0

Faule, auty w to im graj

16

Nagorsze co moze sie teraz dla nas stac to zmiana trenera i ewent. efekt "miotly"

0

Kagawa mozgiem napedowym, oj Kazek Kazek..

0

najwiekszy symulant w srodowym meczu

0

niezły papużkowy serial się szykuje, rzeźnicy na start...

3

Dembele wracaj szybko zeby juz nie patrzec na jezdzca bez glowy...

0

Zwiazac mu rece, jak nie strzela rekoma to chwyta przeciwnika rekoma...

1

nie ma jak obserwowac zawodnikow na tle "ogorkow" (z caly szacunkiem) z Andory

0

Mateu Chaos....

0

A rakitic dalej na boisku...

0

Kanal 38 na nc+

2

W koncu vidal!!

0

Vidal za deulofeu!!!

0

Ile razy w zeszlym sezonie faulowal na druga zolta i nie dostawal, tak tylko sygnalizuje ile razy juz faulowal. Ze 4 faule madrycista z gwizdkiem udal ze nie widzi

8

Grubasek 7x juz faulowal, efekt 1 kartka

0

Skoncz ciu... wstydu oszczedz!

0

Jonathan Viera ze 3x tanszy niz Paulinho i grajek bardziej pasujacy do Blaugrany..

21

ten zarząd to jedno wielkie pośmiewisko.. brak słów

0

i glupi faul Turana, w konsekwencji ktorego ramos strzelil na 1;1 (tam bodajze tez Masche sie poslizgnal...), tak mozna i mozna wymieniac.

0

w meczu z Malaga Roberto byl faulowany w polu karnym tymczasem fantastyczny sedzia przyznal rzut wolny tuz przed polem karnym (przy stanie 0:1)

0

Gdzie ten Iniesta z dawnych lat..

1

Tak poprosimy o jeszcze lepsza "motywacje" dla nich zeby moc oddac mecz bez walki

0

Ter stegen zareaguje czy nie?

0

Szakira Busquets i Ter Stegen brawo oni

0

Tak i dalej będą się "kisić" w kółku wzajemnej adoracji

2

Jak mozna takiego Kazka dopuscic do komentowania

0

Roberto, Umtiti i Alba zagrozeni za kartki.. co jak co ale powinnismy wygrac z latarnia ligi, jeszcze grajac u siebie. A z tymi nieszczesnymi papuzkami na wyjezdzie, tam musimy wyjsc najlepszym skladem. Przewiduje na dzisiaj rotacje w obronie.

20

Oby bez Rakitica. Alez brakuje Vidala. Roberto w pomocy to inny Roberto niz na PO. Wowczas Rakitic nie wkurzalby swoja naciagana obecnoscia w 1wszej 11stce.

3

Rakitic to sie nadaje do...hajduka split z calym szacunkiem

1

I camacho, a tymczasem on chyba nawet zoltej nie dostal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?