heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN Uciekanie się do alkoholu w kwestii odreagowania tworzy zły nawyk który prowadzi właśnie do alkoholizmu. Na początku “odreagowujesz” przy dużych problemach a z czasem już przy błahych, a na końcu sobie znajdujesz problem lub usprawiedliwienie żeby się upić. Byłem tam i nie polecam. ;)
1
@July_6_BcN To taki trochę paradoks, bo - pijesz bo musisz, ale pijesz też jak nie musisz
2
@spiderman1899 Całkiem spoko, my głównie pracujemy na rzece ale czasami zdarza się płynąć gdzieś na Morze Północne. Od 2 miesięcy współpracujemy z nurkami więc większość dnia się opierdzielam, bo muszę tylko przypilnować paliwo co robię rano i potem ewentualnie im włączyć pompę wody żeby mogli szukać rzeczy na dnie, któremu mamy oznaczone na GPS po sądowaniu. Akurat nasza firma zajmuje się różnymi pracami - budowanie pomostów od nowa, wbijanie pali pod pontony czasami pogłębianie rzeki. W sumie to przez pracę tu się dorobiłem papierów na dźwigi, koparkoladowarke, wózki widłowe, czy sportsbooty. Planuje jeszcze zrobić spawacza i może nurka, bo fajne zarobki chłopaki mają.
Na początku jest sporo strachu, ale z czasem przywyka się do tego. Kwestia, że mimo przyzwyczajenia trzeba pamiętać o wszystkich przepisach i BHP wtedy raczej się nic nie stanie. Nie powiem kilka razy w wodzie siedziałem w zimę, bo linka za nogę wciągnęła. :D
2
@AxelF Zaraz po 40 urodzinach @Comentateiro. A co zbrodnie wojenne mają datę ważności?
1
@Safrani Tzw baba z jajami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@arasz1819 Hahahaah xD Nie ma to jak litość. :D
@spiderman1899 Uroki pracy na wodzie xD Skończyliśmy pracę 2.5h temu, ale nie zdążyliśmy przed opuszczeniem mostu który podnoszą tylko o regularnych porach dnia. XD Plus taki, że zapłacone mam za 2h drzemki, buja trochę to prawie jak w kołysce się zasypia.
4
@AxelF Zapytam o opinię moją prababcie której siostrę przybili do drzwi
4
Dobrze, że dzisiaj przyszedłem o półtorej godziny szybciej do pracy, bo teraz mogę 2 godziny później skończyć. XD
0
@Ronad10 W kwestii obrony mistrzostwa - Real Madryt w XXI wieku obronił raz La Ligę - w sezonie 2007/2008. Do kolejnego takiego wyczynu trzeba się w ich przypadku cofnąć do sezonu 89/90 kiedy zdobywali 5te mistrzostwo z rzędu. Poprzednio ta sztuka im się udała w 79/80 kiedy zdobywali 3cie mistrzostwo z rzędu.
