heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@KamQiX Długo starałem się bronić zachowań Yamala itd ale tutaj klub posunął się o krok za daleko i w pełni zrozumiem jeśli Flick zdecyduje się odejść po sezonie. Mam tylko małą nadzieję, że te naciski żeby Lamine zagrał były od zarządu, a nie że sam zawodnik poszedł ze skargą wyżej. To by przynajmniej wskazywało na to, że jakieś resztki pokory w sobie ma. Kwestia właśnie z czyjej inicjatywy to wynikło.
2
@Starrk @Ryoumen @zgiru Tak jak wspomniał @Jakchcesz to żart. :D
3
Nienawidzę gdy to się dzieje
1
@Kasy Koniec końców to za kulisami i tak przy jednym stole wódkę piją, więc pewnie wiele się od prawdy nie mijasz
1
@Lionel_Messi10 Najszybsze palce w tej części Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Starrk "Najlepszy czas na podróż do Kataru to miesiące zimowe (listopad–marzec), kiedy pogoda jest łagodniejsza średnio 20-25 stopni i bardziej sprzyja zwiedzaniu oraz aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz upałów do opalania i kąpieli w bardzo ciepłej wodzie, najlepsze będą miesiące letnie, takie jak lipiec, sierpień i wrzesień, choć temperatury mogą wtedy przekraczać 40"
3
@mekston Ale jaja, że dwóch ma Hamburg na nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RosjaninBut Ja też mogę pograć, a co mi tam. Poświęce się dla dobra klubu (i mojego portfela)
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy pokazuje tam wielką tajemnicę wiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@arasz1819 Przeszkadza Ci część mechanizmu dźwigniowego wprawiana w ruch za pomocą nacisku nogą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BorzyKrzys Nie wiem, czy pytasz na poważnie ale hamulec można przypisać do innej funkcji jego pozycji. :)
5
Czasami najprostsze porównania są najlepsze
0
Ahh tak mityczne dyskomforty, w klubie grają 2x w tygodniu po 90 minut + czas doliczony i nawet nie ma wzmianki o jakimś pojawiającym się problemie. Wtedy nadchodzi czas kadry i te dyskomforty stają się nie do życia, oczywiście do czasu kolejnego meczu w klubie za tydzień. :D Zamiast normalnie powiedzieć, że dają piłkarzom odpocząć, czy nawet po prostu "testujemy nowe opcje taktyczne" to robią takie fikołki, bo przepisy zabraniają. xD
2
@Eklerek Aerials, toxicity, lonely day, chop suey. Z reguły jak chce posłuchać to włączam całe albumy. :D
0
@Pedri16Future No i warto też dodać, że w zeszłym sezonie często wyszarpywaliśmy mecze w samej końcówce. Nie wiadomo, czy indywidualnie aż tak zespół dojedzie
0
@Trojanek23 Gorsze pytania tu widziałem i miały po 60 odpowiedzi. XD Z chęcią właśnie bym zobaczył, czy będzie ktoś kto wyłamie się i powie czemu nie, dawać hajs. Czujesz ten wybuch emocji w komentarzach?
2
@takisobiektos Gdzieś widziałem info, że urósł o 2 cale i ma teraz 7’5 xD
2
@Trojanek23 Jakby nie patrzeć jesteśmy na forum dyskusyjnym, więc zadał pytanie żeby poznać opinie ludzi. Różne tematy tu są poruszane i nie wydaje mi się żeby zadawanie pytań oznaczało to, że ktoś ma daną opinię w temacie. Jakby no… czasami zadajesz sobie wewnętrznie pytania „a co jeśli” zakładające te gorsze scenariusze, co nie znaczy że uważasz że coś Ci się nie uda, no nie? ;)
1
@Trojanek23 Przecież on zadał tylko pytanie.
0
@Pedri16Future Nie wiem czemu, ale przypomina mi mistrza Pai Mei z Killbilla
0
@Dankho94isback Z takim podejściem to można też nie lubić Eto’o.
19
Nie wiem jak możecie się tak ekscytować jakimś meczem, kiedy w Polsce jest tak ważny temat jak kaucja za butelki
0
Pan Luis Enrique jak zawsze z klasą. Dzisiaj wyszedł taktycznie zwycieską ręką z pojedynku z Flickiem. Cenna lekcja dla naszych i dobry przykład różnicy fizyczności, niestety nas zabiegali.
2
@Comentateiro Ciężko się nie zgodzić. Też mi ciężko było zrozumieć kilka decyzji i gadając z kolegą w trakcie meczu właśnie poruszyłem temat, że jedynym wytłumaczeniem jest zmęczenie zawodników (np zostawienie de Jonga z żółtą i ściągniecie Pedriego, czy zmiana Martin-Balde). Jedyne co mnie najbardziej dziwi to brak zmiany Yamala,m a ściągnięcie Rashforda
0
@ali3gator Tu masz kilka
https://x.com/BarcaUniversal
2
@partymaker Niestety to prawda, tak samo zmiana Martina który grał dobry mecz była dziwna. Jedyne wytłumaczenie to brak sił. Kounde też kilka razy kryminał przy próbach odbioru, a do tego de Jong przetrzymywał piłkę i już miałem widmo straty piłki i w konsekwencji bramki. Mają z czego wyciągać wnioski
4
Nie myślałem, że to powiem ale szczerze to zamiast Rashforda powinien zejść Yamal. Po dobrym początku meczu był kompletnie niewidoczny i w głupi sposób stracił kilka piłek. Lekcja futbolu i tyle. Najgorzej wypadł moim zdaniem Olmo.
1
@malicinho oprócz wygranej w 2015 5:1 w dwumeczu i powrotu w 2017 to kiedy ich laliśmy?
0
@Bobo25 Marne to pocieszenie szczerze, bardziej mnie interesują wygrane Barcelony niż to jak ktoś obija Real.
1
@Pawel13sz Real był słaby w zeszłym sezonie i Bayern zresztą też był w dużo gorszej formie niż jest w obecnym.