hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
alba tradycyjnie ostatnio czyli niechlujnie, dramat
0
zawieszenie gaviego obowiazuje tylko w lidze?
3
6 punktow poszlo sie j… w samych koncowkach (celta, osasuna, granada), tzw kontrola nad meczem
0
@Emerald taki ze kazdy wiedzial ze barto musi znalezc nastepce i ma 222 mln z kaluzli neymara i zaczelo sie przeplacanie za transfery i wynagrodzenie dla jego „nastepcow”.
0
@Janas11224 a ja sadze ze skok pazernego neymara z tatuskiem na kase, nic wiecej. kto wie ile jeszcze na boku przytulil od katarczykow
2
dziekujemy Ci Neymar za 2 (a wlasciwie 3) „najlepsze” transfery w historii klubu.. dembe, cou i griez.
3
Estanis dramatyczne wejscie
1
@basuza nie chodzi o to ilu masz zarazonych a ilu dostepnych. U nas sytuacja jest inna, wielu zawodnikow ktorzy graja nie sa zarejestrowani w pierwszym zespole
0
@El dominatore tak jest, jeden w paryzu, drugi w miami a trzeci slub na setke osob. To bylo do przewidzenia ale to sa zawodowi gracze i powinni sie pilnowac.
0
@Wizz777 oni nie trenowali razem od ostatniego meczu z sevilla. ale tak pieknie sie „pilnowali” wszyscy w okresie swiatecznym
1
@kosa96 musza miec min. 13 zawodnikow, ale na boisku musi jednoczesnie przebywac min. 7 zawodnikow z pierwszego zespolu + bramkarz. Bodajze do konca marca klub moze przelozyc 2 mecze. 3ci przelozony mecz skutkuje walkowerem.
Z tego co licze to "zdrowi" i gotowi do gry 1. zespolu sa: T. Stegen, Neto, Mingueza, Eric, Araujo, Pique, Puig, Frenkie, Coutinho i Luuk wiec chyba jeszcze za malo absencji zeby przekladac :(
0
Ostatnio Francuzi w naszym klubie oznaczaja tylko klopoty
0
Fuertes aktualnie najslabszy sedzia w LL. M.in mecz levante - atletico to byl „popis” jego poziomu sedziowania. Polaczenie z Lahozem moze byc wesolo:)
1
@Karol_VeB + Garcia z Albiolem w spieciu przy rogu ktorego nie powinno byc - ewidentny spalony
0
chyba za wszy ;)
1
Ter Stegen podlaczyl Was do pradu. 1 dobry mecz na pol roku. Limit wykorzystal w meczu z Kijowem.
2
@xparix czyli dokladnie rok temu:)
0
A Depay dalej nikomu nie odda pilki
2
@Roobo ale wczoraj bylo widac ze po tym jak dostal juz zolta to juz nie gral z taka "ikra" jak wczesniej. Wiec na pewno jest to problem.
2
I w nagrode rudy cofnal go do obrony. Dramat trener
0
@takisobiektos w sensie wyszedl z szatni na 2 pol jakis rozkojarzony. Choc w 1 pol prawie pomaranczowa. Jest tragiczny
0
Murillo niezly sabotazysta wyszedl w 2 pol. 2 bramki jego
0
wiecej Holendrow, wiecej
0
+ Lenglet zostal dowolany
8
Podobno kontrakty mozna negocjowac dopiero na pol roku przed koncem wciaz obowiazujacego. Co ci agenci zrobili mu z glowy
2
Laporta ojcem sukcesu Pereza. Nie ma jak jednym ruchem samego siebie oslabic i rownoczesnie wzmocnic najwiekszego rywala
4
@Tuc „podziekowania” naleza sie rowniez laporcie. Bez niego nie byloby Messiego w PSG a wiec i Mbappe w realu.
3
Roberto niezmiennie.. niezmiennie beznadziejnie
0
Czyzby transfer Neto? Skoro dzisiaj caly mecz zagral Pena
3
Mam nadzieje ze federacja francuska pokryje chociaz czesc wynagrodzenia Dembele. W koncu uraz wydarzyl sie na kadrze. Musza ubezpieczac sie od takich historii