gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 Lloris na bramce wyciąga zgranie Madissonowi wiec z trvo względu jest bo miałem wcześniej Maignan:)
Benzemie brakuje tej szybkości ale każdy strzał to praktycznie bramka i ma jeszcze specjalne finezyjne uderzenie więc wszystko siedzi tak naprawdę, nie będę nim grał na dłuższą metę ale narazie może być:P
Kolo Muani jest mega kozakiem i narazie zostaje na pewno nawet kosztem właśnie Benzemy :D
@Medium to jeden zgrania nawet się nie czuje :P
@Messi96_96 Madisson ma dołączać do ataku a Rabiot zostaje z tyłu, swoją sylwetka robi robotę oczywiście jak na początek gry :D
Umiejętności mniej więcej na 14 winow w weekendy :D
PS. To jakie zmiany byście proponowali? Całą obrona wymienna czyli jakieś 140 k budżetu:D
2
@MesQueUnClub_87
Jakas paczkę z TOTW, specjalna kartę chyba bohatera i bohaterki oraz 4600 fifa points
Nie orientuje się dokładnie bo narazie grałem tylko w darmowe 10 godzin :P
0
#EA FC 24
Pomóżcie zmienić coś w składzie:D
https://zapodaj.net/plik-a7cpdrBAaE
Oraz podsyłajcie swoje składy i może ja coś pomogę, Pochwalcie sie startem :D
0
https://zapodaj.net/plik-nXepWP84zq
https://zapodaj.net/plik-thGfvZ1G3t
@Transu96 lub ktoś inny, co do zmiany? Xd
Wymienny Di Lorenzo, Lloris, Kimpembe, Bremer i Mendes czyli w sumie jedynie cała obrona
43
@DragonxNF Cifem bo nie rysuje powierzchni
3
@Jakchcesz Przecież większość kebabowni ma udka jako kurczaka :D
Piersi są droższe i łatwo je wysuszyć:D
0
Ale akcyjka poszła
1
@KamQiX Mi na królika przeszło nawet :P
4
Jak tam odebraliście już laptopy na wyprawkę dla dzieci od 2 do 12 lat?
0
@Androchem taktyk
0
@cules100pro No i nie zapominaj o Mbappe i Haalandzie
2
@Transu96 I oczywiście trzeba napisać, że Aura wypadła
Ps. Najlepiej jak masz jakąś aurę w ekwipunku i na handlu mu jeszcze pokazać po czym zobaczyć jak postać zmienia się w ducha xd
0
@Barca1992 Ano tak racja, zapomniałem o nim
0
@Zoker Z tej ekipy chyba już tylko Strowman żyje:/
1
Wrestler Bray Wyat nie żyje :/
1
@bahca Chociażby pokroju Iniesty xd
0
Za co Soria MVP dostał? Xd
0
@FutbolFan Kosztem jakiego obrońcy?
3
Pytałem wcześniej, ale jestem ciekaw i teraz wstawiam ankietę
Kto był gorszym transferem, Griez czy Dembele?
https://strawpoll.com/40ZmqR8rMZa
0
Z perspektywy czasu lepiej oceniacie transfer Dembele czy Griezmanna? :)
0
Siemanko, chce założyć Twittera i czy możecie mi polecić jakie profile głównie sportowe?
Fabrizio Romano, Gerard Romę itp? :)
Z góry dziękuję.
A i jeszcze jakieś profile z grami jak ktoś zna :D
1
@AFA90 dwa razy w życiu byłem u dentysty na kontroli. Zawsze wszystko ok, 23 lata i nawet żadnej plomby :D
Ojciec od dzieciaka pilnował mnie żebym dokładnie myl zęby i jakoś mi to zostalo. Poza tym u mnie w rodzinie większość osób nigdy nie miało problemów z zębami:D
1
@Kgorecki2500 ogólnie ścieżka Iorwetha jak dla mnie jest dużo ciekawsza jeśli chodzi o misje
0
Ja wiem, że ławkowy został pierwszym kapitanem, ale odkąd pamiętam to zazwyczaj 4 kapitanów to byli zawodnicy z najdłuższymi stażami w klubie. Nie wiem skąd zdziwienie, że padło na Roberto. Oczywiście nie popieram tej decyzji, ale nawet nie myślałem, że kapitanem zostanie kto inny:)
0
@Medium @TheNekro94
Dziekuje wam bardzo za pomoc :)
0
@TheNekro94 Dziekuje za info, bo jutro będzie do mnie kobitka dzwoniła i chyba się zdecyduje na to:)
@Medium
A po tym jak zapłacę yo dostane jakieś potwierdzenie, że mam ubezpieczenie? :D
0
Ubezpiecza ktoś samochód poprzez Mubi?
Jest to bezpieczne, i czy może opisać ktoś jak yo mniej więcej wygląda podpisanie umowy?
6
Ruszamy na przejażdżkę rowerowa, pamiętajcie o wodzie i jakiejś przegryzce na drogę
https://zapodaj.net/plik-kXcBNgRHXn
0
@Hosh @marcin62 Ale chłopaki ja napisałem, że pomijam jaki kto ma rower po to, żeby nie było komentarzy, że szosówka się źle jeździ po kostce a nie, że to zależy od roweru czy można jeździć czy nie xd
Żeby uniknąć komentarzy,, To jeździj bez amortyzatorów po kostce" xd
0
Nawiązując do dyskusji trochę niżej, gdy jadę rowerem i jest ścieżka rowerowa obok, mam OBOWIĄZEK po niej jechać czy mam też prawo jechać drogą? Juz pomijając fakt jaki typ nawierzchni na tej ścieżce i rower jaki osoba posiada (żeby uniknąć komentarzy, że rower szosowy po kostce się nie nada itd., ponieważ wiem coś o tym bo sam jeżdżę kolarzówką)