jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia swój. Sedzia swój.
0
@tadzik447 tylko niech sie Widzew zamieni miejscem z Arka.
0
@mateuszeg nie zwróciłem uwagi. Szkoda xD
6
@Messibestplayerintheworld ciekawe ile musielibyśmy dopłacić zeby wzięli Ferrana.
2
@Giwera najlepszy w historii z historycznym rekordem z ostatnich dni. :)
14
Na styku ta sytuacja. Do interpretacji.
0
@jamesbond6 no tak.
Chodzi mi o to, że z przeciętna grą poszczególnych graczy jesteśmy w stanie ogolić takie zespoły 7:2.
Co gdyby pierwsza polowa nie byla taka średnia?
28
Wygrana w LM 7:2 z Newcastle a oceny jak za wymęczone 2:1 z Getafe. :(
4
Laporta wygrał wybory i od razu pogromy.
0
O kurna o 18.45 mecz dzisiaj. Szkoda.
20
@aiven zaczyna? Zawsze bylo
5
@michal26 Klasycznie Konfederacja dostanie z 5% mniej niż w sondażach a Brauniarze nie wejdą. Tak to się skończy.
2
@Safrani nie ma szans. Jestem nie do kupienia.
No, chyba ze bedzie mi odbierał dzieci z przedszkola. Możemy negocjować.
1
@taxky a tak psioczyli tu na to wypożyczenie...
0
@FcPortoFan1999 a kto inny? :P
Pique?
1
@tomek8756 czyli za 5 lat wygra.
5
Nie byłbym zaskoczony, gdyby Font zdobył wiecej głosów bez wywiadu Xaviego.
Szkoda, że General sie zblaznil. Rysa na wizerunku.
2
@Safrani chyba najważniejszy mecz dla Widzewa. Szkoda ze wyjazd
1
Chyba jedyny kawałek z tej płyty, który mi odpowiada.
Świetny tekst, kapitalnie napisana gitara, Hans brzmi jak w 52 Dębiec, Litza w żywiole...
Po prostu dobra Luxtorpeda.
@JimMorrisonFCB @Colon @kuz @MadafakinGuy @michal26
2
@Chimera piwo, a szczególnie dobre, pite z umiarem nie szkodzi, nawet w dużych ilościach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Irmscher10 no nie. Wszystkie sztuki oddają. Mieli jakies przeboje ponoc ale nie dopytywałem.
Generalnie jestem zdania, ze silnik 1.0 to jest dobry na motocykl a nie do auta.
2.0 HDi kiedys, jeszcze bez dwumasy, FAPu... nieśmiertelne.
1
@FCB_dimiC tez mi sie tak wydaje. Ogrom miejsca, wyposażenie git, wygodne.
0
@Irmscher10 wbrew pozorom wszystkie sprzedają w jakimś tam rozliczeniu.w 2022 kupowali.
0
@FCB_dimiC co okolo 150 tysiecy km nalotu.
1
@Irmscher10 a widzisz, wlasnie zmieniają flotę z Focusów 1.0. :)
Podobno tragedia.
Ja mam w rodzinie jeszcze starego Peugeota 3008 z 2010 roku z silnikiem 2.0 HDi. Nie do zajechania. Nie wiem co sie stalo z PSA. Kiedys robili nieśmiertelne gabloty. Berlingo, 206, 307 (pomijając elektryke).
1
@JimMorrisonFCB no te Cupry są super wykonane.
Ale nie wiem czy ten diesel nie robi roboty mimo wszystko. Spalanie powinno być zdecydowanie mniejsze.
Tym bardziej jak dodamy skalę, ze handlowcow ma chyba 16 z czego pamiętam.
0
@Irmscher10 czytałem kiedyś o tych PureTech ze byl problem chyba z paskiem? Czy smarowaniem. Ale z czego pamiętam to naprawili.
Też pierwsza mysl to Octavia.
Ale mialem kiedyś ją z silnikiem 1.4 TSi I byla serio spoko. Ale diesel to diesel...
1
@Kozinho. No musi to byc jeden z tych trzech niestety podobno. :/
Ja bym od kopa polecił jakąś Camry. Albo Lexusa ES bo są na wyprzedaży chyba wciąż.
0
Pytanie od kumpla, bo wybiera handlowcom auto służbowe.
Ma dobre oferty w podobnej cenie na nowe:
- Cupre Formentor 1.5 tsi 150 KM
- Peugeota 3008 1.2 Pure Tech (nie znam mocy)
- Skoda Octavię 2.0 TDi 150 KM w Kombii.
Co doradzicie i czemu? Średnio podobno robią 50-60 tys km rocznie.
Jak znacie tu jakichś samochodowych geeków to przywołajcie please.