hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Unzue na trenera HAHAHA
6
To co wyprawia Lucho przez ostatnie dni i tygodnie wola o pomste do nieba. Drugi mecz z rzedu wystawia Rudego i drugi raz z rzedu przyznaje sie do bledu i sciaga go w polowie. Ile wczoraj zrobil zmian? Az prosilo sie o wpuszczenie Alby, Ney byl podwajany/potrajany z prawej strony, az prosilo sie o pilke na obieg, kto jak nie Alba. Nie wierze tez ze Denis czy Paco po zmianie zagralby gorzej niz "najlepszy" we wczorajszym meczu Mr Rakieta. Ale po co, przeciez gralismy dobrze, mielismy dobry wynik... Najgorsze jest to, ze zmiana na Unzue to dalsze kiszenie sie w tych samych warunkach, tutaj potrzeba trenera pelna geba, a nie drugiego Taty Martino.
0
A przy tym czerwo Bale'a z tego sezonu. Kopie od tylu zawodnika Las Palmas, bez pilki, z czysta premedytacja. Dostaje bezposrednie czerwo i ile dostaje meczow kary?
7
z czego z 90% za gadanie, pajacowanie jak zreszta wiekszosc kartek w naszym zespole
2
Czy ktos moze podeslac linka do transmisji na telefonie? Z gory dzieki..
3
Unzue na trenera, 3cia brama z rzedu stracona z rogu. Oby zarzad szybko zmadrzal..
1
Jese niczym Czeryszew w ostatnim meczu, 12 (w dzisiejszym przypadku 11 po czerwie dla Bale'a) zawodnik realowcow
1
ten drugi nie lepszy
0
Co to sa za komentatorzy?!
0
okładka ASa niczym telewizja reżimowa w naszym kraju - zakłamuje rzeczywistość, tam coś zamaluje, tam coś dorysuje, i się zgadza haha
0
obawiam sie ze Bonnuci zmierza do chelsea...
1
W nagrodę za dobrą grę - wolne, brawo Lucho
0
Gomes na pozycji Busquetsa, tutaj akuratnie gra najsolidniej wiec OK. Martwi mnie obecnosc Rakitica. Juz widze te nieudolne ataki Roberto-Rakitic prawa strona. Tam przydalby sie szybszy Denis a nie "Rakieta". Tak czy siak nie ma co liczyc na pomoc. To co sobie MSN wypracuje tyle bedzie. Niestety...
1
Enrique wypad i to juz!
1
Casemiro 3x fauluje na zolta kartke, efekt? Ani pol kartki
0
Jeden raz gdy sie ladnie przedarl do przodu i raz gdy lewa noga przecial podanie i tyle. A tak to drewniane przyjecie, gacie pelne i krycie nie wiem kogo. W pierwszej polowie o maly wlos ten d... z gwizdkiem nie dal karnego za jego starcie z torresem w polu karnym w samej koncowce 1wszej smierdzialo 2ga zolta. Obowiazkiem enrique bylo pozostawienie go w szatni aby tenmogl sie przygotowac na swietowanie swoich urodzin (zrobic wlosy itd).
0
Oby nie zagral...
0
Nie chodzi wylacznie o kartki ale przede wszystkim o gre
2
"Brawa" to sie naleza LE. Roberto nie mial prawa wyjsc z szatni!
0
Roberto to chyba gra tylko dlatego ze ma dzisiaj urodziny. Nie moge...wychodzi na 2 pol
1
Roberto ze wstydu jak gra sam zejdzie i wyreczy LE
1
Brak masche na taki mecz to skandal Panie Enrique
15
Dla nas wynik kiepski, obawiam się że Celta wystawi rezerwy w niedziele żeby w pełni skoncentrować się na rewanżu w PK. Dla nich awans do finału to puchary europejskie, więc rewanż z Alaves śmiem twierdzić to najważniejszy mecz w sezonie...
1
Vidal nic do przodu? Wole miec zawodnika ktory gra do przodu niz takiego co gra wielkie zero zarowno w obronie jak i ataku
7
Byl najslabszy na boisku. Nie wiem gdzie on sie ustawial. Caly czas byla autostrada dla atletico z prawej strony. Nic do przodu, fatalnie z tylu, szkoda gadac.
0
Gdzie ten roberto sie ustawia?!
0
Roberto broni "powietrze"
0
Jak mozna wpuszczac takiego granero, przeciez od razu bylo wiadomo ze bedzie asystowal przy bramkach swojego ukochanego klubiku,
2
Tendencyjni komentatorzy.. Haha chcieli czerwonej za czysto wybita pilke
0
Sociedad gra jakby prowadzili, klepia na polowie realu i nic z tego nie wynika