ikar34
Dołączył/a: październik 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bezalkoholowy Proponuję co obudź sie
0
@bezalkoholowy Kto według ciebie stawia na dobro Polski? Tylko nie mów że nie ma takich . Skoro interesujesz sie polityką to masz faworyta. A tak a propos Żurek ukonczył studia w latach 90 myśle że około 95/96 to gdzie tu komuch????Zabłyśnij intelektem.
1
@LOPEZ16 Problemem jest Deco i finanse klubu. Ferran jeden dobry mecz na 10. Lewandowski z silnym obrońcą na plecach nic nie zrob. I przede wszystkim ławka rezerwowych. I teraz wisienka na torcie zawodnicy typu De Jong ,Ter Stegen, Araujo to twarze blamaży ligi mistrzów. Deco zamiast kręcić lewe interesy powinien wszystkich sie pozbyć. Kolejny do odstrzału z tej 3 to ten bezzębny pseudo rekin. Oczywiście nie zapominajmy o Lewandowskim który oszukuje swój wiek. Gołym okiem widać że nie ma siły na pressing.
0
@bezalkoholowy Tobie to lepiej pasuje jedno oki pirat Braun.Czy ja wymieniłem te persony do naprawy praworządności?Weź na wstrzymanie albo nie pij więcej.
0
@comtedurgell Tylko że Paulinho zrobił u nas robotę. Zresztą z Currym powinni zakończyć współpracę.
1
Dziś miałem czas i obejrzałem na kanale Zero wywiad Stanowskiego z Żurkiem.Jeśli Żurek to co mowił to zrobi to będzie pierwszy który chce wszystko naprawić zgodnie z literą prawa. Stanowski chciał go zdominować ale widział że wpadł na dobrego zawodnika.Zresztą nie dał się wciągnąć w gadkę i potrafił rozmowę prowadzić na własne tory.A wy co sądzicie? Zresztą planuję zobaczyć jutro kolejny odcinek z tą panną co o niej pisaliście.
0
@TR3YWAY Dlaczego wyświetlacie na tej stronie tego głupka nie dość że upośledzony to jeszcze patus. Nie dawajcie im zarabiać
0
@mordini123 Wolałbym bez canal + bo to jest bez sensu raz tydzień tak a na drugi inaczej.
3
Wczoraj oglądałem grę Arsenalu jaka tam jest intensywność i przede wszystkim dokładność. Nie dziwię się że Guardiola oddał Ferrana z City bo wiedział że to drewno . Widać u tych chłopaków z Arsenalu że chcą grać że bawią się piłką a tu De Jong od niechcenia gra.
2
@TR3YWAY Generalnie zagrał dobry mecz
0
@Trojanek23 Czy ty już totalnie ogłupiałeś? Jak można pozwalać na sprzedaż alkoholu w pracy? Prawo jest równe dla wszystkich koniec i kropka! Śpiewy chodzenie po dachu najebany to jest ok ? To dajmy pozwolenie aby z klubu abstynenta zatrudnić do sklepu monopolowego albo złodzieja do banku. W czasie przerw w sejmie między głosowaniami powinni uczestniczyć w pracach w komisjach a nie chlać na umur.Bez wyjątku siedzisz 8h w sejmie masz zakaz picia nawet w przerwie.Alkohol sprzedawany powinien byc po za sejmem. A jeśli złapią najebanego na głosowaniu zabierać immunitet i po prostu wyjebać z roli posła.
2
@gumaz W czym problem? Pracują płacą podatki mi nie przeszkadzają. No przecież prawilnny Polak bedzie gardził taką pracą.
3
Ronaldinho bądź Puyol
1
Kary umowne zapłaci Laporta za Limak.....Kompromitacja
0
@reloaded na tych rzeczkach nic nie chodzi tragedia
5
@pluszek Teraz czekamy aż ten pseudo prezydent poczeka by ułaskawiać kumpli. No i oczywiście nie długo ma obniżyć prąd o 30%.
1
Tylko taki dzban mógł grać w Realu. Daleko nie szukać Bellingham przecież też z wybujałym ego. Krystynce boli dupa że Messi ma wszystko co możliwe
2
Torres i Lewandowski muszą odejść. Dwa totalne drewna.Ale co zrobić jak szwagry mają pustą kasę.
4
Mam nadzieję że po sezonie ten leszcz Torres zostanie pogoniony.Tu widać brak zmiennika w ataku. Raschford widać dlaczego nie był gwiazdą Premiership. Ogólnie wynik uratował Szczęsny. Na nowy sezon napastnik plus solidny srodkowy obrońca. A ci co mówią że Balde to mega talent to proponuję sie udać do lekarza . Jeśli MC da za niego 50 mln niech idzie w pizdu.
3
Jprd Torres jest bardzo słaby
0
@BORO_12 Garcia jest za wolny męczennik mu ucieknie w każdym momencie . Garcia ewentualnie na zmianę później za de jonga
0
A tak poważnie tu wyjdą jeszcze opóźnienia i inne głupoty takie jak awarie i oczywiście przekręty finansowe? Gdzie kary za opóźnienia?
0
@konraden Byleś w złym miejscu. Laporta mówił że z innej strony jest miejsce widokowe.
0
@Vegeta88 Nawrocki obywatelski a kto płacił? Sam z własnej kieszeni? Pis z nakradzionych pieniędzy dawał. A wcześniej Duda skąd brał? 2 razy wybory parlamentarne i kto dostawał od spółek skarbu państwa? Nie pogrążaj się!
0
@Kozinho. Taaak Trzaskowskiemu dawał Orlen i inne podmioty przez ostatnie lata.Przecież jak Tuska ściągali z Brukseli do Polski to też miał siedzieć. Zresztą kto wiecej dostawał hajsu na kampanię przez ostatnie lata?
0
@MYTO Powinien powiedzieć pisowska prokuratura bo tak ją obsadzili aby wyczyścić to pisowskie gówno trzeba lat
1
Akurat to on nie ma zbyt wiele do gadania. Jego słowa są na tyle uczciwe jaki był uczciwy do KDB jak mu jego pannę dmuchał.
1
Co sie dzieję z Raphinhią ciągle przesuwają jego powrót.
4
@Murazor Zrobiłem mu piękny wykład skoro rolnik miał wszystko to był komuchem. Zwykły rolnik był ubogi i trochę zacofany. No ale tu nagrody maszyny dla mnie to zwykły donosiciel i dupowłaz . Zresztą im ciągle mało. Ja mam wyrobione zdanie co do rolników i nie przekona mnie ich wieczny płacz.
9
@mercurial2000 Zresztą gdyby nie było by konkurencji to dami byście regulowali ceny. Przykro mowić ale większość rolników to pazerni ludzie.