9

Może i pierdołowata kompilacja, ale jakoś kąciki ust kierują sie ku górze.

0

@bodzio10 no porównując, druga strona drabinki to tak.

0

Ale mamy autostradę do finału.
Dopiero zauważyłem. :O

Najgorsze to Atleti potencjalnie chyba...
Chociaż juz nie takie sztuki się kładło. ;)

0

@Natenczas zmniejsza, jak sie pojawia samoloty na prąd. :)

1

@Stinger_ nie ma kraju, ktory nie zdobył medalu? Czy pominąłeś specjalnie?
Edit: dobra juz wiem ze 92 kraje uczestniczyły.

0

Ale cisza na trybunach. Makabra.

1

@Kozinho. Nie no ciezko jest. Na szczęście rodzina do mnie zagląda i mi pomaga. Gdyby nie to to nie wiem co bym zrobił.

0

@MessiForeverTheBest oczywiście, ze mam.

4

U mnie jakiś nawrót nastał.
Było lepiej i raptem się coś spieprzyło. Niesamowite na jakiej łasce mózgu jesteśmy. Przerażające.
Miłego wieczoru Ramblo!

PS: zapisałem się na hipnoterapie. Podobno pomoże. Byłoby cudnie, bo kwota rzuca na kolana. Ale zdrowie najważniejsze. Szczególnie ten mój pusty łeb.

0

Nie wiem kto bardziej nie zasługuje na fotel lidera.
Barca czy Real.

1

Olmo to najdroższy kasztan na świecie.

10

Kibice Realu i tak powiedzą, że to AI.

8

Dobrze, że dzięki kupieniu sędziów i innych Negreirów Barcelona zapewniła Realowi karne z dupy.

Business is business.

2

Niech wygra ktokolwiek poza Niemcem i Austryjakiem.

2

@Popitek12 przegrał kiedys partie na premovach w kilka ruchow

0

Jakiś mocny thriller albo horror polecicie?

2

@July_6_BcN Jak w pierwszej połowie będzie dla nas 2-0, to będę pewien awansu. Zawsze w drugiej połowie gramy lepiej w tym sezonie.

5

@tbas Nic nie robi, bo Joan Laporta nie egzystuje w zarządzie od tygodnia. Dlatego może pisać wszystko co chce.

23

3 marca 2026.
Gol Gerarda Martina na 6:1 po dośrodkowaniu od Yamala.
Podręcznik już napisany. Kwestia wdrożenia. :D

4

@jakub1906 no to mi pasuje układ jaki przedstawiłeś, bo to oznacza dogrywkę. xd

1

@MiloszFCB1899 nieprawda.

0

Nie powinniśmy wychodzić na rewanż.

0

Po co sprawdzać potencjalnego karnego skoro nie trzeba

9

Nie da sie ogladac tego.
I ze względu na naszą gre i ze względu na sędziów, którzy maja dodatkowy chromosom.

Cyrk. Brak kartek i oczywistych fauli, brak czerwonej. Kombinowanie 10 minut z analiza gola xd
Przecież to jest wypaczanie rozgrywek.

1

@damian16161212 Real odpadł z Albacete

4

Wygramy 4:5 na luzie.

0

Jakie whisky na prezent do 150 zl?

0

Na tym etapie juz nie ma słabych druzyn w Pucharze Króla. :)

0

@Varkond jasne.
Polatam po jakichś dailymotion czy innych redditach.
Znajdę to. :P

0

@Varkond dałbym sobie łeb uciąć, ze to starszy film.
Ja go mialem na dysku kompa razem z tym. A to staroć z 1998 chyba.



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?