7

Pisałem o Tello.
Za to mlody, nowy Barceloński Cristiano Ronaldo, mianowicie Deulofeu kończył w tym roku 32 lata.

Jezu. Ja nie jestem aż tak stary...

0

@FCB24 ale to byly chore czasy xD

1

@FcPortoFan1999 i obiecujący!

45

Cristian Tello w tym roku kończy 35 lat.
Czujesz sie staro?

3

Olise jak Cristian Tello w zlotych czasach

1

@MessiForeverTheBest no tak, to juz takie bardziej ironiczne jest.
Niemniej, piekny memik. Życie...

3

@MessiForeverTheBest z życia wzięte.
"No ale nie wiem", "moze sie nie znam ale...", "no ale moge sie mylić".
Piękne

1

@arasz1819 dokładnie tak. A Ty chyba masz na myśli rakietnice.

3

@MesQueUnClub_87 serial Total War.
Z karcianek Magic the Gathering

0

2

@arasz1819 ja zawsze z shotgunem latałem. Kurde, nostalgłem.

1

@BorzyKrzys odsiedział swoje? Odsiedział.
Zgodnie z wyrokiem wychodzi na wolność? Zgodnie.
Postanawia poprawe? Nie.
Czy sądownictwo w Polsce jest przygotowane na takie przypadki? Nie.

Już z Trynkiewiczem musieli kombinować. Gdzie w tym wypadku kara śmierci to w zasadzie czynność dla dobra ludzkości.

3

@arasz1819 Quake III Arena to chyba najlepsze w co grałem w tamtych czasach. Nie nudziło sie nigdy.

2

@Sulimo najlepsza część obok Black Flaga i sagi z Ezio.
Tez kupę czasu grałem. Motyw bitew jest genialny.

6

@blakkudium za 130 mln to oni nas mogą w dupe pocałować co najwyżej.

0

@MeAndSwan tylko pad.

0

@karci0 byl kiedys taki pilkarz Eusebio Sacristan.

0

@clyde a jaki jest Twój typ? Do czego mozna sobie wieczorem fajnie usiąść? Uwielbiam gry wojenne, Assassins Creedy, GTA i tego typu podobne.

0

@clyde a najlepsze wyscigi do kupienia? Grałem kiedys kupę czasu w gran turismo któreś na ps3 i bylo genialne.

0

Gdzie najlepiej kupic teraz klucz do gry na PS4? Ktoś mi mowil ze mozna juz kupować tylko na PS Store. Prawda to?

26

Kocham ten kraj i ten naród!
Co za zajebisty weekend!
Podzielony, ale jak chcemy to umiemy!


0

@JordiAlbion o kurde daj jakies przykłady. Bo ja od czasu do czasu tylko rzucę okiem na to ile zebrano poki co.

1

W Łodzi pada śnieg xD

2

Pedri to przyszła/teraźniejsza krzyzowka Iniesty z Xavim, a Fermin?
Zastanawiam się do kogo go porównać. Połączenie Davida Villi z Fabregasem? Jakie mixy Wam przychodzą do głowy? Taki przebojowy i bardziej udany Rafinha.
Zajebisty chlopak. Super, ze go mamy. Oby na lata.

0

Idealny mecz, żeby Araujo wszedł. :D

0

@Ptasior pisałem o tym ostatnio to zostałem wyśmiany.

0

@RomanGroza spokojnie. Nie schodził na noszach, tylko poszedł na nóżkach elegancko do szatni.

17

Nie ma co się łamać co do Yamala.
Co za różnica, czy Yamal będzie tworzył 10 okazji na mecz, czy Bardghji 3 okazje na mecz, skoro i tak nikt żadnej okazji nie wykorzysta.

3

Ehh. Gdyby tylko Roony był prawonożny....

0

@kejdzi Ferran jakby się odpowiednio poturlał to byłby karny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?