2

@misterio @AssisMoreira Nie wiem, czy nawet nie w podcaście Astrofazy kiedyś poruszyli temat czarnej materii i podali ciekawa myśl, że być może jest to rodzaj grawitacji (?) która wszystko spina, ale w takiej skali nie potrafimy tego zrozumieć. O ile się nie mylę było to w podcaście o czarnych dziurach w POP Science. Z tego co kojarzę to jej wpływ grawitacyjny jest znam znany w jakimś stopniu, ale brak nam wiedzy o całej reszcie jej tajemniczości.

1

@blakkudium Jakby kogoś dziwiła liczba punktów to wtedy za zwycięstwo były 2 pkt przyznawane.
@arasz1819 nie żeby coś ale w tym samym sezonie załadowali nas w finale LM 4:0. :D

1

@Popitek12 Taki bogaty jesteś i na publiczną siłownię chodzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja sobie kupiłem całą siłownię i zamykam ją w godzinach kiedy ja idę trenować, od biedy w okół są mniejsze przyrosty

1

@4drian0 Masz pierwszy z brzegu post. Wnioski wyciągnij sam XD


2

@4drian0 Tak trening o zmroku. XD Treningi w Barcelonie są za dnia i z reguły zaczynają się o godzinie 11. Pewnie trening dobrowolny, gdzie sobie zostają i trenują Ci którzy chcą bo mają dostęp do Ciutat Esportiva - czyli każdy, kiedy chce.


No ale ważne, że afera się kręci nie?

23

Ciężko się nie zgodzić - niski kontrakt, rola rezerwowego i mentora, jak najbardziej Lewy ze swoim profesjonalizmem by pasował. Kwestia jakie ma ambicje i czy przejście na drugi plan mu odpowiada.

1

@Kasy Widziałem. xD Trochę niesmaczne z punktu widzenia rodziny ofiary pirata drogowego z Makowa Podhalańskiego, ale ciężko się nie zasmiac. XD Na szczęście nie mnie dotyczy ta sytuacja, ale w takiej sytuacji nie wiem czy to właśnie jakaś firma nie poniesie konsekwencji w końcu on tylko użycza swojego wizerunku.

@lajcior Pół żart, pół reklama xD

2

@Eklerek Napsuł mi krwi kilka razy, ale trzeba przyznać że oko do piłki to miał ;) Mam wrażenie, że coraz mniej takich piłkarzy rzeźbią

0

@gumaz Powinni zakazać samochodów, tak jak w Anglii załatwili problem z nożami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Colon Chyba się zakochałem dawaj numer konta

0

@lajcior 5:40 ale głównie przez to, że współpracujemy teraz z nurkami i czasami jak zejdzie pod wodę to 2-3h nie mam co robić, a czasami dochodzi to do 6h więc jak się doliczy do tego jakieś czytanie pod wieczór to wychodzi bardzo dużo. Na spacer nie pójdę, bo ile można okrążenia po statku robić

1

@FCB_dimiC Podobno pierwsze mistrzostwa świata oglądał na 40 urodziny swojej córki

2

@gumaz Pedri? On przyszedł tylko podać

0

@MesQueUnClub_87 Zależy w sumie o którym okresie Messiego mówisz bo już w 2010 grając na fałszywej 9 często się głęboko cofał, ale co prawda nie aż tak jak po powrocie na skrzydło w 2015 i latach późniejszych. Czy Yamal by się odnalazł na środku ataku? Na pewno nie w tym systemie w którym obecnie gramy. W 4-3-3 byłbym skłonny zobaczyć przez kilka spotkań jak sobie radzi. Chociaż patrząc na problemy kadrowe bym wypróbował i jego i Rashforda na środku w meczach mniej wymagających, a nóż coś z tego wyjdzie

1

@TowarEK Czyli za miliard

0

@Lisek Może wpadł już po tym, jak kierownik dał znać że może jechać

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że po prostu obciążenie pod jakim jechali przez tyle miesięcy dopiero teraz zaczyna wychodzić. W wakacje podejrzewam, że wrócili do pracy na wysokich obrotach żeby wzmacniać się fizycznie/wytrzymalosciowo i się wszystko posypało. Może obciążanie zbyt duże?

1

@Gary Wytrwałości w przygotowaniach kolego, oby się udało tak jak planujesz! Maraton to już jest wyczyn i tak jak mówisz warto najpierw się spróbować na półmaratonie. Jak coś daj znać, jak idzie. Bede trzymał kciuki!

5

@fcbarcafan19 Czy to znaczy że Trumpowi chodzą po głowie jej meloni?

4

@Bolton Bez dowodów się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pin0chet No niestety szwagry nic nie zrobiły w kierunku wzmocnienia drużyny, nadzieja leży w tym że Hansi się bardziej otworzy w stronę La Masii, ale nie można też wiecznie polegać na dzieciakach. Brak weteranów to jeden z kłopotów tej drużyny, obysmy na koniec sezonu z uśmiechem wspominali ten kryzys

1

@Pin0chet Myślę, że więcej osób martwi się La Liga niż LM, bo tutaj jak potrącimy punkty to może być ciężko Real dojść. Nie widzę za wielu klubów, które mogą im napsuć krwi, a na razie to my sami sobie większą krzywdę robimy niż przeciwnicy i przez to utraciliśmy fotel lidera. Zresztą zasłużenie.

0

@Bogan Powijam taka dla siebie na pewno

3

@Konradowskyy Słucham już z 20 lat, co prawda może nie tyle co kiedyś ale regularnie wracają na głośniki. :D Zdecydowanie jeden z mocih ulubionych zespołów, zresztą mam nawet kilka płyt.

5

@kubix05 Wygląda trochę jakby Aguero i Messi mieli syna

0

@SeWo77 Z Kaliszem bo lubię dużo zjeść

0

@Bobo25 A opóźniające się pracę nie były przypadkiem spowodowane tym, że podstawa Camp Nou o którą opiera się przebudowa była w gorszym stanie niż zakładano i były wymagane dodatkowe prace nieuwzględnione wcześniej?

0

@Marusek Informacja Mundo Deportivo jest sprzed 2-3 dni. Do tego trzeba dodać fakt, że to… Mundo Deportivo

2

@partymaker Wiem, dlatego napisałem że to zależy z czyjej inicjatywy cała sprawa wynikła. Yamal zresztą mógł się dostosować do zasad i powiedzieć, że skoro inni w ramach kary nie grali to on też nie zagra wbrew naciskom zarządu, a do tego pozostałby fair wobec kolegów. Bez szczegółów ciężko tak naprawdę wydać opinie, a to że na Yamala też spada krytyka mnie nie dziwi w końcu też jest w tej sprawie „zamieszanym” w jakimś stopniu. To, że jest to niesłuszne względem tego co wiemy to już inna sprawa.

5

@KamQiX Długo starałem się bronić zachowań Yamala itd ale tutaj klub posunął się o krok za daleko i w pełni zrozumiem jeśli Flick zdecyduje się odejść po sezonie. Mam tylko małą nadzieję, że te naciski żeby Lamine zagrał były od zarządu, a nie że sam zawodnik poszedł ze skargą wyżej. To by przynajmniej wskazywało na to, że jakieś resztki pokory w sobie ma. Kwestia właśnie z czyjej inicjatywy to wynikło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?