gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 A Rudnevs lub Krivets? :D
0
Z ciekawości bo nie widziałem, a jeśli ktoś ma to poproszę linka. Czy był karny dla Realu przy bramce na 2:1?
0
Nie wiem czemu martwicie się dzisiejszym meczem, przeciwnik jest z A klasy Hiszpańskiej A Barcelona w końcu jakby nie patrzeć najlepsza drużyną zeszłego sezonu, poza tym zagrają mlodzi którzy czują głód gry i myślę, że zobaczymy stara dobrą Barcelonę.
Stawiam spokojne 1:0 dla nas
2
@zodiak_10 Mnie to bardziej zastanawia jak on prawie dwie rundy wytrwał xd
1
@Popitek12 Nosorożec byłby w strachu ŁAAAAAA
0
@FrankliN7 Najbezpieczniej to skarpety
1
@MesQueUnClub_87 Ostatnio kupowałem ekspres do kawy który reklamowali. Zapłaciłem 2300 bez żadnych promocji, a parę dni temu reklamowali BG i promocje z 3200 na 2600 xd
0
@kamilos1214 Żadnego wychodzenia przed bramę, ustaw się wieczorem w jakimś parku żeby nikt nie widział. I bez przydupasa tylko 1 na 1 honorowo. I kicha mu zmięknie, a jak nie to musisz dokończyć co proponowałeś nawet jakbyś miał dostać na dziurę, żeby wyjść z twarzą i honorowo. Pamietaj, żaden wstyd przegrać walkę. :)
1
@Danny Gaucho O proszę, czyli zweryfikowałeś, dobra robotę robisz:D
1
@Danny Gaucho Teraz to ciężko będzie zweryfikować:P
1
@Danny Gaucho https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/987078
Tu masz protokół meczowy :D
3
@Danny Gaucho https://www.transfermarkt.pl/dusan-bajevic/nationalmannschaft/spieler/145129/wettbewerb_id/WM74
Dusan Bajević w meczu Jugosławia- Zair na MŚ w 1974 roku
1
Kurde a miałem under 13,5 bramki na kuponie
1
@Deviler Bo to jest najgorszy budżet:P
1
@kowal3 Wczoraj to bym miał szczęście jakby taka kobita o nazwisku Katoto nie istniała xd
0
https://zapodaj.net/plik-c72NG92ocj
Taka tam paczka z bohaterem max 87
A z drugiej Smolarek
0
@Dertinho A co się w tej walce stało dokładnie? Xd
0
@P33ck boki obrony Leverkusen to według mnie TOP5 na świecie obecnie
0
@MarcelNJ11 Ale crossplay to jest chyba tylko mowa generacja vs nowa generacja i stara generacja vs stara generacja. Nie można tego mieszać
0
@MarcelNJ11 Przecież masz przeskok generacyjny i niektóre rzeczy z PS5 nie obsługuje PS4 , Chyba że się mylę to niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi
0
@MarcelNJ11 To nie zagramy bo ja Ps5
0
@MarcelNJ11 mogę wieczorem tylko jaka platforma mi powiedz
0
@MarcelNJ11 klasa światowa to akurat żaden poziom :)
1
@barcanawieki Z jednym sporym błędem:D
Mianowicie jest tyle trupów a na ziemi nigdzie nie widać żadnej krwi :D
0
https://zapodaj.net/plik-mdnkgiQrjT
https://zapodaj.net/plik-3dD06lMicu
#EAFC 24
@Transu96 @MesQueUnClub_87 i inni
Powiedzcie, która paka lepiej wygląda? :D
Ewentualnie pomóżcie coś zmienić, większość wymienna poza Leao, Raphinha i Cancelo :D
2
@MesQueUnClub_87 Ogarnij se stroj Leona z Resident Evil
0
@Encore A o co chodzi? Bo ja nie w temacie
3
Jeden z piłkarzy OGN Nice, Alexis Beka Beka grozi popełnieniem samobójstwa poprzez rzucenie się z mostu Magnana. Na miejscu są służby ratownicze, które próbują zapobiec tragedii.
ℹ️ GFFN
Z jakiejś grupy na fb
0
Ten Abdon to jak Ben Yedder po roku w Rosji
0
@Messi96_96 Więc kogo proponujesz na ŚP? :D