0

@grejtxkrzychu A Son za Sterlinga się nada?

0

@Transu96 Znaczy na PS to Neres wchodzi z ławki od razu :D
@VegetaPolska
@grejtxkrzychu

0

Siema gracze fify:) Pomożecie? Co można tu zmienić?
Każdy oprócz Kante, Walkera i Varane wymienny :)
https://zapodaj.net/5fb698693e5e9.jpg.html
https://zapodaj.net/0bafdc18be33f.jpg.html

1

@HarveySpecter Używałem tych Venum za 400 ziko, powiem Ci, wiadomo, jakościowo lepsze ale nie widać jakiejś aż tak ogromnej różnicy jak w cenie. Bushido w zupełności wystarczają i sam używam. Praktycznie cały mój sprzęt to Bushido, ewentualnie jakieś Mastersy. Ale to z czasów gdy zaczynałem:D

2

@HarveySpecter Polecam, nie zsuwają się wcale i jakościowo bardzo dobre, ogólnie bushido można brać w ciemno bo naprawde gwarantują jakość

0

@KrychaFCB dzięki:D

2

@KrychaFCB Skad masz takie info? Nie mówię że fejk tylko chciałbym wiedzieć gdzie to znajdujecie :D

0

@IronSanHybrid Też bym chętnie wziął udział:D

0

@Comfortable_ Wiele razy z nim sparowałem głównie w BJJ, ale nie jestem debilem :)

0

Spam ale trudno, obiektywnie co sądzicie o walce tego debila z Wrzoskiem? Ja swoje zdanie zachowam dla siebie ale jestem ciekaw czy ktoś myśli podobnie jak ja

1

Każdy ponosi w końcu porażkę, po jednej porażce na rękę przyszła pora na MMA. Szkoda ze zerwane tyle kończyn bo nawet duch wuja Władka który w swoim prime wygrałby z Fedorem nie pomógł.

1

1,5 bramki + zamyka mi kupon tutaj ...

0

Co jak co ale widać jednak różnice w poziomach bo między tymi drużynami jest przepaść. No ale jeszcze się rozwijamy

2

Murarz na bramce,Rzeźnik w obronie, w pomocy kelner który wystawia piłkę jak na tacy a w ataku budowlaniec który zawsze w robocie sobie strzeli :D

0

Wielka Remontada loading...

1

@MarioVeB! Dawno Cie nie widziałem siema :D

0

Dobry wieczór wszystkim. Co słychać?

0

Ma ktoś wideo nokaut Różańskiego? Z góry dziękuję:)
Ps. Ewentualnie cała walkę lub ,,skrót " :P

3

I przez to wszystko dobre chłopaki patrzą na świat zza krat

2

Jest ktoś kto może podesłać linka do Shutter-Widmo 2004? Za darmo bo to uczciwa cena xd Chciałbym obejrzeć a nigdzie nie ma za free. Place zielonymi

0

@kaladin Ciekawe czy ktoś łyknie to co napisałeś xd

1

@Majsteer Dobrze ze przeczytał Ramble bo inaczej dalej by bez branki był :P

0

Jak Griezzman gra w tym sezonie? Jakoś nie jestem na bieżąco i chciałbym wiedzieć opinie ludzi którzy regularnie oglądają mecze :)

0

@Cwaniak4 Rozgrzewa się

0

@Progressive A to przepraszam w takim razie :D

0

@Progressive Real pod koniec listopada przegral z Alaves u siebie byczku :)

1

@MesQueUnClub_87 Mnie strasznie ten język odpycha i przez to nie mogę sie zebrać żeby go obejrzeć :P

1

@Witam Osobiście dużo bardziej wolę Wikingow od Gry o Tron, ale to właśnie tylko moje zdanie i musisz obejrzeć i sam zdecydować :p

3

@AssisMoreira Jakubik :)

0

@Bamboleo Tylko niektóre decyzję mnie zawiodły bardzo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?