0

oni przynajmniej troche szybkosci maja :) i moze zdaza uciec obroncom, a ten caly czas to samo, zejscie na prawa noge

1

cale szczescie ze Nolito nie u nas, drugiego tak schematycznie grajacego skrzydlowego nie ma

0

jak dla mnie, w zeszlym sezonie wpuszczal prawie wszystko co lecialo w jego strone, zadnej spektakularnej obrony sobie nie przypominam

1

Broni solidnie ale nic wiecej, nie wybronil nam meczy jak np. Navas realowi. Zarobek na tam wiekowym zawodniku z rownoczesnym "udobruchaniem" nowego nr 1 na lata jest bardzo rozsadnym rozwiazaniem. Akuratnie na tej pozycji pewnosc bycia nr 1 jest kluczowe.

0

czyli dawac po Mario Gomeza :)

30

"Najlepsze, co mógł zrobić klub i sam zawodnik, to zaakceptować wyrok i zamknąć ten rozdział", i tyle w temacie

0

a ja miałam nadzieję że występami we Francji podbije / potwierdzi swoją wartość rynkową i ktoś go zechce kupić, a teraz cała nadzieja w Chińczykach

0

Poziom zenujacy i do tego jeszcze ten Kazek

0

Przykro patrzec na gre Toure, czlapie niczym..

0

po raz kolejny robimy bohatera z bramkarza przeciwnikow a bravo co w bramke to siata

2

Takie mecze pokazuja ile znaczyl dla nas Xavi. Nasza pomoc to nasza bolaczka. Iniesta jak nie on, strata za strata, Rakitic z calym szacunkiem nie ten poziom a przede wszystkim nie ta rola a przydatnosc Turana przemilcze. Jedynie Busquets (chociaz nie w kilku ostatnich meczach) w tym sezonie gra na wysokim poziomie. Znakomita postawa MSN tuszowala niedyspozycje pomocy i kulawizne obrony, zabraklo MSN - nie ma wyniku. Smutna prawda.

0

Chyba juz wole Jonce, uszy bola od tego stekania

4

Tego stekajacego Kazka nie da sie sluchac

0

dawac v Persiego a w lecie kogos mlodszego

0

po to ze za chwile za tego chlopaka beda placic miliony, jest perseptywniczny, to zawodnik na kilka ladnych lat, rocznik 91, Nolito 86 moim zdaniem nie jest od niego lepszy

0

Zdecydowanie lepsza opcja jest Mahrez z Leicester, duzo mlodszy, swietny technicznie, bardzo ciekawy zawodnik

0

Mam nadzieje ze del Boski da odpoczac naszym w meczu z Belgia a juz na pewno Busquetsowi i Iniescie.

0

w madrycie nagle wszyscy dostali wolne od reprezentacji, ciekawe

0

Bartra z Masche w obronie, rudy na zawsze na lawe a Pique az przestanie gwiazdorzyc. Rakitic tez nie zasluguje na wiecej niz na lawe, problem w tym w pomocy pustki... Jezeli Verma nadaje sie na 90 min to wowczas Masche do pomocy a i tak wiecej zrobi niz Rakitic w obecnej formie.

0


tyle w temacie ronaldo i jego narcyzmu :)

5

I wlasnie on powinien byc naszym glownym celem transferowym no ale wyciagnac go od szejkow bedzie bardzo ciezko

0

A co sie dzieje z Songiem? Dlaczego, skoro byl tylko wypozyczony nie pojawil sie w klubie jak wszyscy (nie liczac poludniowych amerykancow). Tak na marginesie nie wierze ze jest gorszy od Sergio Roberto np.

0

Mysle ze z Jonca brzmialby jeszcze lepiej :)

0

powiedzial co wiedzial :) jesli zaakceptuje to zostanie hehe

0

Iniesta... no comments

0

W dzisiejszym przypadku nie przegranie to za malo, musza byc 3 pkty! VeB

0

Oby tylko nie dali losowac Figo bo wylosuje Madrytowi Monaco a nam Bayern

0

Jak zdrajca Figo znowu bedzie losowal to na pewno, a nam wylosuje Bayern..

0

Nieudane wslizgi, faul na aguero w 1pol przed polem karnym, gdyby byl lepszy strzelec niz milner smierdzialo to golem, nieudany wslizg w 2pol gdzie city wyszlo 3 na 1 i tylko dzieki Pique a raczej bledowi podania Aguero nie stracilismy bramki. Obrona to nie miejsce dla niego. Czesto gra na pograniczu i po nieudanym wslizgu nie ma nikogo z tylu. Jak wslizg mu sie uda to wowczas wyglada to szalenie widowiskowo. Gdyby natomiast gral na pivocie zamiast Busquetsa nawet po nieudanym wslizgu sa obroncy do asekuracji. Tam jest jego miejsce bo zawodnik jest super.

8

Co ten Busquets ma w glowie kiwajac sie pod wlasnym polem karnym. Fatalny nawyk, ile juz bramek przez takie jego zagrania stracilismy. Dzisiaj mu sie upieklo ale za kazdym razem jak sie kiwa pod wlasnym polem karnym to robi sie cieplo. A przy tym jest wolny jak slimak aby po stracie jakkolwiek zareagowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?