jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Może i pierdołowata kompilacja, ale jakoś kąciki ust kierują sie ku górze.
0
@bodzio10 no porównując, druga strona drabinki to tak.
0
Ale mamy autostradę do finału.
Dopiero zauważyłem. :O
Najgorsze to Atleti potencjalnie chyba...
Chociaż juz nie takie sztuki się kładło. ;)
0
@Natenczas zmniejsza, jak sie pojawia samoloty na prąd. :)
1
@Stinger_ nie ma kraju, ktory nie zdobył medalu? Czy pominąłeś specjalnie?
Edit: dobra juz wiem ze 92 kraje uczestniczyły.
0
Ale cisza na trybunach. Makabra.
1
@Kozinho. Nie no ciezko jest. Na szczęście rodzina do mnie zagląda i mi pomaga. Gdyby nie to to nie wiem co bym zrobił.
0
@MessiForeverTheBest oczywiście, ze mam.
4
U mnie jakiś nawrót nastał.
Było lepiej i raptem się coś spieprzyło. Niesamowite na jakiej łasce mózgu jesteśmy. Przerażające.
Miłego wieczoru Ramblo!
PS: zapisałem się na hipnoterapie. Podobno pomoże. Byłoby cudnie, bo kwota rzuca na kolana. Ale zdrowie najważniejsze. Szczególnie ten mój pusty łeb.
0
Nie wiem kto bardziej nie zasługuje na fotel lidera.
Barca czy Real.
1
Olmo to najdroższy kasztan na świecie.
10
Kibice Realu i tak powiedzą, że to AI.
8
Dobrze, że dzięki kupieniu sędziów i innych Negreirów Barcelona zapewniła Realowi karne z dupy.
Business is business.
2
Niech wygra ktokolwiek poza Niemcem i Austryjakiem.
2
@Popitek12 przegrał kiedys partie na premovach w kilka ruchow
0
Jakiś mocny thriller albo horror polecicie?
2
@July_6_BcN Jak w pierwszej połowie będzie dla nas 2-0, to będę pewien awansu. Zawsze w drugiej połowie gramy lepiej w tym sezonie.
5
@tbas Nic nie robi, bo Joan Laporta nie egzystuje w zarządzie od tygodnia. Dlatego może pisać wszystko co chce.
23
3 marca 2026.
Gol Gerarda Martina na 6:1 po dośrodkowaniu od Yamala.
Podręcznik już napisany. Kwestia wdrożenia. :D
4
@jakub1906 no to mi pasuje układ jaki przedstawiłeś, bo to oznacza dogrywkę. xd
1
@MiloszFCB1899 nieprawda.
0
Nie powinniśmy wychodzić na rewanż.
0
Po co sprawdzać potencjalnego karnego skoro nie trzeba
9
Nie da sie ogladac tego.
I ze względu na naszą gre i ze względu na sędziów, którzy maja dodatkowy chromosom.
Cyrk. Brak kartek i oczywistych fauli, brak czerwonej. Kombinowanie 10 minut z analiza gola xd
Przecież to jest wypaczanie rozgrywek.
1
@damian16161212 Real odpadł z Albacete
4
Wygramy 4:5 na luzie.
0
Jakie whisky na prezent do 150 zl?
0
Na tym etapie juz nie ma słabych druzyn w Pucharze Króla. :)
0
@Varkond jasne.
Polatam po jakichś dailymotion czy innych redditach.
Znajdę to. :P
0
@Varkond dałbym sobie łeb uciąć, ze to starszy film.
Ja go mialem na dysku kompa razem z tym. A to staroć z 1998 chyba.