gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tabaluga37 Na samiutkiej Szpicy xd
0
Al owairan Hero WC czy Voller Hero WC?
0
@Criss18Barca Capdevilla najlepszy LO w grze
2
GOAT, chciałbym żeby pobił rekord obroń tytułu z rzędu
0
@Krzysztof1987 Problem w tym, że Blanca musze sprzedać żeby mieć kasę na Cancelo bo w budżecie z 50k i wymienny Voller, Blanc, Theo :/
1
https://zapodaj.net/bf47b18ef039f.jpg.html
https://zapodaj.net/ed03c461b9ca1.jpg.html
Fifa 23, który skaldzik lepszy?
@MesQueUnClub_87 @Transu96
0
https://zapodaj.net/80b14d7428c67.jpg.html
Kogo tu na przód, budżet 1 mln. Może Voller Hero?
@MesQueUnClub_87 @Transu96
1
@AlexDark00 Bierz Raphinhe
0
@Kgorecki2500 Mam Stoichkova z wersji mundialowej ale jakos nie widze dla niego miejsca w składzie xd
0
https://zapodaj.net/80b14d7428c67.jpg.html
Kogo na szpice?
Budżet 1 mln i myślę nad Vollerem Hero, lub zwykłym Mekambe? Albo czy możecie coś innego polecić?
2
@Luciano99 Dokładnie, robotę dostał a ten by jeszcze wypłatę chciał
2
@MesQueUnClub_87 jak jeden ma zatwardzenie a drugi biegunkę to który sra radziej?
1
@norbi77 O tak dokładnie dziękuję:D
0
Nie mogę sobie przypomnieć nazwiska naszego byłego zawodnika
Długie włosy, grał na boku/środku obrony, młody, odszedł sezon lub dwa temu. Przypomnijcie mi bo mam na koncu języka a nie mogę przypomnieć xd
0
@Transu96 A specjalna wersja Edera militao? Ten niebieski Phenom opłaca się kupować?
Opłaca się Zidana gdzieś do tego składu wcisnąć z SBC? Bo jakieś 500k bym potrzebował do niego jeszcze
Albo czy wiesz w co mogę przy tym składzie co zrobiłeś zainwestować yo 800k?
0
@Transu96 Dziekuje Ci mistrzu :)
Pokaz czym teraz grasz:D
0
@MesQueUnClub_87 Rozumiem, daj znać jak wrażenia później:P
Właśnie wypadł TOTY Modric i nie mam gdzie go wcisnąć xd
0
@MesQueUnClub_87 Majster jak ci się gra tą formacja w defensywie? Nie ma dziur w środku pola?
Bo mógłbym zrobić Zidane, a tylko ta formacja mi pasuje z nim i Ginolą jako ŚPO.
1
@Dosq @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @FCB24
Wczoraj zagrałem eliminacje 6 winow I skończyłem, i z Mega Paczki Bellingham TOTY, za 2 mln poszedł i Mbappe, Xabi Alonso, Tomori i lepsz Theo wpadła
1
https://zapodaj.net/ab6f64b4c290d.jpg.html
https://zapodaj.net/19d2e8234eb55.jpg.html
Fifa 23, pokażcie swoje składy i pomóżcie mi xd
Co można tu zmienić bo niby nie gra sie źle ale brakuje mi jednak czegoś
Tomori, Theo, Mekambe wymienni :)
Z góry dziękuję serdecznie:)
0
Możecie polecić jakąś aplikacje na telefon, w której wkleję obraz i będę mógł wymierzyć go jak on wyjdzie centymetrowo na kartce podczas druku? :) Zależy mi na tym, żebym mógł go rozciągać i żebym widział jak on wyjdzie wymiarowo podczas druku:)
0
@jacobFCB No pewnie, ja mam tylko Multiplayer pobrane
0
@Kgorecki2500 Pokaż skład wariacie
5
Mateu Lahoz ogłosił że sezon 2022-2023 będzie jego ostatnim sezonem w sędziowskiej karierze
ℹ️ Sport Pl.
3
@Pawel13sz Puyol, Xavi, Messi
0
@MesQueUnClub_87 Mogliby Baily'ego dac do SBC bo muszę Van Dijka wywalic
1
@13th Cafu 90 :)
0
Może ktoś się orientuję bo mnie szlag trafi zaraz.
Odkąd mam PS5 mam taki problem, że jak pobieram coś to pobierze z 5 GB i traci połączenie z internetem.
Internet jest dobry, szybki i na kablu. Problem polega jedynie na tym, że przy pobieraniu gry powiedzmy 50gb musze podczas pobierania resetować go z 10 razy. Wie ktoś w czym może być problem, ewentualnie naprowadzi mnie gdzie szukać?
0
@AmigoBlancos Casillas zamiast Puyola chyba? ;D
0
@gumaz 185 i 93kg