0
@Filipem Mamma mia jak amatora mnie porobił
1
@D10SLEO Do tego dodałbym np wycofywanie piłki przez zawodników przed pole karne gdy w polu karnym jest np 3 vs 3. Próbowałem już różnych ustawień i ciągle to samo, gra jeszcze w becie więc będą poprawki. Premiera za kilka dni. No i jeszcze bym się doczepił do dziwnych strzałów z dystansu - nie ma nic pomiędzy, albo przekopujesz stadion albo walisz w okno. Mam rozegrane z 30 meczów i na placach jednej ręki policzę strzały które leciały w bramkę i zostały obronione bądź minimalnie mijały bramkę. Poza tym czasami się buguje mecz w połowie i zawodnicy stoją i nie zaczynają gry, ale to chyba poprawili we wczorajszej łatce
Pewnie coś jeszcze by się znalazło ale za mało czasu spędziłem w grze żeby zauważyć. Można powiedzieć że jest realistycznie bo mam październik a wyleciało mi już łącznie z 12 zawodników z kontuzjami. Gram oczywiście Barcelona po premierze pewnie wezmę jakiś klub z małej ligi żeby się pomęczyć
0
@Herato Dobre pytanie to pewnie jeden z Czech, pytanie który
2
@directedbyfcb Oczami wyobraźni widzę Crisa na fotka.pl z podpisem “z najlepszymi ;*****” xD
1
@gaucho104 najpopularniejszy Szkot - Travis Scott. Najpopularniejszy grek Wayne Gretzky
0
@Frimpong Ten Typ Hag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
coraz bardziej odkleja trenera Liverpoolu, a dziwne bo po pierwszym sezonie wydawał mi się bardziej stonowanym człowiekiem. Może to przez to, że nie śledzę aż na tyle Liverpoolu żeby znać wszystkie nowinki
6
@spiderman1899 Były Madryciok chciał grać dla Barcy, ale się po niego nie zgłosiliśmy. Mogliśmy go mieć praktycznie za darmo, ale Enrique go nie chciał bo twierdził że Rakitic będzie lepiej do nas pasował. Przynajmniej tak donosiła prasa w 2014 roku, co później Luis potwierdził.
https://www.si.com/soccer/2019/03/13/luis-enrique-reveals-why-barcelona-decided-against-signing-real-madrid-star-toni-kroos
Ciężko się z nim nie zgodzić, rozmawiałem o tym z kolegą już przed meczem, że Araujo na szybkich napastników Realu byłby idealny, a widziałem go w składzie kosztem Cubarsiego.
0
@Rupert_Haubica Już chyba było info, że wraca szybciej niż się spodziewają i nawet w ten weekend może być powołany do kadry meczowej
2
@Lanosss On mi przypomina takiego dzieciaka z bogatego domu, co dostał firmę od ojca i Ci później mówi że ciężka praca można wszystko. XD
6
@Lanosss Gościa największym “hustle hardem “ w życiu było spłodzenie syna xD
2
@kubix05 Chyba jakaś podświadomość na mnie zadziałała, bo akurat dzisiaj odświeżałem sobie albumy Metallici. xD Chyba nigdy się nie zdecyduje, czy wole Master of Puppets czy And Justice For All
0
@Kgorecki2500 Słyszałeś coś o tych pojazach Pumy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@escarabajo hahahah xD Na pierwszy rzut oka na to nie wpadłem
1
@norbi77 Były takie sytuacje to prawda, ale były też takie że Yamal stał na skrzydle i miał w odległości 15-20 metrów od siebie Carrerasa a podanie i tak nie leciało. To z Rashfordem też zauważyłem, brakowało tych podań z których w zeszłym sezonie Raphinha strzelił sporo bramek
1
@lajcior Pamiętam jak kiedyś na wycieczce kupiłem sobie na kapiszony, delikatnie mówiąc mama nie była zadowolona. Podobnie jak z mojego zestawu szlachcica po powrocie z Malborka. XD
2
Kiedyś to piłkarze nie pajacowali w mediach tylko normalnie z klasą brali klamkę i wyjaśniali hejterow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@norbi77 Mnie niesamowicie denerwowało długie trzymanie piłki przy nodze i mało podań przyspieszających, po prostu grania do przodu. W pewnym momencie Real nawet go nie pressowal bo widzieli że postoi z piłką, porozgląda się i odda do boku
2
@norbi77 Albo by padło słynne „bardzo zly, jesteś bardzo zly”
0
@Traba727 Co najlepsze to nawet autobusem przyjechali na mecz
1
@Comentateiro Ciężko się nie zgodzić, Messi do roli lidera długo dorastał mimo, że był najlepszym piłkarzem na świecie, a jednak charaktery mają skrajnie różne. Z Messiego robili lidera, Yamal sam z siebie go robi, więc w tej kwestii się jedynie rozni nasze zdanie.
0
@Danny Gaucho Pan Wojtek to jest jednak gość, mam wrażenie że im więcej w meczu się dzieje tym lepiej wygląda. Genialny mecz wczoraj w jego wykonaniu