1

@Antimadridista_WR Na to wygląda:D

1

@bartekvisca A to nie jest tak, że jest dożywotnio za darmo z tym, że za darmo można pobrać do czerwca i wtedy jest na zawsze?

2

@TheNekro94 Do Miki Messiego on nawet podjazdu nie ma. To jest legenda

1

@Mroziu Domyśl się.

1

@HighestInTheRoom Nowa plyta zamówiona? Proszę oznaczaj mnie też w takich postach. Mi ten kawałek akurat nie siedzi za bardzo ale mam wszystkie płyty? I domyślam się że zaraz hejt poleci ze się go słucha:P

4

@Death_voice Była mowa o chyba 6 mln brutto, mówił, że chce zarabiać tyle ile inni mlodzi zawodnicy np. Fati

9

@ElTomas Ja też się dowiem za jakieś 15 minut :D

3

@Aaron10 uff, martwiliśmy się

1

@barcakamil Byłem 3 lata temu i był Pan który oprowadzał ale nie było ,,obowiązku" chodzić z nim. On prowadzi trasę a czy idziemy go słuchać czy idziemy swoją ścieżka to nasza decyzją. Może się coś zmieniło, nie wiem

0

@Momals11 Domyśl się.

0

@bartekvisca Dobra a tak serio, jak duża szansa jest ze Polska będzie następna? Czy raczej jeśli chodzi o wojnę w takim sensie militarną, nie gospodarczą możemy być spokojni w najbliższym czasie?

0

@Lionel_Messi10 Szczerze to nie rozumiem. Osoby które w czasach liceum były na badaniach i dostali kategorie A to będą mieli powołanie?

0

Nie znam się kompletnie na polityce. Myślicie, że Polska jest na kilka lat bezpieczna od ataku? Dziecko mi się rodzi w wakacje i nie chciałbym przeżywać takich chwil.

1

@OsamaDembele Włoskie

0

@OsamaDembele On chyba też Algierskie pochodzenie

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie no Najman to były mistrz WKU, Świetne sprowadzenia i kopnięcia jak na walki bokserskie. Vini musiałby dać mu radę

1

@HighestInTheRoom Regionalne i frankfurterki :D

0

@HighestInTheRoom Mi właśnie kiełbaski w Barcelonie nie smakowały:D

0

@taris Jeszcze David niewymienny kurcze zapomniałem

0

@taris Dzięki za pomysł, poczekam jeszcze na propozycje innych ale ciekawe :)

0

Co do zmianki w składzie?
https://zapodaj.net/681e795bb8aa3.jpg.html
https://zapodaj.net/ad568c00de93f.jpg.html
Kante,David i Varane niewymienni :D
@Transu96

0

Agent Dembele to piłkarz Watford czy zbieżność nazwisk? Bo mnie to ciekawi xd

0

@marcin62 Widzisz, a ja osobiście nie grałem w Gothic. Kupiłem kiedyś, dawno,,Noc Kruka" na promocji za 20 zł I nie ogarnąłem kompletnie, gdzie iść, z kim rozmawiać ani nic :D Musze chyba spróbować teraz, jak już już starszy i nie pomijam dialogów:P

0

@Transu96 Dziękuję master :D

0

@Transu96 A dałbyś radę ustawić coś z dwoma napastnikami? :D

0

https://zapodaj.net/5a701fe1634ef.jpg.html
https://zapodaj.net/689bf0213d1b7.jpg.html

Co do zmiany tutaj? Może kogoś sprzedać i jakas hybrydę zrobić?
Niewymienny tylko Kante, Maignan,Puyol i Varane.
Z ławki wymienny tylko Van Dijk. Jakieś pomysły? Będę wdzięczny:) @Transu96

0

@Laramblaessa To, że jak się najesz dużo to później więcej energii jest potrzebne na trawienie i jesteś ospały, przez co później trudniej jest spalać te kalorie. Poza tym duże posiłki mogą powodować nadmiar tłuszczu oraz małymi posiłkami nie rozpychamy żołądka przez co możemy jesc więcej i więcej. Poza tym nawet spójrzmy na psychikę. Organizm przyzwyczaja się do regularnych posiłków i nie ma później ,,ataku glodu" przez co łatwo jest sięgnąć po czekoladkę czy batonika na wieczór który zepsuje cały dzienny bilans kaloryczny. Pomijam fakt czy mit o przyspieszonej pracy metabolizmu bo słyszałem sporo argumentów, że jest to fakt, oraz, że jest to mit.
Jesc czesto a mało to nie znaczy 8 posiłków dziennie, miałem na myśli 5.
Fakt, że najważniejszy jest bilans kaloryczny, ale najłatwiej jest go rozłożyć, psychicznie jak i fizycznie na właśnie 5 posiłków dziennie które są małe i dobrze rozłożą dzienny bilans kaloryczny.
@bielik
Sam wiele razy musiałem zrzucać, wagę i najłatwiej mi było częstymi, małymi posiłkami. Pozdrawiam i wesołych świąt:)

0

@MeS5i_99 pobierz aplikacje,,fitatu" na telefon i licz kalorie, trzymaj się wyznaczonych kalorii i powinno pomóc, zacznij od tego i Jedz często, ale mało

0

@Transu96 Alisson lepszy od Edersona? Polecisz?

0

@grejtxkrzychu A Son za Sterlinga się nada?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?