hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam nadzieje ze Baski nie wypompowali sie na tyle zeby w niedziele nie powalczyc o cos dla nas:)
0
Wszystko, drewno drewno i jeszcze raz drewno? Gramy cos prawa strona? Kazda pilke ktora moglby przyjac i pociagnac do przodu wywala w aut
0
Brawo dla naszego trenera, roberto wymiata!
0
Pierwszy do machania lapkami a sam ze 3 lapal w pol, skosil tez messiego na ewidentne zoltko
0
Illaramendi ze 3 zolte powinien dostac, madrycista p...
0
Masakra co oni odpierdzielaja, prosza sie o czerwo, tak daja sie prowokowac
0
Turek za neymara bo czuje czerwona w powietrzu
3
Druga polowa na stojaco, kartki za symulki i protesty. Ale ich zmotywowal lucho w przerwie, nie ma co
0
Sami sie prosza o klopoty, zamiast spokojnie kontrolowac mecz
2
Jaka kontrola pilki roberto, dno
1
Roberto jak zwykle tam gdzie nie powinien byc
0
szkoda ze nie wszczynaja postepowania wobec sedziow zlodzei i przestepcow takich jak aduriz
8
W szczegolnosci Ty zagrales dobre spotkanie. Jedno podanie do Messiego gdy ten zrobil rajd prawa strone i jedno podanie do Suareza gdy atl. juz srednio bronil. A tak to beznadziejnie z tylu i jeszcze gorzej z przodu. LE gdzie masz oczy?
0
Sprzedac go poki ktos jest chetny za niego sporo zaplacic
0
Już ta "trójka" z przodu miała okazję się "popisać" w Alicante i byli najsłabsi na boisku. Mam nadzieję że LE coś pokombinuje nawet zmieniając ustawienie, bo inaczej gra w ataku będzie statyczna i nic nie wnosząca. Chyba że Vidal będzie robił wiatr z przodu (oby zagrał), bo na Digne z lewej to chyba nie ma co liczyć.
0
Mateu Chaos Lahoz sedzia w derbach z espanyolem, strach sie bac...
0
Bartra slabiutenko
1
Jeszcze messi 2 bramki i paco jedna i wszyscy beda szczesliwi :)
1
Ah Paco Paco, co za poziom
0
Ney niezle zsynchronizowal sobie pauzowanie za kartki w LM i La Liga :), ciekawe czy dostanie wolne czy bedzie normalnie trenowal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
w sensie trudne, bo ważne to teraz już są wszystkie (może poza tym jutrzejszym)
3
Ardy nie ma nawet w skladzie meczowym. Moim zdaniem Ney zagra od poczatku, ten mecz trzeba wygrac, nie mozemy sobie pozwolic na strate jakichkolwiek punktow i tyle a Ney to nie obronca, faulowac raczej nie bedzie. Oby zachowal zimna glowe bo prowokowany to bedzie na pewno.
3
Rakitica nie da sie ogladac, czlapie, nie doskakuje do zawodnikow. Gdzie ten Lucho ma oczy
2
Nasza pomoc.... hmmmm mam sporo watpliwosci
18
Vidala nie ma w skladzie meczowym, to by bylo na tyle z jego kariera w Barcelonie
0
Mathieu...bedzie lepszy od Masche w obecnej formie
0
dlatego wlasnie Mascherano na srodku obrony na dzisiaj to nie jest dobry pomysl
0
Biorac pod uwage obecna forme Rudy wydaje sie lepsza opcja. Szybkosc i skocznosc przy griezmanie & gameiro/torres niezwykle wazna. A Masche w tym sezonie gra straszny piach.
0
oni przynajmniej troche szybkosci maja :) i moze zdaza uciec obroncom, a ten caly czas to samo, zejscie na prawa noge