ikar34
Dołączył/a: październik 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszystkie europejskie kluby maja FFP oprócz P$G i City..... a ten stary cap Tebas będzie wszystko robić pod górkę.
2
@Criss18Barca Ja perełka i jedna szklaneczka Hennessy Lebron James z colą zero. Zdrowie.
1
@kejdzi Kolego niestety nasz kraj jest podzielony.W większości po lewej stronie Wisły zjeby katoprawicy. Pracuję w De i spotykam ludzi z Lublina,Zamościa,Chełma i większości to ludzie nie rozgarnięci,zacofani i gówno wiedzą o życiu. Siedzą w tym zaścianku i myślą że bohater Kaczyński wszystko im da. Ich trzeba od razu do pionu i mówić jesli nie pidoba ci sie normalne zycie w cywilizowanym kraju to cały Wschód jest wolny od Białorusi po Kamczatke.
2
@papikkuchta Dzieciaku ja mam 44 i pamiętam złe czasy i nie życzę komuś by był zamknięty w kraju bez możliwości wyjazdu. Jeśli mnóstwo ci osób mówi że nie tak coś z tobą to zastanów się i weź na wstrzymanie. I jeszcze jedno jesli my mamy nie pokolei w głowie to co ty masz? Jeśli nie podoba ci się forum bądź osoby tutaj to wy......j gdzieś do ludzi o twoich zjebanych poglądach.
0
@paweldunajecfcb Kopnij w dupę tą osobę i to całe towarzystwo. Tkwić w tosycznym związku to był twój wybór. Czas na zmianę w twoim życiu nie martw się o towarzystwo teraz jest czas na twoje szczęście nie innych.
3
@papikkuchta Siejesz ferment ze swoim wypranym mózgiem przez republikę. Weź wyslij parę stówek do ojca dyrektora by rozum ci wrócił. Kilka osób z tej strony jasno i wyraźnie podaje ci przykłady a ty jak nawiedzony masz swoją wizję. Ty po prostu jesteś .... ehhhh szkoda pisać i tłuc w ten łeb.
2
@papikkuchta Najlepiej swoją prawicową ideologię zamknij w glowie i nie wypuszczaj takich wysrywów. Zacofanie narodu ciąg dalszy przez patokatolikow.
0
Raschford floop czy top? Daję mu 2 kolejki i będzie grzać ławę.
2
Jprd przy przewadze 2 zawodników te katastrofalne podania....
1
@Herbert Niech wszechobecny i nie zastąpiony redaktor M.Doniec Ps. Kopiuj-wklej wprowadzi artykuły
0
@adrianrtf Nie można tu wprowadzać własnych zmian lub propozycji.Redaktorzy robią kopiuj-wklej ot cała filozofia.A "szefowie" strony są głusi na propozycje la ramblowiczów chyba że proponujesz reklamę na stronie.Zresztą myślę że powinny być link z kamerki na żywo z placu budowy
2
Można by tak tych pseudo-redaktorków tu nie dopuszczać. Wydaję mi się że pisane artykuły to kopiuj-wklej. Panuje optymizm by ich wykopać na białą stronę.
1
@clyde Nie pisz proszę "naszych wschodnich braci" to nie są nasi bracia. Nigdy nie byli i nigdy nie będą.
0
@Kismeth Tam nawet nie ma kasy na juniorski kontrakt
3
@tgrzeb To manipulator. Co robił jak Bravo był pierwszym bramkarzem?Tu nie ma sentymentów. On nie będzie wybierać kto jest pierwszym bądź drugim bramkarzm.
56
On już kopał dołki jak był Claudio jako pierwszy bramkarz. Zaczął szantażować klub by nastał jego czas. Czas pogonić dziada.
1
Dać chłopakowi szansę czym sie różni od Fatiego gdzie 2.5 roku doił klub z kasy?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
3
Oby ci synku nie przyszły pierdy do głowy żyj pasją a kasa sama przyjdzie . Powodzenia gówniaku!!!!!!
0
A teraz Bilbao degradacja o 3 ligi za finanse..... I wtedy zobaczymy jak będą tworzyć klub z braciszkiem.
2
@Goralkov Nie rozumiesz kwestii zwykły obywatel a piłkarz co zarobił kasę na kilka pokoleń. Messi i całe amigos wydoili klub do cna. A jak się kasa kończyła to każdy spierdolił. Nawet rządowi zgodzili się na obniżkę. Zresztą Perez by pogonił towarzystwo jak by tak chcieli zarabiać. Przecież u nas są większe pensję niż w Realu i później zdziwienie że klub kokosa na ławce rezerwowej.
1
A rządowi kolejny transfer za 50 mln bez żadnej sprzedaży.... Tebas lubi to.
1
Genetalnie uważam że czas Rashforda minął. Skoro jest non stop od kilku sezonów wypychany z klubu to myślę że to placek na miarę Roque. Nawet Aston by go wykupilaskoro taki supsr
13
@Starrk Pod stołem u Jarosława.
0
@lysy1015 Nie do końca. Nam jest potrzebny prawy skrzydłowy by wiatr robił. Widziałeś jego grę w reprezentacji? Gość ma mega potencjał a z ręką Flicka może zwiększyć liczby.
1
@PanMietek Mam S24+ i jestem mega zadowolony. Koleś z pracy wziął 16 i powiedział jedno.... Więcej żadnego zgnitego jabłuszka. Foty lepsze w Samsungu. I jeśli chodzi o cenę to wybór jasny.
0
@Vegeta88 Ty zawsze taki mądry że prowokujesz a później zgłaszasz o bana. Nie dyskutuję z takim osobnikiem jak ty. I nie udzielaj sie w moich komentarzach.
1
@norbi77 ale rządzący dalej cipy. W ryj patusa i pokazać gdzie jego miejsce.Mam w pracy wyborce konfy i pisu i jednak mówi że to dno i 3 metry gówna
0
Takkkkk te patusy za 800 plus co nie mają do roboty w domu..Mówię szczerze gość mi blokuje drogę i jadę z typkiem. Niech woła straż graniczną ? Czy jest upoważniony do kontroli bez dokumentów bez odznaki. Lecę z patusem.
1
Za miesiąc wracam z pracy z De do PL i czekam za Bąkiewiczem broniącego granicy. Każdego typka walej w ryło nawet tych cieciów z ROG. Strażnicy z texasu. Ludzie, narodzie czy wy macie mózg? Jestem 8 lat w DE i nie widzę wypychania i wiezienia na granicę. Teraz czekam na atak pisowcowców z konfy!!!