0

@bezalkoholowy Proponuję co obudź sie

0

@bezalkoholowy Kto według ciebie stawia na dobro Polski? Tylko nie mów że nie ma takich . Skoro interesujesz sie polityką to masz faworyta. A tak a propos Żurek ukonczył studia w latach 90 myśle że około 95/96 to gdzie tu komuch????Zabłyśnij intelektem.

1

@LOPEZ16 Problemem jest Deco i finanse klubu. Ferran jeden dobry mecz na 10. Lewandowski z silnym obrońcą na plecach nic nie zrob. I przede wszystkim ławka rezerwowych. I teraz wisienka na torcie zawodnicy typu De Jong ,Ter Stegen, Araujo to twarze blamaży ligi mistrzów. Deco zamiast kręcić lewe interesy powinien wszystkich sie pozbyć. Kolejny do odstrzału z tej 3 to ten bezzębny pseudo rekin. Oczywiście nie zapominajmy o Lewandowskim który oszukuje swój wiek. Gołym okiem widać że nie ma siły na pressing.

0

@bezalkoholowy Tobie to lepiej pasuje jedno oki pirat Braun.Czy ja wymieniłem te persony do naprawy praworządności?Weź na wstrzymanie albo nie pij więcej.

0

@comtedurgell Tylko że Paulinho zrobił u nas robotę. Zresztą z Currym powinni zakończyć współpracę.

1

Dziś miałem czas i obejrzałem na kanale Zero wywiad Stanowskiego z Żurkiem.Jeśli Żurek to co mowił to zrobi to będzie pierwszy który chce wszystko naprawić zgodnie z literą prawa. Stanowski chciał go zdominować ale widział że wpadł na dobrego zawodnika.Zresztą nie dał się wciągnąć w gadkę i potrafił rozmowę prowadzić na własne tory.A wy co sądzicie? Zresztą planuję zobaczyć jutro kolejny odcinek z tą panną co o niej pisaliście.

0

@TR3YWAY Dlaczego wyświetlacie na tej stronie tego głupka nie dość że upośledzony to jeszcze patus. Nie dawajcie im zarabiać

0

@mordini123 Wolałbym bez canal + bo to jest bez sensu raz tydzień tak a na drugi inaczej.

3

Wczoraj oglądałem grę Arsenalu jaka tam jest intensywność i przede wszystkim dokładność. Nie dziwię się że Guardiola oddał Ferrana z City bo wiedział że to drewno . Widać u tych chłopaków z Arsenalu że chcą grać że bawią się piłką a tu De Jong od niechcenia gra.

2

@TR3YWAY Generalnie zagrał dobry mecz

0

@Trojanek23 Czy ty już totalnie ogłupiałeś? Jak można pozwalać na sprzedaż alkoholu w pracy? Prawo jest równe dla wszystkich koniec i kropka! Śpiewy chodzenie po dachu najebany to jest ok ? To dajmy pozwolenie aby z klubu abstynenta zatrudnić do sklepu monopolowego albo złodzieja do banku. W czasie przerw w sejmie między głosowaniami powinni uczestniczyć w pracach w komisjach a nie chlać na umur.Bez wyjątku siedzisz 8h w sejmie masz zakaz picia nawet w przerwie.Alkohol sprzedawany powinien byc po za sejmem. A jeśli złapią najebanego na głosowaniu zabierać immunitet i po prostu wyjebać z roli posła.

2

@gumaz W czym problem? Pracują płacą podatki mi nie przeszkadzają. No przecież prawilnny Polak bedzie gardził taką pracą.

3

Ronaldinho bądź Puyol

1

Kary umowne zapłaci Laporta za Limak.....Kompromitacja

0

@reloaded na tych rzeczkach nic nie chodzi tragedia

5

@pluszek Teraz czekamy aż ten pseudo prezydent poczeka by ułaskawiać kumpli. No i oczywiście nie długo ma obniżyć prąd o 30%.

1

Tylko taki dzban mógł grać w Realu. Daleko nie szukać Bellingham przecież też z wybujałym ego. Krystynce boli dupa że Messi ma wszystko co możliwe

2

Torres i Lewandowski muszą odejść. Dwa totalne drewna.Ale co zrobić jak szwagry mają pustą kasę.

4

Mam nadzieję że po sezonie ten leszcz Torres zostanie pogoniony.Tu widać brak zmiennika w ataku. Raschford widać dlaczego nie był gwiazdą Premiership. Ogólnie wynik uratował Szczęsny. Na nowy sezon napastnik plus solidny srodkowy obrońca. A ci co mówią że Balde to mega talent to proponuję sie udać do lekarza . Jeśli MC da za niego 50 mln niech idzie w pizdu.

3

Jprd Torres jest bardzo słaby

0

@BORO_12 Garcia jest za wolny męczennik mu ucieknie w każdym momencie . Garcia ewentualnie na zmianę później za de jonga

0

A tak poważnie tu wyjdą jeszcze opóźnienia i inne głupoty takie jak awarie i oczywiście przekręty finansowe? Gdzie kary za opóźnienia?

0

@konraden Byleś w złym miejscu. Laporta mówił że z innej strony jest miejsce widokowe.

0

@Vegeta88 Nawrocki obywatelski a kto płacił? Sam z własnej kieszeni? Pis z nakradzionych pieniędzy dawał. A wcześniej Duda skąd brał? 2 razy wybory parlamentarne i kto dostawał od spółek skarbu państwa? Nie pogrążaj się!

0

@Kozinho. Taaak Trzaskowskiemu dawał Orlen i inne podmioty przez ostatnie lata.Przecież jak Tuska ściągali z Brukseli do Polski to też miał siedzieć. Zresztą kto wiecej dostawał hajsu na kampanię przez ostatnie lata?

0

@MYTO Powinien powiedzieć pisowska prokuratura bo tak ją obsadzili aby wyczyścić to pisowskie gówno trzeba lat

1

Akurat to on nie ma zbyt wiele do gadania. Jego słowa są na tyle uczciwe jaki był uczciwy do KDB jak mu jego pannę dmuchał.

1

Co sie dzieję z Raphinhią ciągle przesuwają jego powrót.

4

@Murazor Zrobiłem mu piękny wykład skoro rolnik miał wszystko to był komuchem. Zwykły rolnik był ubogi i trochę zacofany. No ale tu nagrody maszyny dla mnie to zwykły donosiciel i dupowłaz . Zresztą im ciągle mało. Ja mam wyrobione zdanie co do rolników i nie przekona mnie ich wieczny płacz.

9

@mercurial2000 Zresztą gdyby nie było by konkurencji to dami byście regulowali ceny. Przykro mowić ale większość rolników to pazerni ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?