gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong Ciekawe czy te napoje w wersji bez cukru też to dotknie :)
2
@PatrychoO Ten remake, czy tam remaster naprawdę dobrze im się udał. Ogólnie wszystkie mafie są fajne, oprócz trójki, która też nie jest złą grą, tylko po prostu kiepską mafią
1
@mordini123 Śmiesznie ostatnio przeciwko Omosowi ten Microman wyglądał xd
1
@gumaz Co wy wszyscy macie do tego @Kessie? Ja tam lubię murzynow, nawet jak będzie okazja to sobie jednego kupię
0
@Filipem miał odliczone
3
Właśnie ukończyłem Kingdom Come Deliverance II, jeśli jeszcze ktoś nie grał to niech biegnie do sklepu, gra po prostu fenomenalna i jeden z najlepszych tytułów jakie ograłem w ostatnim czasie. Rozwój postaci, fabuła. Wszystko TOP. Na obecną chwilę gra tego roku według mojej opinii:)
0
@Ojciec5tkidzieci Niestety w krótkim czasie postrzeganie na niego udało mu się obrócić o 180 stopni. Tak jak mówisz do Figo to nie ma nawet podjazdu ale niesmak pozostanie
1
@Roobo Wiedźmin 1, gra która najwięcej razy w życiu przeszedłem:) Wiedźmin 2 zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich części, ale dalej jak dla mnie kozacka :)
Dużo jest ciekawostek w pierwszej części o której dowiadujemy się później :)
SPOILER
Np. Jak po walce z Azarem pod wieżą na bagnach budzisz się w Wyzimie Handlowej u Triss, to widać ślady stóp które idą do okna, a w trzeciej części podczas popijawy w Kaer Morhen, Lambert mówi, że uciekał kiedyś przez okno, i nie dlatego że się bał, tylko ,,to był przyjaciel” :)
0
@kuczyniak Tak z 30% więcej zarobków według mnie
1
@DonCarletto Na pewno będzie najlepszym Anglikiem w Barcelonie
0
@clyde Samsunga 55 cali kupiłem 4 lata temu za 2 tysiące i do tej pory dobrze śmiga wiec na pewno coś się znajdzie:)
0
Siema, szukam telewizora 65 cali w budżecie do 2500zl? Możecie coś polecić?
1
@Aragorn33 Ale tylko nocni
0
@Kubsoleon Podobno to mit, ból jest ogromny ale przez chwilę bo bodajże nerwy się palą co powoduje, że tego bólu się dość szybko już nie czuje. Co nie zmienia faktu, że to i tak coś okropnego. RIP Diogo
1
@beikus Daj znać po wszystkim, trzymam kciuki
0
Już trochę czasu rządów Laporty minęło. Obiektywnie, uważacie, ten okres jego panowania za pozytywny czy negatywny, jeśli mielibyście możliwość cofnąć się w czasie, wybralibyście go? Czy w przyszłych wyborach zagłosowalibyście na niego? Czy uważacie, że ktoś inny byłby lepszym kandydatem?
2
@Lionel_Messi10 Pewnie myjesz głowę CIFem, żeby nie porysować powierzchni xd
1
@Piotrek1993 Zostaje wybrany użytkownik La Rambli w formie głosowania na stronie Strawpool
0
@esem91 Piękny opis transferu Joana Garcii
1
@Kessie Jak ci się udało to obejść?
1
@cules100pro Chcialbym zobaczyć Xaviego właśnie w takim Ajaxie
3
Jakby nie patrzeć to Lewandowski dostał gonga od Szczeny i od razu strzelił 2 gole, może to jakiś sposób na więcej bramek Robercika?
1
A może by tak Pena na podstawowego bramkarza w nowym sezonie?
2
Film dokumentalny Netflixa o Viníciusie miał premierę 15 maja i już otrzymał ocenę 2 na IMDb – to jeden z najgorszych wyników w historii.
W jednym z odcinków kibice „Valencii” krzyczeli „idiota”, ale w filmie do tego fragmentu dodano napisy „małpa” – klub przygotowuje pozew za przekłamanie faktów.
Źródło: jakaś strona na Facebooku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 A smakuje jeszcze lepiej
0
Możecie ściągnąć jednego zawodnika na pozycję bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika. Budżet nie gra roli, kogo byście sprowadzili do Katalonii?
1
@Bernard777 Chyba z West Ham
0
@gmdfk Ale takich rzeczy jak brak faulu przed polem karnym to VAR nie wywołuje, tylko sytuacje typu faul w polu karnym, ręka, karny dla Realu i anulowanie karnego dla przeciwników Realu
0
@tadzik447 Opowiedziec ci fraszkę? Tadzik Tadzik na górę