0

Dani ależ ześ mi zaimponował w tej chwili

3

Jprd jak Raschforda wykupią to będzie kolejny dramat. Nie dziwię się że poleciał z ManU i z Aston Villa.

0

@JiXSaw Po prostu eleven powinien mieć wszystkie mecze LaLiga przecież Orłowski to jrst imbecyl

0

@bbartekfcb Czy to maż Teresy Orlowski???

7

Coś Nico mówił że walczą o najwyższe cele....

4

Zasłona dymna szczury z Madrytu podgrzewają atmosfere. Jestem pewnien że zagra

0

@Encore Szkoda że nie gadał o sztywnych zasadach i 60...normalnie dzban

5

@Muhitos Czytaj ze zrozumieniem że były rozbieżności między klubami a nie klub zawodnik.

0

Myślę że pierwsza trójka Ter Stegen, De Jong,Araujo w dalszej kolejności Lewandowski ,Olmo , Balde.

1

@norbi77 zgadzam sie w 100% po 90 minutach wyłączyłem. Tu nie złota malina dla filmu lecz platynowa.Di Caprio nie powinien sie zgadzać by zagrać główną rolę. Dno,dno i jeszcze raz dno

0

Taaa biedne lokalne dzieci w Dubaju. Na dobrą sprawę mógł wyskoczyć gdzieś w pobliżu Barcelony na plażę i pograć z lokalsami.

1

@blakkudium Schlotterbeck zapraszamy do wypierdalania. Normalnie absurdalne rządania. Zresztą nie jest to poziom Bastoniego by sobie tak zagrywać. Niech zostanie w tej lidze ogórkowej bo jak mu sie skończy kontrakt to tak podpisze z Bayernem.

2

@Comentateiro A juz myślałem że to wędrowiec z Budapesztu albo Brukseli.Dawaj adres pakuję go do wora i przywiozę jako prezent dla Donalda.

1

@mordini123 Lepiej jak by zagarnęli cała La Ligę bo canal+ i komentatorzy to amatorszczyzna....

0

@Sulimo A na całe Perezowskie plemię i pole zrzuć wszystkie plagie egipskie.....

0

@mildan1704 A czego spodziewałeś się od bydła??

0

Zapakować parodyste i wysłać z powrotem do Amsterdamu. De Jong to istny sabotażysta człapie w obronie a jak ma wyprowadzić atak to albo koszmarnie poda albo zagra do tyłu. Skończ wstydu oszczędź......

0

@Ojciec5tkidzieci Pis też mówił o pojednaniu. Tylko nie mówi się tu o Konfederacji...

0

@Kamil01 Ostatnio to standart dawno powinni zatkać to gówno jest gorzej niz dawniej.

8

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY A może prowadzi to sympatyk Konfy albo Brauna powinieneś jemu podziękować. Ale pamiętaj że za dobrą usługę się płaci. Zresztą zawsze możesz poszukać tańszą usługę nawet parę kilometrów dalej.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 3 dni do meczu i dalej cisza. Pewnie półfinały pokażą dopiero.

0

@Popitek12 Idź i powiedz wujkowi że PiS teraz da d..y Braunowi byle Naczelnik Jarosław mógł dalej propagandę siać... A w ławach Pis znajdzie się Olszański i reszta wykolejeńców bo teraz siedzący będą już w Budapeszcie.

0

Jakaś transmisja? Proszę na priv.

0

Wiadomo dlaczego De Jong nie gra?

0

Statystyki ma fenomenalne ale na ligę polską.

0

@Midast Miał nie złe momenty gdy chował do kieszeni męczennika z Realu . Może po prostu wiecej pracy z psychologiem. Ma warunki do grania na dobrym poziomie ale coś go blokuje.

0

@VegetaPolska Skoro nie należą do kadry A to dlaczego kadra opłaca wszystkie wyjazdy??????Stoch trenera opłaca ze swojej kieszeni?

0

Pytanie do kibiców skoków narciarskich . Czy nasi zawodnicy są tak słabi czy po prostu trener jest tak tragiczny. Bo czytałem że tylko nasz trener może im pomóc. Czyżby pomysł z PZPN że tylko polska myśl szkoleniowa.... Ja nie mogę pojąć tej sytuacji . Jak można od kilku sezonów być ogórkami.

0

Siedzę i mówię do kumpla 40 sek. 1:0 dla nich. Byście widzieli jego spojrzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?