hugz
Dołączył/a: styczeń 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faule, auty w to im graj
16
Nagorsze co moze sie teraz dla nas stac to zmiana trenera i ewent. efekt "miotly"
0
Kagawa mozgiem napedowym, oj Kazek Kazek..
0
najwiekszy symulant w srodowym meczu
0
niezły papużkowy serial się szykuje, rzeźnicy na start...
3
Dembele wracaj szybko zeby juz nie patrzec na jezdzca bez glowy...
0
Zwiazac mu rece, jak nie strzela rekoma to chwyta przeciwnika rekoma...
1
nie ma jak obserwowac zawodnikow na tle "ogorkow" (z caly szacunkiem) z Andory
0
Mateu Chaos....
0
A rakitic dalej na boisku...
0
Kanal 38 na nc+
2
W koncu vidal!!
0
Vidal za deulofeu!!!
0
Ile razy w zeszlym sezonie faulowal na druga zolta i nie dostawal, tak tylko sygnalizuje ile razy juz faulowal. Ze 4 faule madrycista z gwizdkiem udal ze nie widzi
8
Grubasek 7x juz faulowal, efekt 1 kartka
0
Skoncz ciu... wstydu oszczedz!
0
Jonathan Viera ze 3x tanszy niz Paulinho i grajek bardziej pasujacy do Blaugrany..
21
ten zarząd to jedno wielkie pośmiewisko.. brak słów
0
i glupi faul Turana, w konsekwencji ktorego ramos strzelil na 1;1 (tam bodajze tez Masche sie poslizgnal...), tak mozna i mozna wymieniac.
0
w meczu z Malaga Roberto byl faulowany w polu karnym tymczasem fantastyczny sedzia przyznal rzut wolny tuz przed polem karnym (przy stanie 0:1)
0
Gdzie ten Iniesta z dawnych lat..
1
Tak poprosimy o jeszcze lepsza "motywacje" dla nich zeby moc oddac mecz bez walki
0
Ter stegen zareaguje czy nie?
0
Szakira Busquets i Ter Stegen brawo oni
0
Tak i dalej będą się "kisić" w kółku wzajemnej adoracji
2
Jak mozna takiego Kazka dopuscic do komentowania
0
Roberto, Umtiti i Alba zagrozeni za kartki.. co jak co ale powinnismy wygrac z latarnia ligi, jeszcze grajac u siebie. A z tymi nieszczesnymi papuzkami na wyjezdzie, tam musimy wyjsc najlepszym skladem. Przewiduje na dzisiaj rotacje w obronie.
20
Oby bez Rakitica. Alez brakuje Vidala. Roberto w pomocy to inny Roberto niz na PO. Wowczas Rakitic nie wkurzalby swoja naciagana obecnoscia w 1wszej 11stce.
3
Rakitic to sie nadaje do...hajduka split z calym szacunkiem
1
I camacho, a tymczasem on chyba nawet zoltej nie dostal