

Ty jesteś jak stalker. Jesteś kobietą, bo to może dużo wnieść do dyskusji?

0

Widzę że nie dajesz za wygraną. Mam inne zdanie a dla ciebie to oznacza, że się ośmieszam. mistrzu w artykule nie ma słowa o tym że Grimaldo nie przyjdzie do Barcy, tylko autor artykułu przedstawia swoje przemyslenia, że niby ktos z Barcy myśli że on pewnie nie przejdzie. Celowo napisałem że on jest jak Semedo, bo ma tyle lat co Semedo jak przychodził do Barcy, podobna forma, cena. I jakoś Portugalczyk trafił na Camp Nou i gra na zmianę z Roberto i wielu właśnie Portugalczyka widzi w pierwszym składzie. Więc cały Twój wywód traktuje jak Twoje prywatne zdanie, a nie prawdę objawiona. Jak dla ciebie to jest ośmieszenie się to napiszę trzeci raz, nie ma sensu dyskutować. Bo inaczej patrzymy na Barce, mnie się obecna sytuacja nie podoba, a dla ciebie jest git. Pisz sobie co chcesz, ale przypominam że to ty zacząłeś komentować mój post i na siłę próbujesz mnie t
umowa zainteresować. Było zabawnie ale szkoda mi czasu na dalszą dyskusje:) wystarczy czy jeszcze mnie uświadomisz jako to beznadziejny pogląd repreztnuje:) serio życzę powodzenia i więcej dystansu do opinii innych

0

Dla mnie Umtiti jest niewiadomą. Bo z tego co pamiętam, to on złapał kontuzję, troszkę się poleczył zachowawczo, później wrócił, znowu złapał, nie dał się zoperować. Historia zna tyle dziwnych przypadków, np Gabi Millito, że nie postawiłbym kasy na niego. Wiesz rozum jedno, serce drugie.

0

Zapominasz o Langlet, pokazał, że Umtiti nie jest niezastąpiony. De Ligt to inna historia. Chciałbym aby Big Sam wrócił do formy sprzed kontuzji i grał w Barcy, ale niestety wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że ktoś z formacji defensywnej odejdzie, bo żaden klub nie może sobie pozwolić na trzymanie tak mega obrońców na ławce. De Ligt, Langlet i Tobido(który podobno mega zaimponował EV). Na kogo wypadnie nie wiem, ale na ten moment Umtiti to trochę niewiadoma... no cóż zobaczymy

1

Dokładnie! :)

0

Ale ta kontuzja powracała i nie zgodził się na operację :)

0

Bo po kontuzji może nie być już w formie i to jest jedyny moment, żeby na nim zarobić.

0

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Miło się gadało ale to nie ma sensu. Niepotrzebnie się naprodukowales bo nie przeczytam nawet. Gratuluję wygrałeś mistrzu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?